Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Casandra'nın günlüğü :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Casandra'nın günlüğü :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Casandra Nickli Üyeden Alıntı Sevgili günlüğüm bugün yine Selamlar sana... Azönce yaşadığım güzel bi olayı anlatmak istiyorum sayfama... Babamın marketinde otururken,yan siteden yaşlı bi teyze geldi ve bana çetik örmüş,hediye etti.. O kadar mutlu oldum ki.. (ki zaten yaşlı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Casandra'nın günlüğü :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-08-2010, 03:59 PM   #21 (permalink)
bigokyanus
Guest

Standart Cevap: Casandra'nın günlüğü :)

Alıntı:
Casandra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili günlüğüm bugün yine Selamlar sana...
Azönce yaşadığım güzel bi olayı anlatmak istiyorum sayfama...
Babamın marketinde otururken,yan siteden yaşlı bi teyze geldi ve bana çetik örmüş,hediye etti..
O kadar mutlu oldum ki..
(ki zaten yaşlı insanlara karşı herzaman bi sempatim vardır)Onlar gözümde daha bir ayrıdır..

''Çeyizine koyarsın kızım içimden geldi,sana örmek istedim dedi..''

Dünyalara bedel bu söz :))
Ne güzel senin adına mutlu oldum fakat çetik nedir? Patik mi? Bilmiyorum da

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-08-2010, 06:18 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Ekim Meleği - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 78
55 Mesajinıza toplam 205 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ekim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to all

Alıntı:
Casandra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok teşekkürler Zerynthia :)

Yaşım çok genç..Allah tarafında bi yetenekle doğdum,diğer insanların daha farklı yetenekleri gibi..
Resim yapmayı bayılan bir insanım,ki okulumuda bu yöne yönlendirdim..

Fakat hayatımda ki tek güzel şey buydu herhalde..
Çok olumsuzdum..Çok yıpranmıştım..Çekim yasasını,telkinleri,kuantumu 2 yıldan beri araştırmaktaydım fakat bir adım bile ilerleme katedememiştim..Facebookta Sevgili Akın Berk Sürücünün açtığı çekim yasası ve kuantum sayfasını 1 aydan beri araştırmaktayım..Son bir haftadır o olumsuzluğumun gitmesi ne hoş..Ki Akın bey'de bu sitenin önemli üyelerindendi..
Uyguladığı metodlar hayatımda daha birşey değiştirmedi..Çok kısa bide vadede başladım zaten..Ama asıl mesele için o metod her konusu yarıyor..Bakış açım değişiyor evrene karşı..
Bu sitenin güzel dostluklarıyla beraber ve telkinleriyle hayatıma daha yön katıcağıma inanıyorum..

Bu sayfaya en kısa zamanda benim için ufak bir mucize yazmayı planlıyorum ve sizlerle paylaşmayı istiyorum..

Ben büyük bir Funda Arar fanıyım..Kendisini şarkıları için değil,kendimle özdeşleştirdiğim için çok severim..10 yıllık bir sevgi geçmişim vardır ona karşı..Geçen sene kendisiyle tanışma fırsatıda buldum..Şimdi avatarımda ki yağlı tabloyu armağan ettim,kendi el emeğimle yaptığım..Yollayalı 5 gün oldu..Her an telefonum çalcak diye ağzım kulaklarıma geliyor..Küçük mucizeler benim için şimdilik önemli çekim yasasıyla beraber..
Beni aradığı anda sizlere haber etmek istiyorum..
Şimdilik bu güzel sayfama bunu paylaşmak istiyorum :))
Birşeylere geç başlamana rağmen sımsıkı sarılman ne kadar güzel..
Hele en çok sanatla uğraşmana sevindim kendim meslaktaşımı buldum galiba dedim hatta:)
sEN İSTERSEN herşey olur canım.
Esenle kal..
Ekim Meleği isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2010, 05:09 PM   #23 (permalink)
Teğmen

Casandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 117
83 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Casandra is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne güzel senin adına mutlu oldum fakat çetik nedir? Patik mi? Bilmiyorum da
Evet sevgili bigokyanus,patikte denebilir :))
Casandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2010, 05:13 PM   #24 (permalink)
Teğmen

83 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Ekim Meleği Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Birşeylere geç başlamana rağmen sımsıkı sarılman ne kadar güzel..
Hele en çok sanatla uğraşmana sevindim kendim meslaktaşımı buldum galiba dedim hatta:)
sEN İSTERSEN herşey olur canım.
Esenle kal..
Teşekkürler Sevgili Ekin Meleği..
Daha tam meslektaşın sayılmam,hala okuyorum ama beni meslektaşın olarak görmene sevindim ..
Ki bilirsin sanat bölümünde okuyanlara hele ki öğrencilere ,öğretmenler tarafından olmuşsun sözcüğü pek denilmez..
Sevindim böyle hitap etmene ..
Tekrar Merhaba :))
Alt 21-08-2010, 09:45 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Sevgili Günlüğüm ;
Biraz gerginim,sebebini bilmediğim bi gerginlik var üstümde..
Biliyorum bu değişim sürecinde,bu doğum sancısını yaşamam mümküm..
Bilinç altım allak bullak oluyor bazen..

Bu kadar çaresiz ben;umut dolu yarınlara baktığımdan dolayı bilinç altım hala bu kız ne yapıyor diyor..
Ben kabullendim :)), bilinç altımı zorluyorum şimdi..
Şekerler veriyorum mutlu olması için..
Öz benliğim yerine oturuyor artık..
Dedim ya işte;akşamları bu saatte biraz gerginlik oluyor üstümde..
Ama geçici olduğunun kanısındayım ;)

Değişim sürecimi gözlemliyorum..Bazen rüyalarıma giriyor,bazen bir anda içimden ağlamak geliyor kardeşimle dalaşıyorum..
Ama hepsi geçici artık farkındayım..
10 gündür hayatımda ne çok deneyim gözlemledim..Aslında 10 günde bile ne çok şeyim değişmiş..Hemde 10 günde !

Bu 10 gün'ü,geleceğimin 5 haftasıyla çarparsak;hayatımdaki mucizeleri ben bile tahmin edemiyorum..şimdilik biraz gerginim :))

Telkinlerimi ego ve suçluluğu karıştırıp günde hemen hemen 8 saat süresinde dinliyorum..
Akşamları yatmadan önce anlık meditasyonlarımı yapıyorum..
Olumlamalarımda cabası :)

Bazen uçup gittim hayallerimin içine;''evet '' diyorum;hepsi olur ..Böyle olurum,o girer hayatıma..Tablolarım çok satar..Saygı değer birisi olurum...

Bi yanımdaki de diyor ki;sana ne oluyor ya dön sen kendine uğraşma bunlarla (bilinç altımda ki o huysuz kız çocuğuna biraz daha pamuk şeker vericem gibime geliyor :))

Sevdiklerimin güzel yönlerinii görmeye çalışıyorum..
Onu olduğu her haliyle seviyorum demiyorum,onu bütün güzellikleriyle seviyorum diyorum..
Sevdiklerimin daha güzel yönlerini de görmeye başlıyorum..

Bu hayatta ki en kısır döngü düşüncemde önceler de;sevdiğim bi insanın beni sevememesinde..
Artık öyle de düşünmüyorum..Ben güzel bi kızım..(evet belki beni beğenenleri ben beğenmiyorum,benim beğendiklerimde beni beğenmiyor ama o muhteşem ilişkim çok yakında artık hissediyorum)

Hem de aklımda ki insan ,geliyor hayatıma:))

Biraz zaman ve enerji gerekli bizim için..

Çekim yasasında benzer benzeri çeker inanışına ben de inanmışımdır hep..

