Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-04-2008, 01:06 PM   #6 (permalink)
burcu-tkn8
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: burcu-tkn hd günlüğü;

artık mutsuz ve yorgn kalkmıyorum...:)yatağımı saatlerce toplamadığımı hatırlarım..dağınık olduğmu ve pis bi kız olduğumu düşünmeyin aslında dağınığımdır ama kendi içinde düzeni olan bi dağınıklık..aradığımı herzamn bulurum ve odamı bende başkası dağıtmıssa farkederim ...birkaç gündür kalkar kalkmaz hemen yatağımı topluyorum camı açıyorum ama hepsini o kadar hızlı ve mutlu yapıyorum ki sanki yetiştirmem gereken işlerim ,yetişmem gereken bir şeyler varmış gibi. normalde yataktan kalkmam ve yatagı toplarlayıp camımı acmam 2-3 saat uzardı..şimdi öyle değil çok dinç uyanıyorum..gece acık bıraktığım müziğin sesini açıp camı açıyorum hemen derin bi nefes ve yatagımı topluyorum ,odamı topluyorum(eskisi kadar dağınık değilim annem bu durumdan çok memnun )birde telkinlerden mi bilmiyorum kendime daha çok dikkat ediyorum..diş konusnda hasas olduğu kadar cilt temizliğinde hassas değildim bazen majyajı silmeye üşenen ben gece yatana kadar hatta bazen geç gelmissem ve çok yorgunsam makyajla yatan ben ,eve gelir gelmez temizliyorum hatta burda yazan birkaç maskeyide denedim kendime özen göstermeye başladım.. burdan suzzy hanıma ve hülya hanıma tesekkurler bütün güzellik önerileri için 96.ayrıca geçen bahsettiğim olay daha az aklıma geliyor farkediyorum...daha az mı üzülüyorum bilemeyceğim ama daha az aklıma geliyor günümü kaplamıyor artık.ve hala kabuslarım devam ediyor hemde öyle böyle değil..her akşam acaba bugün ne göreceğim diye yatıyorum.inanın birçok fantastik korku filmlerine faragman olacak şekilde mükemmeller..ben korku filmi severim bu rüyaların telkin nedeniyle olduğunu düşünerek yorumlamıyorum bile, bir filmmiş gibi düşünüyorum.normalde olsa sabah kalkar kalmaz rüyamı tabir edip ötü birşey çıksa yıkılırdım o haftam iptal olurdu..ama şimdi onun bile keyfini sürüyorum.sitedeki emeği geçen herkese tesekkurler yazılarda çok yardımcı oluyor.mesela dün gidip secret ın dvd sinin aldım.ve denedim.güzel de bir deneyim yaşadım.onuda başka zamn anlatırım..şimdi kalkıp pc başından ders çalışmam lazım haftaya vizelerim var umarım ii geçer..
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla