Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

burcu-tkn hd günlüğü;

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri burcu-tkn hd günlüğü; Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız çok kızdım kendime çoooooooooookk ...istediğim şeyi çektim..herşeyin bana bağlı olduğu anda düğümlendi.en ufak ayrıntısına kadar üstünde duruduğum her ayrıntısı aynıydı..beklemediğim kadar ayrıntı aynıydı bir kere bu bile beni çok heyacanlandırdı ve afalladım sanki, evren hediyesini sundu ve dediki sıra sende ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

burcu-tkn hd günlüğü;

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-05-2008, 01:35 AM   #21 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: burcu-tkn hd günlüğü;

çok kızdım kendime çoooooooooookk ...istediğim şeyi çektim..herşeyin bana bağlı olduğu anda düğümlendi.en ufak ayrıntısına kadar üstünde duruduğum her ayrıntısı aynıydı..beklemediğim kadar ayrıntı aynıydı bir kere bu bile beni çok heyacanlandırdı ve afalladım sanki, evren hediyesini sundu ve dediki sıra sende _hadi parti zamanı- peki ben ne yaptım: HİÇ BİŞİ HATTA GERİ ADIM ATTIM.SAVSAKLADIM..çünkü korktum.. evet aynen bu korktum d456..elde etmekten..anlatamıyorum ki..şimdi çok yorgunum belkı ondan yrn anlatırım inslh. şimdiyse pişmanım.. ... anneme ısrar ettim bu gece bana dua et yeniden o şansı yakalyım diye.. 96..sizde enerjınıız yolayın ,dua edin yada aklınızdan bile geçirseniz yeter..aklınızdan benim için 'turuncu'yu geçiriz yeter..mutlu olmaktan korkan bu kızın biraz cesarete ihtiyacı var.TURUNCU TURUNCU TURUNCU

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2008, 01:38 AM   #22 (permalink)
MagNetiC
Guest

olay neydi burcu.. gecenin bu saatinde paylaştığına göre önemli bişi olmalı.. merak ettim doğrusu.. :)
Alt 22-05-2008, 01:40 AM   #23 (permalink)
Üsteğmen

32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

buarada lütfen içinizde gelirse enerjinizi yollayın,dua edin yahut aklınızdan geçirin..yukarda yazdığım cümlemi düzelteyım istedim.. biraz emri vakii bir cümle yazmısım yorgunluguma verin bugun şehirler arası otobus yolculugu ile 750km yaptımda..
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2008, 02:15 AM   #24 (permalink)
Üsteğmen

hayal ablanın ve kendimce uyguladığım çekim yasasında birini çekiyordum.aslında tanımadığım birini(olası sevgilimi).karakter olarak birçok kriterler varken fiziki olarak hep aynı şeyi giydirdiğim ve esmer ve yüzünde sadece gözlerine odaklandığım bir kişi vardı.birde bir kaç kere kısa saçlı ve küpeli biri düşünemüştüm.bugun tam benım giydirgiğim şekilde giyinmiş turuncu tsrt kahve canvas pantolon ve ayakkabılar renkler tam benım hayal ettiğim kıyafet.kafamı kaldırdıgımda kısa saçlı ve esmer oldugunu gördüm bana dönüp baktıgında küpeli olduğunu ve yüzünde tek gözlerinin çok dikkat çekici özelliğine takıldım.aynı kitabı ve aynı dergiyi okuduk.3kez aynı şarkıyı dinledi -ki benımde bu aralar en çok sevdıgım şarkı..garip şekilde tesadüflerle bir araya geldik hatta ankaraya çapraz koltuklarda geldik.daha önce plan yaptığım arkadasım voleybol macında bileğini burkunca ve baska bır arkadslar bulusunda yapacagım ve yasayacagım olay zincirleri tamamen değişti.aynı ortamda buluştuk ama ben ,arkadsımın paçamı çekiştirmesine rağmen masadan kalktım.sonra çimlerde biz oturuken onlar da geldi ben hukuk fakültesinde işim var deyip kaçtım.bu sırada arkadsımdan yediğim çimdikleri saymak istemiyorum.çünkü garip ama çok garip bakıyordu...hani cvp bekler gibi. hani size birisi ahaytınızn teklifni yapmıstırda siz susarsınız oda gözünüze batıra batıra gözününzün içine bakar.öyle bi bakış..ikimizde aynı filmden etkilenmişiz hatta etkilendiğimiz replikler bile aynı ,o replikleri söylerken bende içimden tekrarladım..ama konuşmadık hiç.neyse oradan da sıyrıldım.ankara otobüsüne bineceğim.biri paldırküldür kendine çeki düzen verdi(yayılmış bir şekilde oturuyordu ) elindeki kitabı düşürdü..baktım o. yine öyle bakıo..içimden dua edıyorum lütfen aynı koltuklar olmasın bi bakıyorum çaprazı.üstelik bana 4numaralı koltuğu vermişlerdi ben ısrarla arkadan istedim hatta az kalsın binmiyordum.neyse sonra o baktı baktı baktı.aynı kitabı açtık. sonra ben çantamdan leman dergimi çıkartıyordum ki onun çantasında ucu dışarda kalmış leman dergisini gördüm..ve tam benle konuscak gibi oldugunda kulaklıgı taktım ve uyuyormus gıbı yaptım.ve biz hiç konuşmadık.o beni dinledi ben onu dinledim ama hiç konuşmadık..şimdi düşünüyorumda:) yokya onuda serbest bırakıyorum..olması gerekseydi olurdu...yada kimbilir olur..ama bir daha sevgili konusnda çekim yasasını uygulamayacagım çünkü elime gelen fırsatı değerlendirmedim..saygısızlık yaptım bence hem kendıme hem o çocuğa...kızdım pişman oldum ..amam şimdi düşünüyorumda..zaten olmazdı herhalde..buda böyle bir sf acıldı ve kapandı...
Alt 22-05-2008, 03:40 AM   #25 (permalink)
MagNetiC
Guest

oofffff!!
niye böyle yaptın ki?? bu kızları anlamak mümkün değil.. hem kendini sevecek birini isterler.. hem de böyle biri karşısına çıkınca, uyuyo numarası gibi şeyler yapıp (üstelik bu kadar uyum ve gariplikten sonra) zorla iterler..
halbuki onu istediğini söylemiştir kendine hayat boyu..
neden böyle yaptığını gerçekten anlamak istiyorum, inan anlayamıyorum çünkü.. :) dusun
şuan acayip stres yaptım.. sanki o hatayı ben yapmış gibi oldum.. çok yazık olmuş yaa...
kendini cezalandırırmısın lütfenn.. :) yok sana enerji menerji..
(içim rahat etsin )
Alt 22-05-2008, 09:04 AM   #26 (permalink)
Mustang
Guest

Burcu'cuğum çekim yapıp isteklerimizi diledikten sonra cesaretle üstüne gidersek sonunda hayatımızda keşkeler olmaz.Ama isteyipte kaşımıza çıkan fırsatları değerlendirmezsek hayata daha çok kırılır kendimizi ümitsizliğe kaptırırız.Biz kadınlar en çok evlenmeyi isteriz .Baba evi bize batar evlendikten sonrada kendi evimiz yerine en çok baba evinde zaman geçiririz.Hayatımız biraz çelişkilerle dolu.Bence bunun nedenide aslında ne istedğimizi bilmeden evliliği kaçış olarak görüp sonra evliliğin oyun olmadığını anlayıncada en güvendiğimiz limana sığınmak oluyor.Hayata bidefa geliyorsunuz yanlışta yapabilrsiniz ama yaptığınız yanlışlar sadace sizin yanlışlarınız olsun.Çünki başkalarının sizin hayatınız için yaptıkları yanlışların bedelini ödemek daha ağır geliyor .Her halikarda siz suçlanıyorsunuz hiç değilse kendi hatalarınızdan dolayı suçlanın.Size körü körünede hata yapın demiyorum .Mesela seno çocukla konuşsaydın ve ilerde anlaşamasydınız ne olurduayrılırdınız ama şimdi hayatında hep bikeşke yaşayacaksın .Ama ümidini hiç kesme belki biyerde yine karşılaşırsınız o zaman fırsatı kaçırma o konuşmazsa sen konuş.Hayatında istediğin senin içn hayırlı olcak her herşey gönlünce olsun biraz cesaret...
Alt 22-05-2008, 09:12 AM   #27 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point

aaa burcu inanmıyorum şaşkın bu kadar ortak özelliğiniz var ve konuşmak için o kadar fırsat yaratılmış ve sen sürekli kaçmışsın.ee napsın canım bundan sonra çekim yasası paketine fiyonk takıp önüne koymuş resmen ama serpil ablanın dediği gibi ümidini yitirme belki yine karşılaşırsınız.olmazdı deyip kestirip atma lütfen istersen olur canım
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2008, 10:01 AM   #28 (permalink)
Üsteğmen

