Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-06-2008, 07:08 AM   #77 (permalink)
burcu-tkn8
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: burcu-tkn hd günlüğü;

bugün hayal panomdan bir resmi daha çıkartıyorum çünkü çok şükür ki gerçekleşti.şuan itibariyle mezun oldum .keplerin havaya atıldığı bir resimle kedimi motive ediyordum. belkide 2resim çıkartmalıyım.birde yükseklisans yapmak istediğim üniversitenin adının olduğu bir not var hayal panomda,istediğim ortalamanın altında mezun olduğum için şansım azaldı ,bilmiyorum ne yaparım.oradaki not canımı sıkabilir çıkartırım büyük ihtimalle.daha sonra biraz daha yoluna koyunca hayatımı tekrar asarım kimbilir.şimdilik eylülde gideceğim kursu seçmem gerekiyor ve tabiki kursta bir adım ilerde olmak için ders çalışmak ..hayatta zaten hep birşeyler yapmak zorundayız.hiç tamam oh buda bitti çekilemiyoruz.hep bi sonraki geliyor .buda bitti bu sıkıntıyıda çok şükür atlattım bakalım sırada ne var neyi daha başaracağız...mutlumsu gibiyim ne kadar nankörüm gerçekleşmesi için ne kadar uğraştım ama hakettiği mutluluğu göstermiyorum şimdi gerçi gösteremiyorum,bu diploma bi başlangıç önümdeki zor yolları gördüğüm içindir.ama yinede bugün kendimi ödüllendireyim şımartayım wave
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla