Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-09-2010, 11:06 AM   #50 (permalink)
Casandra
Teğmen

Casandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 117
83 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Casandra is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Casandra'nın günlüğü :)

Merhaba canım günlüğüm;

4 arkadaşıma oturmuş çekim yasası muhabebbetlerini anlatıyorum,her ne kadar hala deli olduğumu düşünselerde onlarda bigün bu yasayı kabul edip hayatlarına olumlu şekilde çevircekler..:))
Kendi içlerinde ki şifayı bigün onlarda bulucaklar..

Zaman ,kuantum,olumlama,inanç..Kişisel gelişimle ilgili ne varsa arkadaşlarıma da aşılamaya çalışıyorum..

Bu sır tek ''bilen'' insanların arasında olmasını istemem,herkes bilmeli,herkes evreni kendi katoloğu olarak görmeli..

Ben bütün dileklerimi gerçekleştirdim,şimdii ideallerim için uğraşıyorum..

Ne garip ki geçmişte ki bütün isteklerim de gerçekleşti,ben şuan kafi olsamda :)))

Hayatta TESADÜF diye birşey yok,MUCİZE diye birşey var..

Geleceğimi adım adım hazırlıyorum,bir adım daha yaklaşıyorum...

Şuan ne güzel bi an !

Tesadüflere değinmek istedim aslında bugün günlğümde ama konu yine kendini saptırdı..

Ne kötü kiönceden bunları bilmeden yaşamışız,hayatımıza giren iyi yada tüm kötü parçalarımızı tesadüf olarak,kendi suçlarımız olarak nitelendirmişiz..Oysa Onlar bizi ÖZBENLİĞİMİZİ hazırlamak için var olduklarını şuanlık bilmek güzel..

Şimdi arkadaşlarım sayfama gülüp,garip tebessüm tiplemeri yapsalarda hayatın gerçeğini bilmiyolar...

Bol mucize,bol güzellik dolu birgün diliyorum kendim ve arkadaşlarım için...

İyiki varmışım..
İyiki varmış arkadaşlarımız...
Hepimiz birbirimizin aynasıyız..Ben kendimi görüyorum onlarda,onlar beni görüyolar,farkında olmasalarda...

Görüşmek üzere bugünlük için canım günlüğüm...
Casandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla