Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-08-2010, 09:45 PM   #25 (permalink)
Casandra
Teğmen

Casandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 117
83 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Casandra is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Casandra'nın günlüğü :)

Sevgili Günlüğüm ;
Biraz gerginim,sebebini bilmediğim bi gerginlik var üstümde..
Biliyorum bu değişim sürecinde,bu doğum sancısını yaşamam mümküm..
Bilinç altım allak bullak oluyor bazen..

Bu kadar çaresiz ben;umut dolu yarınlara baktığımdan dolayı bilinç altım hala bu kız ne yapıyor diyor..
Ben kabullendim :)), bilinç altımı zorluyorum şimdi..
Şekerler veriyorum mutlu olması için..
Öz benliğim yerine oturuyor artık..
Dedim ya işte;akşamları bu saatte biraz gerginlik oluyor üstümde..
Ama geçici olduğunun kanısındayım ;)

Değişim sürecimi gözlemliyorum..Bazen rüyalarıma giriyor,bazen bir anda içimden ağlamak geliyor kardeşimle dalaşıyorum..
Ama hepsi geçici artık farkındayım..
10 gündür hayatımda ne çok deneyim gözlemledim..Aslında 10 günde bile ne çok şeyim değişmiş..Hemde 10 günde !

Bu 10 gün'ü,geleceğimin 5 haftasıyla çarparsak;hayatımdaki mucizeleri ben bile tahmin edemiyorum..şimdilik biraz gerginim :))

Telkinlerimi ego ve suçluluğu karıştırıp günde hemen hemen 8 saat süresinde dinliyorum..
Akşamları yatmadan önce anlık meditasyonlarımı yapıyorum..
Olumlamalarımda cabası :)

Bazen uçup gittim hayallerimin içine;''evet '' diyorum;hepsi olur ..Böyle olurum,o girer hayatıma..Tablolarım çok satar..Saygı değer birisi olurum...

Bi yanımdaki de diyor ki;sana ne oluyor ya dön sen kendine uğraşma bunlarla (bilinç altımda ki o huysuz kız çocuğuna biraz daha pamuk şeker vericem gibime geliyor :))

Sevdiklerimin güzel yönlerinii görmeye çalışıyorum..
Onu olduğu her haliyle seviyorum demiyorum,onu bütün güzellikleriyle seviyorum diyorum..
Sevdiklerimin daha güzel yönlerini de görmeye başlıyorum..

Bu hayatta ki en kısır döngü düşüncemde önceler de;sevdiğim bi insanın beni sevememesinde..
Artık öyle de düşünmüyorum..Ben güzel bi kızım..(evet belki beni beğenenleri ben beğenmiyorum,benim beğendiklerimde beni beğenmiyor ama o muhteşem ilişkim çok yakında artık hissediyorum)

Hem de aklımda ki insan ,geliyor hayatıma:))

Biraz zaman ve enerji gerekli bizim için..

Çekim yasasında benzer benzeri çeker inanışına ben de inanmışımdır hep..

Ben ruh eşimi buldum :) Ve artık benzer benzeri çekmeye hazırlanıyor..

Aramızda ki mesafe şartları hiçte önemli değil..Ben o'yum,o'da ben..
Ben artık buna inanıyorum..Bi insan bi insanın hayatından senelerce çıkmadıysa,her ne kadar bi ilişki olmasada demekki onda bi hayır var..Demekki önceden senelerdir çıkmadı hayatımdan,şimdi artık bu farkındalığımla hiç çıkmaz..
Yeterli enerjiye ve zamana ihtiyacım var ..Bunun birikimini yapıyorum,burdaki değerli arkadaşlarımın yorumlarıyla..

Hayatımda ki mucizeler şimdi ve burada hayatıma akıyor..
Casandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla