Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

burcu-tkn hd günlüğü;

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri burcu-tkn hd günlüğü; Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ilkoluldan beri dostum olan aklımın yarısı dediğim koca danam evlenıyor  ..evde kalacak başıma kalacak dıye korkuyordum    tabii bu durumda bende küçük dana oluyorum ..az önce aradı 2hafta sonra nişanı var..ağlaştık azcık durdum sonra ne ağlıon be dedim .. üzülüyoruz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

burcu-tkn hd günlüğü;

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-06-2008, 05:46 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: burcu-tkn hd günlüğü;

ilkoluldan beri dostum olan aklımın yarısı dediğim koca danam evlenıyor  ..evde kalacak başıma kalacak dıye korkuyordum    tabii bu durumda bende küçük dana oluyorum ..az önce aradı 2hafta sonra nişanı var..ağlaştık azcık durdum sonra ne ağlıon be dedim .. üzülüyoruz ağlıyoruz mutlu oluyoruz ağlıyoruz. ne garibiz dimi? wave ....ne hayyaler kurmuştuk benim nişanımın tarıhi deiye düşündüğümüz tarihte arkadsım nişanlanıyor.hayatı bu yüzden seviyorum işte suprızlerle dolu  asla sıkılmıyorsun.her an herşey olabilir.şimdi 2hafta içinde bütün damat utandıran oyunları öğrenmeliyim ..yardım beklıyorum tuzlu kahve ve ayakkabının içive ymurta koyacagım kesınde başka varsa zevkle uygularım..kız evı naz evi varmı öyle kız alıp gitmek zordur almak bizden kızı .. adet yerını bulsun dimi.....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2008, 10:19 PM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

arkadaşına mutluluklar dilerim canım..

bu ara hepinizin yakın arkadaşları düğün hazırlıkları içinde.. bu yaz çoğunuzu evlendiricez anlaşıldı..

dilerim her birinizin hayatınızı paylaşak en doğru insanla mutlulukla kısa süre içerisinde yan yana gelir
ömür boyu huzurlu birlikteliklere adım atarsınız..

yazık damatlara be tatlım.. 44

ben biraz yufka yürekliyim heralde..

tuzlu kahve yumurta v.b oyunları kimseciklere yapamadım yaptırmadım..

empati huyumdan olsa gerek.. zaten kalpleri ağızlarında atıyo zavallıcıkların kıyamadım ne kendi eşime ne yakınlarımınkine..

alsın gitsin kızı işte

sevgiler..
Alt 07-06-2008, 10:37 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bugün döndüm baktım geriye günlüğümü yeniden okudum ..bi yabacının hatıraları gibiydi.acımı hatırlıyordum ama yenıden acımıyordu..demkki çok şükür yol almışım.yaşakern çok fark etmiyor insan durup bazen bakması lazım bu nedenle günlük yazmak gerçekten iyi bir tercih olmuş o ilk sf da yazdığım bölük pörçük uykularımı .uyanmasam alahım dediğim sabahları. mideme giren karamları hatırladım.evet yol alıyorum yavaş yavaş..hayal abla böyle demişti yavaş yavaş bu sayede vurgun yemeyeceğim.birçok kereler insanlr dibe dalarlar ve yükselirler ..ama bunu yaprken öyle odanlanırız ki yaşadığımız acıya veya mutluluğa.şimdi ben dipte bir yerlerdeyim yukarı doğru yavaşca süzülüyorum ama artık ne kadar diptyım nıye dıpteyım nasıl cıkacamdan ziyade o yolculugun keyfını çıkartıyorum.etrafıma arada dışardan kendımede bakıyorum.bugün bir arkadaşımla konusurken öz eleştiri yaptım..bana baktı evet dedi ama bunun farkında olman ve değiştirmeye çalışmtığını fikrimi değiştirdi artık bu yaptığına kızmayacagım galiba dedi.işte bir insanla daha köprü için haltı atmış oldum.öz eleştiri yaprken artık acımasız değilim.bunu surdan anladım eskıden öz eleştiri yaprken kendımı üzerdim çok üzülürdüm şimdi ise sadece kabul edıyorum ama üzülmüyorum.demekki daha öncleri yaptıgım öz eleştirilerim canımı acıtmak için yaptııgım uyguladığım cezalarmış.şimdi çıktığım bu yolculuk sayesınde kendime hakkımı verıyorum öz leştirimi yaprken daha rasyonel oluyorum.daha güçlü hissediyrum geçen haftalarda kursta yaşadığım tatsızlıklarda bu kursu bırakmam için yeterliydi.şimdi ise bunu kabul ediyorum.benden hoşlanmamasını kabul edıyorum 44 .sevgiyle bakmaya çalışıyorum.bugunde olduğu gibi o bana sözde şakanın arasında laf sokmaya çalıştıkca cevremdeki insaların garip şekilde benı savunmalarını iziliyorum .ben ağzımı bile açmıyorum.herkese davrandığımdan daha farklı davranmayacağım onada..eskiden olsa üstüne düşerdim.ben kendimi ifade ettiğimi düşünüyorum ama onun hissiyatına uymuyor olabilirim diyorum.bazen tobloya uzaktan bakmak gerekıyor. ben şuan uzaktan bakmaya çalışıyorum 1-2aylık buradaki sürecimle birlikte geçirdiğim şu zor 4aya bakmaya çalışıyorum uzaktan.içim tertemiz mi değil yara bere iz yok mu var..ama bakıyorum ve şebnem ferahın en çok sevdiğim şarkılarından birinin sözleri aklımdan geçiyor: hayatıma giren herkese yaşanmış herşeye teşşekürler büyüyorum sizinle.....
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2008, 10:43 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

shamanic senın mesajını şimdi gördüm... .evet herkes sankı bu yaz evlenıyor yakın arkads çevremde tek ben bekar kaldım. .şikayet etmıyorum tabii. vala ben arkadaşımın eş adayına kızgınım ilkokuldan beri ayrılmadığım arrkaşdaşım evlenıp başka şehre taşınacak az bile yapıyorum .ben o na seçenek sundum tuzlu mu istersın kahveyı bıberlimi diye yanında bır kova ve bolca suyla istedığını getırebılırsın dedi... şaka bi yana garip bir hüzünle birlikte çok büyük mutluluk hissediyorum sankı benım kızm evlenıyor o kadar titizleniyorum ki..allahım tüüüm tüüm çiftleri birbirleri için hayırlı hale getırsin. okada emek harcıyorlar zamnlarını verıyorlar sevgilirini ayakta tutyorlar zamana mekana yenılmemelerini diliyorum. bu yol öyle zor ve memk isteyen bir yol ki evliliğe kara verip sürdürebilenlre çok saygı duyuyorum.allah kimseyi hayal kırklıgına ugratıp utandırmasın.
Alt 08-06-2008, 08:50 AM   #5 (permalink)
Mustang
Guest

Burcu'cuğum kendine geri dönüp bakmak günlüğünü yeniden okumak banada çok iyi geliyor.Geçenlerde ben yine yaptım .Buradaki günlüğümü okurken arkadaşların samimi yorumlarını okurken gözlerim doldu kimseyle paylaşmadığım şeylerin kolayca ağzmdan dökülmesive bunların artık acıtmıyor olması çok hoş oluyor.Benim kızımında yaşıtları evleniyor bizim içimizde hiç bir özlem veya kıskançlık olmuyor çünki ben çocuklarımın sevdikleri insanlarla evlenmesini istiyorum.Birde benim kızımın bu seneki hedefi üniversite olduğu için böyle bir şeyi hiç düşün müyor. daha önünüzde çok zaman var.Bende iki sene evvel kız kardeşimi evlendirdim .O benim ilk çocuğum gibiydi gerçekten düğün olayı çok zor birbirini tanımayan iki ailenin bir araya gelmesi anlaşması ve çekişmeler insanı zorluyor.Allah herkese kolaylıklar versin
Alt 10-06-2008, 09:36 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

buaralar herşeyi erteliyorum .arkadaşlarım nefiis gezmelere davet edıyorlar .canlı müziklere sinemalara .sitede yarım kalmış okumam gereken bir sürü yazı var .. sitede yeni yeni konualr açılıyor not alıyorum hepsini sonra okuyabılmek için ...3kitabım var bitmesi gerekn can atıyorum okumak için elim gidip gidip geliyor .ama hiçbirini yapamıyorum. 12-13 hazıran fınallerım var ve çok ii geçmek zorunda bu yüzden de çok iyi geçecek .çok çalışmam lazım bu yüzden yazdıklarımın hepsini erteliyorum.fınallerımden sonraki hafta kursun sınavı var sonrada kpss umarım hazıran bittiğinde bende bitmiş olmam .hayatımız hep yaptığımız yada yaptırılmak zorunda kalan ıkı sınav arası ıkı hedef arası sıkısıp kalıyor.hayat bızım yaptıgımız planlar arasında geçen zamndan ıbarettır demış düşünürün biri ..hayat akıp gidiyor ve ben .... dan sonra sana yetişeceğim diyorum.bütün oks oss kpss mağdurlarının sesi olarak bütün bu sınavlara inat yasasın HAYATdiyorum.. ..şimdi yine ders çalışmam gerekiyor.hoşçalak hayatım değişti..
Alt 11-06-2008, 08:33 AM   #7 (permalink)
Mustang
Guest

Burcum canım benim hz isa'nın bir sözüvar düşündüklerinizdende sorumlusunuz diye .Canım sen bu ara çok yogun olman nedeni ile hayatına olumsuzlukları çekiyorsun .Kendimizi kötü hissettiğimiz zamanlar ola bilir ama hep hayatımızda iyi şeylerin olacağını gelecek günlerin bize umut getireceğini unutma cümlelerinde olumlamalar yap .Şunu düşünki sağlıklısın ellerin tutuyor ayakların yürüyor gözlerin bakabiliyor gençsin taşı sıksan suyunu çıkarırsın bundan büyük zenginlik olurmu.Gece yatarken şükürlerini yapıp sabah kalktığında tekrar et gün içinde aklına geldikçe yenile insan kendini şarj olmuş hissediyor .Allah sana kolaylık versin ben inanıyorum ki sen herşeyin üstesinden geleceksin.
Alt 11-06-2008, 08:41 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

çok teşekkür ederim. farkettiğim ve fark etmediğim tüm nimetler için çok şükür 96 .evet haklısınız bu süreçte sıkıntılarım yüzünden sıkıntıları çekiyorum umarım dediğiniz gibi üstesindne gelirim. teşekkür edrim
Alt 11-06-2008, 05:11 PM   #9 (permalink)
birmutluluk
Guest

hepsinin üstesinden nasıl olsa geleceksin merak etme bucucuğum biliyorsun değilmi
Alt 11-06-2008, 06:45 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

öyle olmalı.yeterince tekrar yaptım.elimde ne kadar örnek dava olayı varsa onlarıda çözdüm.kim korkar ticaret hukukundan ıdarı yargıdan eminim iyi not alacağım ve 3,10 ortalama ile mezun olacağım.haydi çekim yasası göster kendini .

Bookmarks