Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

nurhanza devam ediyor

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri nurhanza devam ediyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: nurhanza Nickli Üyeden Alıntı morgül, köpüş ve siyah kelebek : buda benim gerçek hikayem... giden evlatların ardından yanan yürek aylarca hiçbirşeyden teselli bulamadı, dökülen yaşlar, alınan anti depresanlarda bir işe yaramadı. sokakta karşılaştığım kara kuru uyuz köpüş annesini emmek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

nurhanza devam ediyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-06-2008, 10:19 PM   #121 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

Alıntı:
nurhanza Nickli Üyeden Alıntı
morgül, köpüş ve siyah kelebek : buda benim gerçek hikayem...
giden evlatların ardından yanan yürek aylarca hiçbirşeyden teselli bulamadı, dökülen yaşlar, alınan anti depresanlarda bir işe yaramadı. sokakta karşılaştığım kara kuru uyuz köpüş annesini emmek için tellerin arkasından nasıl çırpınıyor nasıl çırpınıyor, onu tellerin öbür ucuna annesinin yanına bırakmak lazımdı, annesine kavuşmak ve emmek için verdiği mücadeleyi, ancak yanan bir anne yüreği bilir, ertesi gün zavallı uyuz ve hasta anne köpek yanında köpüşle gözlerimin içine baktı, sanki al bu yavruya bak yoksa ölecek dedi,hemen çantamı boşaltıp uyuz yavruyu kaptığım gibi veterinere götürdüm,4 gün çalıştığım atölyede ona baktım, tüm elemanlar kokusundan rahatsız oldu, benden o köpeğe baktığım için iğrenmeye bile başladılar, sabah yanımda işe getirdim akşam eve kedilerim ve kuşumun yanına getirdim, hergün banyoda onu ilaçla yıkadım kuruttum, isveç şurubu bile kullandım, iyileşmeye başlamıştı, dükkanın önüne kocaman evini bile kurduk, herkes bana kızıyordu, bırak o sokak köpeğini diye, bir gün atölyeden elemanlar kettledaki sıcak suyu üzerine döktüler, köpüş baya ağladı, çıldırmış gibiydim, nasıl bir damlacık yavru bir köpeğe o suyu dökebildiler, ve karşısına geçip eğlenebildiler anlamıyorum, 2 gün içinde o iyileşmeye başlayan köpüş yemeden içmeden kesildi, hergün veterinere götürdüm, serum bile verdiler, dükkanın önündeki kulübesinde kalıyordu, iyileşeceğine okadar çok emindim ki, sabah öldü dediler, onu aradım sordum yerini bile söylemediler.tesadüfen çöpü dökmeye çıktığımda çöp tenekesinin içinde cansız bedenini gördüm, hemen çıkartıp onu ellerimle gömdüm, günler süren bir ölüm kalım savaşında hastalığa ve tüm zorluklara direnen başka hayatlara tanık oldum, bu süreçte, evlat hasretiyle yanan bir annenin son nefesinde evladının ağzından duymak isteyeceği tüm sözlere tanık oldum, öyle bir bakış gördüm ki, öyle bir anne bakışı, yoğun bakımda hareketsiz yatıp konuşamazken bile, gözleriyle bana neler anlattı, asla o bakışı ve bana uzatıp elimi sıkan elini unutamam, bir anda hayat karşıma öyle olaylar çıkarttı ki, zaten her yılında muhakkak ki enteresan olaylar hep olmuştur, ama bu yıl nasıl bir yılmış, tüm yıllarıma bedel oldu, onca yaşananların ardından soğuk kış günü gözümün önünden siyah bir kelebek geçti, öyle güzel ve büyük kanatları ve desenleri vardı ki başkası koşarmıydı peşinden bilemem ama bu güzelliği herkesin görmesini istedim, seslendim, bakın şuna bakın dedim, peşinden koştururken, beni köpüşümün ölüsünü bulduğum çöpün yanına kadar koşturdu, çöpte bir sürü gül dallarının içinden bir tomurcuk mor gül buruş buruş olmuş, bana bakıyor, hemen koca dalların arasından onu çıkartıp, vazoya koydum, aspirinde koydum suyuna nerdeyse 3 haftadır hala yaşıyor büyüdü güzelleşti, biliyorum yakında ömrü bitecek ama onu sevgili nusret kaya nın bana verdiği iyileşme kitabının arasına koyacağım, ve uzun yıllar kuru bir gül dahi olsa benle birlikte olacak, ve bu yılın en önemli hatırası olacak, köpüş, kelebek, anne, mor gül, ve ÖSS.....
Okudum o kadar üzüldümki...Bu ara insanların,hayvanlara eziyetleriyle karşılaşıp sinirlerime hakim olamıyorum...
Nasıl olduk,bu kadar yabanileşmek,inanılır gibi değil...
Sonra bu tip insanlar insanım diye aramızda dolanıyor,yazık!
Çok üzüldüm Nurhanza abla,gerçekten sen elinden geleni yapmışsın...Keşke herkes bu bilinçte olabilse...
Bende geçen gün Antalyada köpeklere yapılan işkenceyi ve toplum kuruluşlarının olayla ilgili afişini gördüm...
Buraya eklemek istiyorum...
Ve hayvanlara yapılan bu işkenceleri,şiddetle kınıyorum...