Ben ruh eşimi buldum :) Ve artık benzer benzeri çekmeye hazırlanıyor..

Aramızda ki mesafe şartları hiçte önemli değil..Ben o'yum,o'da ben..
Ben artık buna inanıyorum..Bi insan bi insanın hayatından senelerce çıkmadıysa,her ne kadar bi ilişki olmasada demekki onda bi hayır var..Demekki önceden senelerdir çıkmadı hayatımdan,şimdi artık bu farkındalığımla hiç çıkmaz..
Yeterli enerjiye ve zamana ihtiyacım var ..Bunun birikimini yapıyorum,burdaki değerli arkadaşlarımın yorumlarıyla..

Hayatımda ki mucizeler şimdi ve burada hayatıma akıyor..
Alt 24-08-2010, 10:10 AM   #26 (permalink)
Teğmen

Bugün güne benim için biraz erken başladım
Annemle babam İstanbul'a gidiceği için babamın marketini ben açtım..
Marketçilik zor değilmiş aslında,babama yardım ettiğim de bunu anladım..
Biraz sabır gerektiren bi iş galiba..
E malum,ramazan ayı işler kesat
Gelen her paraya değeri küçükte olsa,büyükte olsa teşekkür ediyorum,parayı onurlandırmak adına..
Dün gece yatmadan şöyle bi düşündüm,son1 aydır ben de ne değişiklikler var?
Biraz düşündüm geçen ay annemle mevlüte gittiğim gün geldi aklıma,tatsız bi olay yaşamıştım eve döndüğümde bitik bi haldeydim..
Kendi hüsnü kuruntularımda tabi dahildi içine

ARTIK O HÜSNÜ KURUNTULAR YOK

Daha tam olarak birşey değişmedi hayatımda,ama değişimimin değişimine çaba harcıyorum şuan..Bakıyorum ki gittiğim yol güzel,çiçekli böcekli..Kara bulutlar arada gelsede,hemen ardından güneş çıkıyor..Bunu başarabilmek güzel şimdilik

İyi ki diyorum ,iyi ki geçmişte ki kötü olaylarım yaşanmış..Yaşanmasaydı ben bu kadar değişime açık birisi olmayacaktım,yaşanmasaydı bi yol olmalı tarzında düşüncelere kapanıp,birgün çekim yasasıyla tanışmıycaktım..Bu güzel siteyle ve arkadaşlarımla tanışmıycaktım..Şimdi bana geçmişte kötü anılar yaşatan herkese teşekkür ediyorum ..Onlar benim öncedende hayatımın parçalarıydı..Şimdi de parçaları

Ruh eşimi bekliyorum bunun dahilinde,çok yakında artık biliyorum..Onu düşündüm mü içim kıpır kıpır oluyor..
Önceden de öyleydi ama bu kadar umutlu değildi yüreğim..Şimdi düşünüyorum öyle bi enerji kaplıyor ki içimi kelimeler kifayetsiz kalır..Öyle bir enerji ki,anlatılamaz..O enerjiye güvenerek onun artık çok yakında olduğunu biliyorum

Bu eksik yanımı doldurmaya hazırlanıyorum..Çok yakında buraya harika haberler yazmaya hazırlanıyorumm..
İyi ki varım..
İyi ki varsınız..
Alt 24-08-2010, 07:58 PM   #27 (permalink)
Teğmen

Şuan içim de harika bi enerji patlaması var

Kalıcı olabilmek adına buraya dökmek istedim,hissetiklerimi..

Öyle bi çekiyorum ki sanki ruh eşimi,her düşündükçe kabıma sığmıyorum sanki..Nasıl bi duygu bu ..Niye böyle oluyorum anlamıyorum

İyi mi yapıyorum,kötü mü yapıyorum onuda bilmiyorum...Sadece onu düşündüm mü,içime dolan harika bi enerji

Belki telkinlerin etkisi olabilir..Önceden de onu düşüdünmmü mutlu olan bi insandım,ama sanki bu sefer farklı..Şimdi hem mutluyum,hem umutluyum.Onu her düşündükçe,o içimde ki tebessümle sanki bana yaklaşıyor adım adım..Somut olarak birşey yok ama ben böyle hissediyorum

Belki günde yaptığım 100 defa olumlamalar böyle yapıyor,belki telkinler..Hiç bilmiyorum..Evet..Somut birşey yok ama ben mutluyum..Sanki maddi durumum çok iyi,sanki harika bi sosyal hayatın içindeyim,sanki o benim hayatımda

Belki de oruç kafama vurdu artık saçmalıyorum (:

ONU ÇOK SEVİYORUM
ONU BÜTÜN GÜZELLİKLERİYLE SEVİYORUM
ONUN TERTEMİZ KALBİNİ SEVİYORUM

Oh be yazdım rahatladım
Alt 24-08-2010, 09:41 PM   #28 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough

ohhh sen rahatlayinca bende rahatladim al bak sana ne getirdiim .. oku bakalim tatlim

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ilmalarim.html
Alt 26-08-2010, 05:11 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
zahiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ohhh sen rahatlayinca bende rahatladim al bak sana ne getirdiim .. oku bakalim tatlim

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ilmalarim.html
Sevgili zahiri gönderdiğin linki okudum,ve gerçekten de çekim yasasıyla tanışanlara ibretlik verici,harika bi durum..
Sayende okuma fırsatı buldum,teşekkürler :))
Alt 26-08-2010, 05:28 PM   #30 (permalink)
Teğmen

Bugün mukabele 'de hâmim duaları vardı..7 tane dilek dileme,şifa isteme şansım vardı..Aileme,geleceğime,evrene harika dualar ettim..Hayırlısıyla haftaya hatimim iniyor..Böyle müjdeli bi haber vermek istedim,günlüğüme..
2 gündür pc başına pek fazla oturamadığım için,telkinlerimi dinleme fırsatı bulamıyorum ..Ama dün benim kendi kişiliğim hakkımda harika bi izlenemim oldu.

Facebook sayfama,anlık ileti paylaşmıştım..Sevgili resim öğretmenimde garip bi yorum yapmış,anlamadım tabi..What diye yorum bıraktım altına ..Tabi bu sevgili resim öğretmenim çok farklı bi kişilik..Evhamlı,kaprisli,kendi kafasında yaratıp kuran birisi..(tabi beni de hiç sevmez) Tatlı atışmalar atar hep bana,ben de hepsine sinirlenir karşılık vermeye kalkardım..Tabi o yılların tecrübesiyle, bi cümle yine bulur beni mors ederdi.. Öğretmen-öğrenci ilişkisinden ziyade kedi-köpek gibiydik...Çok alıngan bi tip olduğum için,benimle uğraşırdı hep..Laubalilikten hoşlanmadığın halde gelir bana sulu sulu espriler yapar.

Dün de yine beni facebook alemine rezil ettiricek bi şekilde,ben aptalmışım tarzında what yorumuma yine bissürü şeyler doldurmuştu..
Garip olan şey,hiç sinirlenmedim,hatta yorumunu da silmedim

Kendi evhamlılığı dedim..

Ve altına gayet resmi ve olumlu bi cevap yazdım..Çok şaşırdım kendimde bu hareketi görünce..Kesinlikle öğretmenimde şaşırmıştı..Onca beni rezil ettirme durumunda,ben altına sadece yaptığınız yorum için teşekkür ederim,görüşmek üzere diye bi yorum yazdım..

Demek ki gerçekten telkinlerin ben de olumlu etkileri hala devam ediyor,ve ben bu durumdan çok hoşnutum..Kimseyi takmıyorum..Gereksiz insanlarla kafamı yormuyorum..

Yeni halimi sevmeye başlıyorum artık..

Hayırlı ramazanlar

Bookmarks