Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-03-2008, 09:21 PM   #3 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

eksik bıraktığımız tek şey, kendimizi sevmiyoruz...sevgiye başkalarına verilmek üzere sahip olduğumuzu sanıyoruz..seni anladığım kadarıyla, sen ne kadar çok seversem, okadar iyi olur sanıyorsun..ama sevgininde bir sınırı var..birilerine sahip çıkıcam, sevicem diye kendinden vazgeçtğinin farkında değilsin..artık farkında ol..korkma kendini seversen daha fazla sevgi üretirsin..artık başkalarına verdiğin sevginin miktarını dondur..o, miktar onlara fazla gelmiş..sevme demiyorum..sadece burada dur..ve sevginin ark'ını kendine çevir..artık içinden taşan sevgi pınarı sana aksın..babanın iyi olduğuna sevindim...dedim sana kötü haber tez gelir..o iyidir diye... bak emin ellerdeymiş..artık kendini yıpratma eksik olanın kendine vermediğin sevgi olduğunu gör...bu günkü mahkemeyide merak ediyorum...sen haklısın gerekirse iyi bir avukat tut..allah hakkında en hayırlısı ne ise tez günde versin..içinden ne zaman gelirse, ve saat kaç olursa olsun beni ara, sakın yalnızlığın, ve niçinlerin arasında boğma kendini..yaşadığın her şeye rağmen ayakta olduğun için saygılı sevgiler

bu arada günlüğün hayırlı olsun