merhabalar.. öncelikle magnetic e cvp vereyım..haklısın çok haklısın...bende 'o ' da bukadar birbirimizi beğenmişken ve bu kadar fırsat yaratılmışken. ve ben çekmişken yapamadım.aslında konuşkan bir insanım sosyal yönde sıkıntım yok hatta geveze olduğum bile söylenir  .ama o gün yapamadım.şimdi uykumuda aldıktan ve yorgunluğumuda attıktan sonra düşünüyorumda korkumun sebebını anladım: ben 4ay önce bir ilşki bitirdim.severken ve sevildiğim bir anda bitirdim ilşkimi çünkü hastalıklı hale helmişti bitmişti bazı şeyler değişmişti.ama ayrılamıyorduk.bastım neşteri koparttım ikimizi.canım o kadar yanmış ki suçlu kötü nefret edilesi ben oldum.bana geri dönmemesi için onu bırakabilceğim en kötü anda yaptım.gerçi ben planlamadım önüme geldiğinde bu ayrılık ,zaten kötü bir zamndı onun için,bende tutumadım kendimi çiğnedim onu..yeni bir ilşkiyi düşünmek bile korkuttu galiba benıi.çok sarsıldım eski ilşkimde güvendiğim saygı duydugum değer verdiğim 'bütün değerler' bir çok şey altüst oldu ve çirkinleşti.hani hayatında bir kez boğulma tehlikesi yaşayanların bir daha denize girememesi gibi..yada ne zamn deniz görseler nefessiz kalmaları gibi bişi oldu bana..hala o kişiye karşı duygusal bişi hissetmiyorum dedim ya zaten bitmişti fakat bende yakıp yıkıp döktüğü şeyler anladım ki olduğu gibi kalmış ,ben sadece halının altına süpürmüşüm....birde bu kadar büyük bir şansı yakaladım.heycanlandım.inanaamadım. ve tek bir seferlik bir şanstı bu çünkü o ortak arkadAs mezun oldu dün,ki TURUNCU bahsettiğim mezun olan arkadsın arkadsıNİN arkadadsı 44 (çok karışık dımı) ve bizim okulda öğrenci değil. bense okula sadece 2kere daha sınavlar için gideceğim.yani bir daha karşılaşmamız İMKANSIZ..ama yinede güzel bir deneyimdi..MUTLULUKTAN KORKTUĞUMU BİLMİYORDUM...BEDAVA GELENDEN, ACI ÇEKMEDEN ALACAĞIM ŞEY İÇİN MÜCADELE ETMEDİĞİM ZAMN CANIMI ACITMADAN GELDİĞİ ZAMN SAYGI DUYMADIĞIMI ,GELEN ŞEYE ,DEĞER VERMEDĞİMİ BİLMİYORDUM..KİMBİLİR BUNUN GİBİ KAÇ FIRSAT KAÇIRDIM HAYATIMDA..
Alt 22-05-2008, 10:08 AM   #29 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

burcucum 2 gün önce senin yaşadıklarına benzer bir durum benimde başıma geldi çekim yasası çok güzel işledi ama bende değerlendiremedim ben sebebini bulamadım. umarım onunla tekrar karşılaşırsın.
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2008, 10:29 AM   #30 (permalink)
Üsteğmen

güneşcim inan şuan seni en iyi anlayan benim..saygısızlık yaptım.kendime yaptım o çocugada yaptım turuncuya (yalnız onu düşünmek bile gülümsetiyor beni).aslında bu kadar vurdumduymaz davranarak onada kötülük yaptım.sevılı mustang a yazdıkları için çok teşekkür ediyorum ve kesinnlikle katılıyorum birbirimiz için doğru kişi olmasakta 'doğru kişiye giden yolda bir deneyim olurduk..birşeyler yaşardık beraber öğrenirdik..zamnda bir boşluğu dolduruduk..ve kesinlikle onun bana benım ona yardım edip hayatlarımızda düzelteceğimiz yada tammalayacağımız noktalı tamamlardık..ben hala inanamıyorum tramvayda 7dakikacık yola bir ufacık sohbetleri sığdıran ve başlatan ben...yolda parkta okuduğu kitabı görünce merhaba deyip ona o kitapla ilgili izlediğim ve o kitabı tamamlayan filmi tavsiye eden ve sohbet eden ben ...yolun kenarında ağlayan kıza bir kutu selpak alıp giden ben..sadec kitap almaya gittiğim stantta satıcıyla sohbetı koyulaştırıp hiç tanımadığım biriyle 3,5saat sohbet eden ben.ama işte o gün o 'ben'e birşey oldu..olacağı yokmuş deyip suçu atmayacağım üstümden ama...en azından bir daha sevgili mevgili çekmeyeceğim.çünkü halının altı pişmanlık hayal kırıklığı,güvensizlik korku ...birsürübirsürü bişiyle doluymuş kendimi hazır hisstiğimde orayı temizleyeceğim sonra çekerim..belkide o çocougun hayatıma girmesinini sebebide buydu FARKETMEMİMİ SAĞLAMAK...

Bookmarks