Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Casandra'nın günlüğü :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Casandra'nın günlüğü :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Senin adına çok sevindim. İnsanın yakınında, iyi bir dostu olmasından daha güzel bir şey olamaz. Artık, her ihtiyaç duyduğunda yanında olacak bir dostun var, harika......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Casandra'nın günlüğü :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-09-2010, 05:50 PM   #41 (permalink)
Yüzbaşı

tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about
Standart Cevap: Casandra'nın günlüğü :)

Senin adına çok sevindim. İnsanın yakınında, iyi bir dostu olmasından daha güzel bir şey olamaz.

Artık, her ihtiyaç duyduğunda yanında olacak bir dostun var, harika...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2010, 06:17 PM   #42 (permalink)
Teğmen

Casandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 117
83 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Casandra is an unknown quantity at this point

Bence de harika bir şey arkadaşlık..Şükürler olsun bütün dertlerimi paylaşabilceğim,beni dinleyecik bi dostum var.. :))
Casandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2010, 06:38 PM   #43 (permalink)
Teğmen

83 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Merhaba Canım Günlüğüm..
Biliyorum bu aralar seninle ilgilenmiyorum,aslında sana ne çok yazıcak şey varken..
Öncelikle seni ihmal ettiğim için senden özür dilemek istiyorum sevgili günlüğüm...

Bu aralar kafam çok karışık..Çekim yasası yaratıcı imgelememi bıraktım..Çünkü rahatsızım,ben huzursuzken işlemez biliyorum..

Birşeyi çekmek için,diğer insanlarında yararına olucak şekilde çekmelisin..Zarar vericek şekilde değil...
Sırf bunu düşündüğüm için çok tıkanıyorum bu aralarr..

Örneğin;bi mevkii sahibi olmak istiyorum diyelim ama orada olan birisi var zaten..Benim oraya gelmem için o insanın atılması gerekiyor..Bi üst mevkiiyede çıkamaz,çünkü olmak istediği yer orası..Tabi örnek veriyorum düşlediğim şey bu değil..
Bu tarz durumlarda tıkanıyorum,yaratıcı imgeleme yapamıyorum..O durumları atlıyorum hep,öyle yaparakda o soru işaretlerini çözmeden bi noktaya,istediğin hayale ulaşamazsın zaten öyle değilmi günlüğüm..Ben vebal almak istemiyorum,kimsenin kötülüğünü istemiyorum,ama düşlediğim hayatta bazı insanların bulundukları ortamlardan gitmeleri lazım,ben gelebilmem için..

Onun için bu aralar yaratıcı imgelemeyi bıraktım ve motivasyonum bi hayli düştü.Aklıma birşeyde gelmiyor..Kimsenin vebalini almak istemem,sırf kendi rahatlığım için başkalarının rahatlılığıyla oynamak istemem..Ama benim istediğim şeye ulaşabilmem için bu şart..Hayalimden de vazgeçmek istemiyorum..

O ortamdan çıkması gereken insanların daha da iyilikliklerini istiyorum,bu dünyada kimseye kinim nefretim yok,olamaz da zaten..

Ben herkesi düşünüyorum sevgili evren,beni bencil zannetme nolursun...

Herkesin iyiliği şekilde hayalim gerçekleşsin,beni huzursuz kılma..Bu evrende herkes eşit değilmi,Allah herkesi eşit yaratmış ben herkese eşit davranıyorum,kimseye kötülük düşünmüyorum bunu aklından çıkarma yaşadığım evren..
Alt 14-09-2010, 02:41 PM   #44 (permalink)
Teğmen

Sorular sorularrrr sorularrr
Alt 14-09-2010, 02:51 PM   #45 (permalink)
Yüzbaşı

tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about

Merhabalar. İş hayatı maalesef biraz acımasız. Terfi almak için çok çalışmak gerek ama bu yeterli değil. Bir üste çıkmak için; üsttekinin ya gitmesi ya da yükselmesi gerekiyor. Başka türlü yer açılmıyor....

Ama yine de pozitif düşünmek gerekir. Seninde dediğin gibi, herkesin iyiliğine ve çıkzrına hizmet edecek bir sonuç için çalışmak gerekiyor. Kötülük düşünmek kimseye bir şey kazandırmaz.
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2010, 04:28 PM   #46 (permalink)
Teğmen

Sıkı bir sene,hayallerime beni taşıyan 1 senelik çalışma ortamı beni bekliyor..
Yeterli hayatıma bu yılda harika bir üniversite hazırlıyorum :))
Alt 18-09-2010, 04:45 PM   #47 (permalink)
Teğmen

Bu aralar hep kendi isteklerim için imgeleme yaptığımı farkettim..Oysa sevdiklerimden ne çok bu hayata karşı direnenler vardı..Onlar içinde artık birşeyler yapmanın zamanı geldi..Hep bana olmaz ya ;)
Annem senelerdir babasıyla küs..Her dedemin kelimesi geçtiği anda hep ondan konuşmak istiyor,sonrada oturup ağlıyor..Seneler önce anneannem ölmüş..Dedemin 3. evliliği ve ilk karısından olma 3 evladını da şimdiki karısı istemediği için evlatlıktan reddetti,tabi kendisinin bissürü bahaneleriyle beraber..2 sokak ötede oturuyor,annem her gördüğünde babasını bakar..Babası kaşlarını çatarak gider..Benim umrumda bile değil,ama annem için çok üzülüyorum..

Anne sevgisine hasret olan biricik annem,şimdi senelerdir baba hasreti çekiyor..Her ne kadar babası çocuklarını istemesede..

Şimdi imgelememi annem için de yapıyorum..Onun üzülmesine artık yüreğim razı gelmiyor..En kısa zamanda babasının annemle konuşmasını imgeliyorum,kızına sarılıp hasretle ağladıklarını çekiyorum..Umarım en yakın zamanda dedemin taş yüreği pamuğa çevrilirde,annemin de baba hasreti biter..

Benim çevrem artık yeterli..Kendimi yeterli görüyorum..Sevdiklerim için artık bişeyler yapmanın vakti..Herne kadar aileme çekim yasasını anlatıp ,bunu bunu yapın desemde nötr cevaplar aldığım için onlar içinde birşeyler yapmaya karar verdim..Mağdem çekim yasasını tanımıyolar,benim aracılığımla güzel iyi şeyleri çeksinler..

Onlar hakkımı belki böyle ödemiş olurum..
Alt 18-09-2010, 08:36 PM   #48 (permalink)
Üsteğmen

Parlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 851
418 Mesajinıza toplam 1,764 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Parlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of light

İnşallah annen için babasıyla barış dolu günleri çekersin Casadra.Bu anlamamaları olayı bende çok zorlanıyorum, düşünce gücünü,hastalıkların ruhsal sebeplerini vb şeyleri anlatmaya çalışıyorum bizimkilere ama nafile ama inatla olumlu düşünceye sevk ediyorum.Okuduğum kitaplara insanın beynini uyuşturuyor diyorlar komik dimi?
Çekimle ilgili gelişmelerini bekliyorum..Sevgiler...
Alt 23-09-2010, 12:34 PM   #49 (permalink)
Teğmen

Okulumun bilgisayarından yazıyorum bugün kü günlüğümü..
Ne negatif bir ortam..
Ne insanın hayallerini yıkan bir çevre..
Halbuki okul değilmi..
İnsanı geleceğe hazırlayan kurum..
Ama bizim için öyle değil..
Hayal klırıklıkları,marjinel ortamlar,,insanın bütün pozitif enerjilerini bir anda yıkıp olumsuza çevirme de bizim okulun üstüne yoktur herhalde..
Benim son senem..
Gidiyorum :))

Birazdan din dersine giricem,uyku saati bizim sınıf için..
bu okulda zaman geçiyor,insanlar değişiyor ama ortam kesinlikle değişmiyor..Kurallar burda garip. !

Kendimi bu ortamda bile harika bi geleceğe hazırlıyorum..
İnsanların negatifliklerini çekmemeye çalışıyorum..Her ne kadar başarı oranım %15 olsada.

Mutlu gitmek isterim bu okulda..

Geçmişin yüklerini arkamdan tek tek bırakarak !

Ben gidiyorum...Bu okul hala yerinde kalıyor..

Bu okul hancı,biz yolcu olarak yolumuza devam ediyoruz...

İçimden bunlar geldi bugün için Sevgili günlüğüm..

İyiki varım ...
İyiki varsınız..
Alt 29-09-2010, 11:06 AM   #50 (permalink)
Teğmen

Merhaba canım günlüğüm;

4 arkadaşıma oturmuş çekim yasası muhabebbetlerini anlatıyorum,her ne kadar hala deli olduğumu düşünselerde onlarda bigün bu yasayı kabul edip hayatlarına olumlu şekilde çevircekler..:))
Kendi içlerinde ki şifayı bigün onlarda bulucaklar..

Zaman ,kuantum,olumlama,inanç..Kişisel gelişimle ilgili ne varsa arkadaşlarıma da aşılamaya çalışıyorum..

Bu sır tek ''bilen'' insanların arasında olmasını istemem,herkes bilmeli,herkes evreni kendi katoloğu olarak görmeli..

Ben bütün dileklerimi gerçekleştirdim,şimdii ideallerim için uğraşıyorum..

Ne garip ki geçmişte ki bütün isteklerim de gerçekleşti,ben şuan kafi olsamda :)))

Hayatta TESADÜF diye birşey yok,MUCİZE diye birşey var..

Geleceğimi adım adım hazırlıyorum,bir adım daha yaklaşıyorum...

Şuan ne güzel bi an !

Tesadüflere değinmek istedim aslında bugün günlğümde ama konu yine kendini saptırdı..

Ne kötü kiönceden bunları bilmeden yaşamışız,hayatımıza giren iyi yada tüm kötü parçalarımızı tesadüf olarak,kendi suçlarımız olarak nitelendirmişiz..Oysa Onlar bizi ÖZBENLİĞİMİZİ hazırlamak için var olduklarını şuanlık bilmek güzel..

Şimdi arkadaşlarım sayfama gülüp,garip tebessüm tiplemeri yapsalarda hayatın gerçeğini bilmiyolar...

Bol mucize,bol güzellik dolu birgün diliyorum kendim ve arkadaşlarım için...

İyiki varmışım..
İyiki varmış arkadaşlarımız...
Hepimiz birbirimizin aynasıyız..Ben kendimi görüyorum onlarda,onlar beni görüyolar,farkında olmasalarda...

Görüşmek üzere bugünlük için canım günlüğüm...

Bookmarks

Seçenekler
Stil