Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

burcu-tkn hd günlüğü;

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri burcu-tkn hd günlüğü; Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız öncelikle merhaba okyuan herkese:)dinleyeli çok olmadı 3gündür dinliyorum fakat neredeyse ortalama 10 saat dinliyorum çünkü tv alışkanlığı olmayan biriyim.ders çalışırken ve okurken beni etilemediği gibi yürüyüşlerimde de dinliyorum uyurkende sadece su sesi ile yapılan telkini dinliyorum.şimdili ego güçlendirici ve suçluluğu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

burcu-tkn hd günlüğü;

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-04-2008, 03:19 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point
Standart burcu-tkn hd günlüğü;

öncelikle merhaba okyuan herkese:)dinleyeli çok olmadı 3gündür dinliyorum fakat neredeyse ortalama 10 saat dinliyorum çünkü tv alışkanlığı olmayan biriyim.ders çalışırken ve okurken beni etilemediği gibi yürüyüşlerimde de dinliyorum uyurkende sadece su sesi ile yapılan telkini dinliyorum.şimdili ego güçlendirici ve suçluluğu dinliyorum.aslında burada sizinle paylaşmak istidiğim hem komik hemde etkilendiğim bir olay.ben bu telkinlerin etkisiyle kabus gören arkşadaşlarımızın olduğunu bildiğim için çok fazla gördüğüm rüyadan etkilenmemye çalıştım fakat şunu söyleyebilirim ki rüyamda telefonda duyduğum haber şu sıralar gerçekten duyduğum an beni yıkacak hatta mahfedecek bir haberdi.hatta rüya o kadar gerçekt ki sabah telefonuma baktım gerçekten böyle bir görüşme yapıp yapmadığıma dair.belki bu beynimin bana bir oyunuydu çünkü telkinlerin böyle bir yan etkisi olduğunu biliyordum ..peki annem ve babam:) onlar habersizdi..işte hikayemin ilginç ve komik yani.ben telkinleri evin odalarında duylacak şekilde dinliyorum özellikle babam ney ve su sesı telkinin dinlediğim zamn tv yi kapatıp oda dinliyordu.bu gün iksiinde 2gündür kabus sorunu yaşadığını öğrendim üstelik hepimizin rüyası suçluluk hissetiğimiz kişilere karşıydı.annem bannnemi ababm ise dedesini üzdüğünü görmüş.hepimizin bir anda böyle rüyalar görmeye başlaması ki benim babam çok nadir rüya gören bir insandır gördüklerinide hatırlamaz.yalnız bir dikkat çekici noktada şu ki babamda bende silah üzerine kabus görüyoruz ikimizde silahı kullanmamız gerekirken kullnamadığımızı ateş almadığını görmüşüz buda enterasan bir durum...bana ilginç geldi ve telkinlerin işe yaradığını gösterecek bir kanıt olduğunu düşündüğüm için paylaşmak istedim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2008, 04:06 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough
Standart Ynt: burcu-tkn hd günlüğü;

Rüyada silah görmek güç, kuvvet, mevki ile yorumlanır. Yine de eksik olabilir bilgim diyerek araştırdım ve şöyle bir yorumla karşılaştım. "Silahı olduğu halde kullanamıyorsa onun olgunluğuna ve muradına erişmesine, rüyayı gören hasta ise, iyileşeceğine işaret eder. " Daha güzel yorumlanamaz sanırım, ne mutlu.
Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2008, 04:15 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

:D gerçekten çok güzel bir anlamı varmış ..ben rüya tabirlerine meraklıyımdır..yaşama dair işaretler verdiklerine inanıyorum.gece boyunca birkaç rüya görebilen şanslı insanlardanım:)ilgilenip araştırdığım için teşkürler
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-04-2008, 12:33 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

birçok kişi baş ağrısı ,sindirimde değişiklik hissetmiş hatta kendini bir süre mutsuz hisetmek gibi etkileride yaşayanlar var..benim yaşadığım tek değişiklik üstüste gördüğüm kabuslar ki ben bir gecden bir kaç rüya görüyorum çoğu zamn 44 bu bir değişim.fakat en belirgin olan baş ağrısını hiç yaşamadım yada diğerlerini..kişiden kişiye değişmesi normaldir mutlaka peki bu benim bilinç altımın telkinleri direnç göstermeden algıladığınımı gösteriyor dusun yoksa bana diğer arkadaşlarda olduğu kadar telkinler etkili olmuyormu bu nedenlemi bu belirtileri yaşamadım..gerçi yaşamadığım için mutluyum sınavlarım var baş ağrısı isteyeceğin en son şey..bu konuda aklım karıştı fikri olan paylaşırsa s 96 sevinirim
Alt 25-04-2008, 03:03 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

bir arkadaşımdan bu siteye ait bir telkini dinlememe rağmen bu siteden haberdar değildim, :)garip bir tesadüf ile kendim buldum.içerik itibariyle çok alakasız bir sitede bir üyenin kişisel imzasıydı sanırım yanlışlıkla bastım ve buraya geldim.hala neye tıkladığımı ve sfnın nasıl değiştiğini bilmiyorum hatta sf değiştiği ve okuduğum konu yarım kaldığı için bile sinirlendim..oysa şimdi burayı bulmaktan çok mutluyum çünkü burası umut verici..bu sıralar evden çıkamdığım için sosyal hayttaki değişimlerini daha yaşayamadım ama şunu söyleyebilirim ki 3ay öncesi aldığım bir karar yüzünden çok yıkıldım.hersabah midenizin pişmanlık acıdan burkularak uyandıgınızı düşünsenize..hatalarınızın sizin peşinizi bırakmamasını.ben 24 yaşındayım ve hayatımda 1kez hata yaptım bu benım ilk hatam ve inanın keşke daha önce öğrenseydim ve yarasını sarmasını öğrenseydim dedim..ben hiç keşke dememiştim daha önce..uykudan ölsemde gecenin bir yarısı yada sabaha karşı feci bir kalp çarpıntısı ile uyanma ben midemde kelebekler uçusmasının hissini bilirdim bazen insanların yaşadıkları midesinde yumruk olurmuş sesi soluğu kesilirmiş.ben hiç midem bulanıncaya kadar başım dönünceye kadar ağlamamıştım.ben hiç...liste uzayıp gidiyor sizi sıkmayım. ama 2gündür bunu yaşamıyorum gündüz bazen aklıma geliyor bazı şeyler ama vurup geçiyor ,ezmiyor üstüme çıkıp bağıra çağıra tepelemiyor enazından..uykularım bölünmüyor..sadece bazen telkinlerin ton değişimlerinde uyanıyorm..ve gariptir ilk başta kulaklıklarla telkinleri duymak için çabalayıp duyamayan ben kitap okurken bile bazen tekinlerden birkaç kelime duyup yakalayabiliyorum...inanmak istiyorum..değişiyorum....
Alt 28-04-2008, 01:06 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

artık mutsuz ve yorgn kalkmıyorum...:)yatağımı saatlerce toplamadığımı hatırlarım..dağınık olduğmu ve pis bi kız olduğumu düşünmeyin aslında dağınığımdır ama kendi içinde düzeni olan bi dağınıklık..aradığımı herzamn bulurum ve odamı bende başkası dağıtmıssa farkederim ...birkaç gündür kalkar kalkmaz hemen yatağımı topluyorum camı açıyorum ama hepsini o kadar hızlı ve mutlu yapıyorum ki sanki yetiştirmem gereken işlerim ,yetişmem gereken bir şeyler varmış gibi. normalde yataktan kalkmam ve yatagı toplarlayıp camımı acmam 2-3 saat uzardı..şimdi öyle değil çok dinç uyanıyorum..gece acık bıraktığım müziğin sesini açıp camı açıyorum hemen derin bi nefes ve yatagımı topluyorum ,odamı topluyorum(eskisi kadar dağınık değilim annem bu durumdan çok memnun )birde telkinlerden mi bilmiyorum kendime daha çok dikkat ediyorum..diş konusnda hasas olduğu kadar cilt temizliğinde hassas değildim bazen majyajı silmeye üşenen ben gece yatana kadar hatta bazen geç gelmissem ve çok yorgunsam makyajla yatan ben ,eve gelir gelmez temizliyorum hatta burda yazan birkaç maskeyide denedim kendime özen göstermeye başladım.. burdan suzzy hanıma ve hülya hanıma tesekkurler bütün güzellik önerileri için 96.ayrıca geçen bahsettiğim olay daha az aklıma geliyor farkediyorum...daha az mı üzülüyorum bilemeyceğim ama daha az aklıma geliyor günümü kaplamıyor artık.ve hala kabuslarım devam ediyor hemde öyle böyle değil..her akşam acaba bugün ne göreceğim diye yatıyorum.inanın birçok fantastik korku filmlerine faragman olacak şekilde mükemmeller..ben korku filmi severim bu rüyaların telkin nedeniyle olduğunu düşünerek yorumlamıyorum bile, bir filmmiş gibi düşünüyorum.normalde olsa sabah kalkar kalmaz rüyamı tabir edip ötü birşey çıksa yıkılırdım o haftam iptal olurdu..ama şimdi onun bile keyfini sürüyorum.sitedeki emeği geçen herkese tesekkurler yazılarda çok yardımcı oluyor.mesela dün gidip secret ın dvd sinin aldım.ve denedim.güzel de bir deneyim yaşadım.onuda başka zamn anlatırım..şimdi kalkıp pc başından ders çalışmam lazım haftaya vizelerim var umarım ii geçer..
Alt 01-05-2008, 11:50 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

zorluklara karşı daha güçlüyüm hissedebiliyorum. .son 3 gündür üstüstte can sıkıcı şeyler yaşadım zaten birde vize stresim var eskiden olsa tuzubiberi olurdu bütün bunlar.herşey üstüste geldi ,yine derdim; kapıyı aralık bulan dalıyo...ama başedebildim.artık daha zor depresyona girmem:)bugün o can sıkıc haberı veren arkadasım halime sasırdı kızım sen pollyanna mısın sabır taşımısın?kızsana üzülsene dedi:) ne faydası var ki diye düşündüm.üstelik bugun hayal ablanında meditasyonundan sonra öfklenesim gelmedi..hatta öyle mutlu olabilmesine sevindim ama neden? hani mutluluk bulaşıcı derler ya.. belki banada kimin başlatacağı belli olmayan mutuluk zincirin bir halkası denk gelir belki diye düşündüm:) iyilik yap ,iyilik bul diye bir film izlemiştim.filmin konusu suydu;eğer size birisi iyilik yaparsa siz o kişiye borcunuzu ödemek için o kişi dışında 3 kişiye iyiylik yapıyordunuz. ve bu iyiliği yaparken bu zincirden bahsediyordunuz ki oda sizin yaptığınız iyilie karşı başka 3 kişiye iyilik yapsın o diğer 3 kişide başka 3 kişiye...zincirleme birşey oluyr..gerçek hayat hikayesiydi..çok etkilenmiştim..mutlulukda esanırım bunun gibi birşey ;mutlu olmasını isteki sende mutlu ol;)hatta ben filmi forumda tanıtayım geröekten herkes izlemeli
Alt 02-05-2008, 06:15 PM   #8 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar burcu..

günlüğün hayırlı olsun..

adım adım huzura ve mutluluğa doğru yolalman beni çok sevindirdi..

dilerim her günün bir öncekinden daha çok huzurla mutlulukla başarılarla yaşamına akar..

değişmelerini ve gelişmelerini bizlerle paylaşıyor olmandan dolayı ayrıca teşekkür ederim.. super
başağrısı v.b gibi etkilerin yaşamıyor olman telkinlerin etkisinin farklı olduğu anlamına gelmez canım..
benimde ilk dinlediğim zamanlar hiç başağrım olmadı.. kabusta görmedim ama tüm olumlu etkileri
yaşamıma yansıdı.. keyifle dinlemeye devam et..

vizelerinde ve olmasını istediğin her konuda başarılar..

önerdiğin film oldukça güzel gözüküyor .. en kısa zamanda seyretmeye çalışacağım..

sevgiler..

Alt 03-05-2008, 09:38 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

teşekkür ederimbilgilendirdiğiniz için..sizinde paylaştığınız gibi başağrırılarım olmadı ama güzel geliştirici özelliklerini hala yaşıyorum.dünkü sınavım kötü geçti..sanırım heyecanlandım..okulu uzattıgım için bu yıl 5.yılım sadece 2sınavım var.gerçekten çalısmıstım fakat bu yıl üzerimde baskı daha çok sanırım bu yüzden çok heyecanlandım.sınav heyacanı telkınınıde dınlemem gerekıyor pazartesine kadar:)..
Alt 07-05-2008, 05:45 PM   #10 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar diğer sınavına girdinmi ...

sonuçları merak ettim...

sınav telkini ve kendine güven telkinlerine ağırlık ver..

çalıştıysan mutlaka başarılı olacaksındır.. super

güzel haberlerini almak dileklerimle..

sevgiler..

Bookmarks