Ayrıca diğer konuda nereye imza atılacaksa bende varım,belirtmek isterim;)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-06-2008, 11:35 PM   #122 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

erdal demirkıran'ın kitapları geldi, lemarda standı açtık, bugün 3 kitap sattık, ve yazımızı hazırladım, yarın standa yapıştıracağız, saolsun bir çok esnaf fotokopi konusunda yardımcı oldu, el ilanı olarak mektubumuzda basılacak, yerel gazetelerlede görüştüm, radyoda da okunacak, eee artık heyecan dorukta bende,
ben okundukça kitap, sen okudukça insan olacaksın, kızımın sloganı,

DÜNYANIN EN AKILLI ADAMI ERDAL DEMİRKIRAN

KADINLAR EL ELE DERNEĞİ İÇİN PANELE VE İMZA GÜNÜNE GELECEK,

ÖNCE OKUYUN, ANLAYIN, SONRA GELİP DİNLEYİN…

İNANIN HİÇBİRŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK

25 Haziran ‘da LEMAR’ DA saat 14.03 ‘ te
KİTABI AL,OKU VE
GELMEYİ SAKIN UNUTMAAAAA!!!!!!
buda bastırdığımız yazı, dükkanların camlarına yapıştırmaya başladık, olacak olacak, ben yolu açtım, gelen gelir artık, hadi hayırlısı
Alt 19-06-2008, 12:17 AM   #123 (permalink)
Yüzbaşı

269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

Ve 2. mektubumuz,
Biz kimiz? Kadın nedir? Herkes bu sorulara cevap verebilir değil mi ? Kadın güzellik, sevgi, emek gibi kavramlarla örtüşen, çok değerli bir varlıktır, doğurganlıktır, toprak gibi, ana gibi ama dişidir de, duyguları yoğundur, eğer duygularını bastırmasına, öldürmesine sebep olunursa, önce kimliği, özelliği, bilinci kaybolur, örf, adet, gelenek, namus gibi kavramlarla duyguları bastırılmış, özgür bilince sahip olamamış, erkekleri de doğuran kadınların yaşam biçimleri ve toplumsal düzende çöküntüler olur, kadın mutlu olmalı, çok mutlu, hiçbir duygusunu düşüncesini bastırmamalı, emeğinin karşılığını saygı, sevgi ve minnet duygularıyla alabilmeli, savaşların bile kaynağında beklide bu vardır, mutlu kadınların mutlu çocukları olacak, mutlu çocukların aklına kan, siddet, hırs gelmez ki, sadece sevgi, huzur ve güzellik gelir, sevgi ile dokundukları her şeyi güzelleştiren barış dolu bir dünya neden olmasın????
diye başladım yarın devam ederim, takviye fikirlere ihtiyacım var tabiii, tek benim değil tüm hanımların fikirleri lazım eleştiri lazım
Alt 19-06-2008, 09:44 PM   #124 (permalink)
Yüzbaşı

http://www.cerkezkoy.com.tr/haber_de...xhaber_no=7818
eh haberler çıkıyor, el ilanları yazıldı, belediye başkanıyla görüştüm, 3 ayrı yerde stand açtım, standlarda duracak kimse yok inanılır gibi değil, nerde bu millet nerde bu devlet, nerde bu kadınlar, hepsi lafta aaa çok güzel iyi olmuş harikasın, eee icraat nerde, neyse daha yarını var bu işin pes etmedim, elimden geleni son dakikasına kadar yapıcam, yarın belediyeden anonsta geçecekler, üstelik tüm bunları tek başıma ve ücretsiz yaptım, kimseye 1 lira ödemedim, demekki isteyince oluyormuş, anonsumuzda şöyle olacak,
kadınlar elele derneği sizi dünyanın en akıllı insanı erdal demirkıran ile buluşturacak, iade garantili kitaplarını standlardan alabilirsiniz, önce okuyun anlayın, sonra 25 haziranda saat 14 te gelin dinleyin ve imzalatın
hayatınız değişsin
forumumuda kattım anonsumaaaa iyi olmuş ama dimi,
reklamcıda afiş basıyor, standa asacağız,
el ver, emeğini kat, paylaş
kadınlar elele derneği,
olacakkk çok iyi olacak tek başımada olsa olacak, ben hayalimi gerçekleştiriyorum, tüm kadınlar için olacak, kızım gelecek oğlum gelecek standta onlar duracak, çok iyi hissedecekler üstelik,
Alt 19-06-2008, 10:35 PM   #125 (permalink)
Yüzbaşı

ay haberin altına şölee güzel yorumlar yazsanıza herkesciklere söleyin yorum yazsınlarrr
kendimii öleee tek başına yel değirmenine koşan donkişot gibi görmeye başladımmmm
Alt 19-06-2008, 11:09 PM   #126 (permalink)
hayalayaz
Guest

şimdi gördüm bebişim yazdım yorumumu, içimden geleni yazdım..inşallah doğru şeyler yazmışımdır..ayıp söylemesi ilk defa yorum yapıyorum..
Alt 19-06-2008, 11:13 PM   #127 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Alıntı:
nurhanza Nickli Üyeden Alıntı
ay haberin altına şölee güzel yorumlar yazsanıza herkesciklere söleyin yorum yazsınlarrr
kendimii öleee tek başına yel değirmenine koşan donkişot gibi görmeye başladımmmm

tatlım yukarıdaki mesajından önce yolladığın mesajda ilk olarak linki vermiştin.. hemen tıkladım ve mektubunun son halini okudum..
en alta gelince yorum yazın deyince hemen ilk aklıma gelenleri yazdım ve sana haber vermek için sayfana döndüm.. bi altta olan
bu mesajını görünce dedim ne temiz kalpli insan bu nurhanza..

umarım yazdıklarımı onaylayarak biraz evvel koyarlar..

hadi diğer arkadaşlar sizde nurhanza ya destek verin.. yazının altında bu değerli adımı destekleyen ifadelerimiz olsun..

tekrar kutluyorum seni canım.. seni ve güzel evlatlarını..
bu konuda yaptığınız her şey.. verdiğiniz değerli emekleriniz için..

sevgiler..
Alt 21-06-2008, 12:02 AM   #128 (permalink)
Yüzbaşı

ay yarabbim
bu nasıl çekim yasası, valla körün istediği 1 göz allah veriyoo beş göz
kim tutar beniii,
bu dernek işleri falan yoğun tempo koşturuyoruz, kimse tutmuyor ucundan deli olcam dün etekler zil çalıp duruyooo, dedim çıksa birileri gelse hep, benim kızımın metalci arkadaşları vardı, dün msnden onları ayarttım, bugün standtta gitarlar falan baya curcuna oldu, kendimi stand up yapan biri gibi hissettim, harikaydım yaaa, bak postacı geliyor deyip hatunların önüne atlayıp harika ışıklar saçan bayan mektubunuz var, sadece özel ve seçilmiş kişiler için yazıldı bu mektup diye diye coşturdum ortalığı, resimleri koyacağım şimdi buraya bayılacaksınız,

bu amcam resmen standa gelip kitap okumaya çalıştı ve dönüp bana kusura bakmayın okudum biraz dedi ne demek dedim, aldım onu standa oturttum, verdim eline kitabı istediğin kadar okuya bilirsin dedim, ben nafiz kandemir dedi, biraz sorunlarım oldu, artık kendi kendime konuşur oldum, ama kitap okumayı severim dedi, bize darbuka bile çaldı, öyle mutlu olduki insanlar, metalcilerimiz bir tarafta, ben tam showman, komedi, bir bayan geldi belediyeye su parası yatıracakmış, bebek arabada uyuyor, bırak buraya dedim, ama sonra gel al bak dedim, eray bebek maskotumuz oldu resmen,

hele yavru köpek, aldı başını caddeye arabalara yürüyorken gördüm , standı bırakıp peşine bir düştüm ki aldım onu, simit peynir klasik yemeğim paylaştım onunla standtta,
ve yorgun argın eve dönerken, yanlız yaşamasam birileri evde benimle yaşasa diye düşüne düşüne giderken, telefon geldi, 5 kişilik bir aile istanbuldan kalkıp gelmiş, evsiz parasız kalmış burada, okulun bahçesine sığınmışlar belediye başkanına çıkmışlar, başkan dönün istanbula demiş, kalakalmışlar sokakta, polis memurları, pirsultan abdal kültür derneği başkanını aramış, bana intikal etti olay, hemen topladım polis otosuyla getirdim eve, mis gibi yemekler yaptılar evi topladılar, kedilerimide çok sevdiler, 2 oğlu, 1 kızı var mutlu olduk bu akşam hemde çok, onlarda bende, yarın hemen standtta çalışacaklar, yaaaaaaaaa hayat bir mucize hep derim, işteeee
Alt 21-06-2008, 12:05 AM   #129 (permalink)
Yüzbaşı

köpeğin resmide buuuu sevimli şey yaaaaaaa
Alt 22-06-2008, 01:06 PM   #130 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 135 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berkant16 is an unknown quantity at this point

bir yorumda ben yapayım dedim mektubunuza

ya şimdi merak ettim bende Bursa da olduğumdan siz bu standı neresinde açtınız

kusura bakmayın önce açıklamış olabilirsiniz dikkatimi çekmemiş görmemiş olabilirim. peşin peşin özür dileyeyim ben yinede

Bookmarks