Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-08-2010, 10:10 AM   #26 (permalink)
Casandra
Teğmen

Casandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 117
83 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Casandra is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Casandra'nın günlüğü :)

Bugün güne benim için biraz erken başladım
Annemle babam İstanbul'a gidiceği için babamın marketini ben açtım..
Marketçilik zor değilmiş aslında,babama yardım ettiğim de bunu anladım..
Biraz sabır gerektiren bi iş galiba..
E malum,ramazan ayı işler kesat
Gelen her paraya değeri küçükte olsa,büyükte olsa teşekkür ediyorum,parayı onurlandırmak adına..
Dün gece yatmadan şöyle bi düşündüm,son1 aydır ben de ne değişiklikler var?
Biraz düşündüm geçen ay annemle mevlüte gittiğim gün geldi aklıma,tatsız bi olay yaşamıştım eve döndüğümde bitik bi haldeydim..
Kendi hüsnü kuruntularımda tabi dahildi içine

ARTIK O HÜSNÜ KURUNTULAR YOK

Daha tam olarak birşey değişmedi hayatımda,ama değişimimin değişimine çaba harcıyorum şuan..Bakıyorum ki gittiğim yol güzel,çiçekli böcekli..Kara bulutlar arada gelsede,hemen ardından güneş çıkıyor..Bunu başarabilmek güzel şimdilik

İyi ki diyorum ,iyi ki geçmişte ki kötü olaylarım yaşanmış..Yaşanmasaydı ben bu kadar değişime açık birisi olmayacaktım,yaşanmasaydı bi yol olmalı tarzında düşüncelere kapanıp,birgün çekim yasasıyla tanışmıycaktım..Bu güzel siteyle ve arkadaşlarımla tanışmıycaktım..Şimdi bana geçmişte kötü anılar yaşatan herkese teşekkür ediyorum ..Onlar benim öncedende hayatımın parçalarıydı..Şimdi de parçaları

Ruh eşimi bekliyorum bunun dahilinde,çok yakında artık biliyorum..Onu düşündüm mü içim kıpır kıpır oluyor..
Önceden de öyleydi ama bu kadar umutlu değildi yüreğim..Şimdi düşünüyorum öyle bi enerji kaplıyor ki içimi kelimeler kifayetsiz kalır..Öyle bir enerji ki,anlatılamaz..O enerjiye güvenerek onun artık çok yakında olduğunu biliyorum

Bu eksik yanımı doldurmaya hazırlanıyorum..Çok yakında buraya harika haberler yazmaya hazırlanıyorumm..
İyi ki varım..
İyi ki varsınız..
Casandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla