Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

nurhanza devam ediyor

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri nurhanza devam ediyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tebrikler yolunuz hep böyle güzellikle devam eder umarim....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

nurhanza devam ediyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-06-2008, 11:40 PM   #111 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

tebrikler yolunuz hep böyle güzellikle devam eder umarim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2008, 12:35 AM   #112 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 135 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berkant16 is an unknown quantity at this point

sevgili nurhanza çalışmalarınızda size başarılar dilerim

yaptıklarınızla insanlara ve kendinize güzel birşeyler kazandırırsınız inşaallah
Alt 14-06-2008, 01:05 PM   #113 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

olaylar, davranışlar, tepkiler
içim yanıyor, hemde nasıl yanıyor, çocuklarım gittiğinden beri, tüm sevgimi, yanlızlığımı, 2 kedim, 2 civcivim, ve köpeğimle paylaştım, içime su serpiyorlardı, emek veriyordum, ben emek verdikçe onlar daha sevimli, daha canlı oluyorlardı, dün oğlumun doğum günüydü, ona international çiçekçilikten bir kırmızı karanfil gönderdim, içine benim için anlamı çok olan bir yazı iliştirdim,
" vaktiyle 7 tepeli şehirden, 7 karanfilin biri balıkesire gider, artık dünyanın en güzel canları orada yetişir, annenin yüreğindeki bu karanfil sana hediyem olsun yavrucuğum"
size feda olsun canım yüreğim,
ve kızımla görüştüm ah öss, ah karneler, ah hasretlik, tüm mahallenin karne alan çocuklarını sevindirmeye çalıştım, civcivlerimi dükkanın önünde yaptığımız kümese koydum arada saldım onları, çocuklar ve gören herkes hayranlıkla bakıyordu, köpeğim sultanla aynı tastan yemek bile yiyorlardı, harika bir gündü, kadınlarla toplantı yaptık, erdal demirkıran için panele tam destek sözü aldık, kitap satışı için herkes kolu bacağı sıvayacak, gece saat 2 de kızımla telefonda görüştük bana söylediği sözcükleri anlatmaya cümleler yetmez, oldukça uzun bir süredir kızımın ağzından o cümleleri duymayı bekliyordum, karnesini aldıktan sonra artık lisede bitti, okulun bahçesinde oturmuş yerde gezen karıncaları izlemeye başlamış, aynı anda aynı hareketleri yapan karıncaları gördüğünde paganinin bir eserini duyunca karnında kelebeklerin uçuştuğunu hissetmiş, ve beni aradı akşam üzeri, epey konuştuk, öyle çok duygulandım ki, gece tekrar aradı saat epey geçti, bana benim kızım olmaktan dolayı ne kadar mutlu olduğunu karnımda olmaktan bu hayatı bu gözlerle görmekten dolayı bana nasıl teşekkür etti, allahım duygular duygular, hayat bu işte dedim, gece konuştuktan sonra onların kılına zarar gelmesin diye dualar ettim, sınavı kendisi için en hayırlı şekilde sonuçlandırması için, ve yanlarında olup onları koruyamasamda, kmlerce uzaktan elimden gelen herşeyi yapacağımı, canımı ve değer verdiğim herşeyi feda edeceğimi tekrarlayıp durdum, sabah işe geldim ve gece bir k 9 köpeğinin gelip kümesi ve civcivlerimi parçaladığını gördüm onları gömdüm, hala ağlamadan, ne zamandır büyük bir sevgi ile baktığım bu civcivleri çocuklarımın adına kurban verdiğimi tekrarlayıp onları kaybettim ama çocuklarım hala sağ ve selamette diyorum ama içim yanıyoor işte sabır yüreğim sabır
Alt 14-06-2008, 01:52 PM   #114 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

nurhanzacım ne diyeceğimi bilemedim kuzum ...

mesajının içerisinde her şey var..
kıyamam sana..

öncelikler civcivlerin için sabır diliyorum tatlım..
senin hayatındaki görevleri buraya kadarmış..

oğlulunun doğum gününü kutlarım..
nice güzel başarılı huzurlu sağlıklı yıllar geçirmesi dileklerimle..

kızınada sınavında başarılar diliyorum..
güzel haberleri ile hepimizi sevindirsin..
sevgiler..
Alt 14-06-2008, 03:55 PM   #115 (permalink)
Yüzbaşı

269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

geçen yıl köpüşüm öldüğünde siyah bir kelebek beni mor bir güle götürmüştü, dün oğluma gönderdiğim kırmızı karanfilden sonra, az önce çöpe atılmış 3 tane kırmızı karanfil gördüm, onları alıp atölyeye getirdim, saplarından birazcık kesip suya aspirin atıp solmuş karanfilleri canlandırmak için suya koydum, masamdaki çiçeğe eğilmiş tomurcuklarla bana bakıyor şu anda, masamdaki çiçeğin adı ayşiim kızımın adı, karanfiller ayşime yaslanmış, duygularımı anlatmak istedim işte
Alt 14-06-2008, 04:01 PM   #116 (permalink)
Yüzbaşı

morgül, köpüş ve siyah kelebek : buda benim gerçek hikayem...
giden evlatların ardından yanan yürek aylarca hiçbirşeyden teselli bulamadı, dökülen yaşlar, alınan anti depresanlarda bir işe yaramadı. sokakta karşılaştığım kara kuru uyuz köpüş annesini emmek için tellerin arkasından nasıl çırpınıyor nasıl çırpınıyor, onu tellerin öbür ucuna annesinin yanına bırakmak lazımdı, annesine kavuşmak ve emmek için verdiği mücadeleyi, ancak yanan bir anne yüreği bilir, ertesi gün zavallı uyuz ve hasta anne köpek yanında köpüşle gözlerimin içine baktı, sanki al bu yavruya bak yoksa ölecek dedi,hemen çantamı boşaltıp uyuz yavruyu kaptığım gibi veterinere götürdüm,4 gün çalıştığım atölyede ona baktım, tüm elemanlar kokusundan rahatsız oldu, benden o köpeğe baktığım için iğrenmeye bile başladılar, sabah yanımda işe getirdim akşam eve kedilerim ve kuşumun yanına getirdim, hergün banyoda onu ilaçla yıkadım kuruttum, isveç şurubu bile kullandım, iyileşmeye başlamıştı, dükkanın önüne kocaman evini bile kurduk, herkes bana kızıyordu, bırak o sokak köpeğini diye, bir gün atölyeden elemanlar kettledaki sıcak suyu üzerine döktüler, köpüş baya ağladı, çıldırmış gibiydim, nasıl bir damlacık yavru bir köpeğe o suyu dökebildiler, ve karşısına geçip eğlenebildiler anlamıyorum, 2 gün içinde o iyileşmeye başlayan köpüş yemeden içmeden kesildi, hergün veterinere götürdüm, serum bile verdiler, dükkanın önündeki kulübesinde kalıyordu, iyileşeceğine okadar çok emindim ki, sabah öldü dediler, onu aradım sordum yerini bile söylemediler.tesadüfen çöpü dökmeye çıktığımda çöp tenekesinin içinde cansız bedenini gördüm, hemen çıkartıp onu ellerimle gömdüm, günler süren bir ölüm kalım savaşında hastalığa ve tüm zorluklara direnen başka hayatlara tanık oldum, bu süreçte, evlat hasretiyle yanan bir annenin son nefesinde evladının ağzından duymak isteyeceği tüm sözlere tanık oldum, öyle bir bakış gördüm ki, öyle bir anne bakışı, yoğun bakımda hareketsiz yatıp konuşamazken bile, gözleriyle bana neler anlattı, asla o bakışı ve bana uzatıp elimi sıkan elini unutamam, bir anda hayat karşıma öyle olaylar çıkarttı ki, zaten her yılında muhakkak ki enteresan olaylar hep olmuştur, ama bu yıl nasıl bir yılmış, tüm yıllarıma bedel oldu, onca yaşananların ardından soğuk kış günü gözümün önünden siyah bir kelebek geçti, öyle güzel ve büyük kanatları ve desenleri vardı ki başkası koşarmıydı peşinden bilemem ama bu güzelliği herkesin görmesini istedim, seslendim, bakın şuna bakın dedim, peşinden koştururken, beni köpüşümün ölüsünü bulduğum çöpün yanına kadar koşturdu, çöpte bir sürü gül dallarının içinden bir tomurcuk mor gül buruş buruş olmuş, bana bakıyor, hemen koca dalların arasından onu çıkartıp, vazoya koydum, aspirinde koydum suyuna nerdeyse 3 haftadır hala yaşıyor büyüdü güzelleşti, biliyorum yakında ömrü bitecek ama onu sevgili nusret kaya nın bana verdiği iyileşme kitabının arasına koyacağım, ve uzun yıllar kuru bir gül dahi olsa benle birlikte olacak, ve bu yılın en önemli hatırası olacak, köpüş, kelebek, anne, mor gül, ve ÖSS.....
Alt 15-06-2008, 10:12 AM   #117 (permalink)
Mustang
Guest

Sana söyleyecek şey bulamıyorum her seferinde yadıklarından çok etkileniyorum umarım çocukların ve senin için gelecek günler umut ve aydınlık getirsin .
Alt 15-06-2008, 04:51 PM   #118 (permalink)
Yüzbaşı

İmza kampanyası başlattık işte budur
EMEĞİNE VE EKMEĞİNE SAHİP ÇIK

Çıkarılan yasalarla, uygulanan sosyal ve ekonomik politikalarla kuru ekmeğe muhtaç bırakılan halkın şimdide ekmeğine göz dikildi.
Biz haklarımıza, emeğimize ve ekmeğimize sahip çıkmacağız,
· Zamların geri çekilmesini istiyoruz
· Üreticiye daha fazla devlet desteğinin sağlanmasını istiyoruz
· Belediyenin ekmek zammına itiraz hakkını kullanmasını istiyoruz
· Belediye ekmek büfelerinin çoğaltılıp üretilen ekmek sayısının arttırılmasını istiyoruz
Zamlara karşı sessiz kalmayacağız.

EMEĞİMİZE VE EKMEĞİMİZE SAHİP ÇIKMAK İÇİN BİR İMZA DA SEN VER!!!!!

Alt 15-06-2008, 06:59 PM   #119 (permalink)
hayalayaz
Guest

nurhanza imzayı nereye çakıyoruz ablam, link ver, stanlarmı var keşke daha fazla bilgi verseydin..
Alt 15-06-2008, 09:10 PM   #120 (permalink)
Yüzbaşı

henüz taze çıktı bu tasarıda, ekmeğin 70 kuruş oluşuna, oy benim halkım çok kızmış, kadınlara dedim varmısınız, varız dediler, bizde yazdık, ve inanmayacaksınız, metni ilk kaleme alan henüz fen lisesi 2. sınıfta okuyan bir kızımız, gurur duydum, gençlerimiz bile ses çıkartmak istiyor, ilk olarak hemen foruma koydum, bunun için bir web sitesine rica etmek lazım, mesela atakan bey kardeşim bir el atıver diyecem ama, forumumuz içerisinde nasıl olur pek kestiremedim, o yüzden günlüğüme koydum zaten, ama uygun görülürse foruma giren herkes ilk önce bunu görse ve bir imza çaksa pek kıyak olurdu dimiii, teklif var ısrar yok, bu imza kampanyası dalga dalga ülke genelinde yayılacaktır, başka bir ilde ben gibi biri kapınızı çalıp ver bir imza diyebilir ee atarsınız o vakit, canlarım benim, 22 haziran için bi yazı okudum ay du onu öbür başlığa ekliyim,

Bookmarks