Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-03-2008, 09:43 PM   #4 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

koskoca gün ve gecem gözyaşlarıyla geçti, eskiden toplardım, içimde biriktirir ayda elemde bir ağlardım tam ağlardım, son günlerde çok sıktım kendimi demekki, bugün kızımla uzun uzun telefonda görüştük, bebeğim bile bana " allah herkese dayanacağı ölçüde dert verir annem, demekki biz çok dayanıklı insanlarız dedi, ona birşey anlatmamış olsamda hissediyor sanki, allaha şükür bir derdimiz yok yavrum dedim, yok madem bu göz yaşları neden durmaz, nasılda kimyamı bozdum, bir anda salıverdim kendimi başımda korkunç bir ağrı gözlerimde yanma var, pek birşey yemedim, evi darmadağın ettim, oysa kendime söz vermiştim evimi seveceğim diye, kendime bakmaya bile başlamıştım, saçımı vişne kızılına bile boyadım, şimdi uyuyabilirsem güzel güzel sabaha bu kederli havadan çıkıp güne zinde başlayabilecekmiyim, kendimi eve kapattım, işyerinden çırağımız bana yiyecek birşeyler getirdi, reçetemdeki ilaçları almış, arkadaşlarım aradı çıkmak istemedim, zorla bir kaç lokma yedim, ilaçlarımı içtim, uyumaya çalıştım olmadı, yanlızlık büyük acı, yarın önemli bir gün olacak, mahkemeye çıkacağım güçlü olmam gerek,
bir mucize aslında,
taaa lisede okurken bir çılgın arkadaşımız vardı, fizik profösörü olacak kadar zeki bir arkadaşımızdı, ozamanlar okulda saç baş kontrolleri yapılırdı, bu prometheus saçları yüzünden hocalar tarafından tartaklanınca bir fılayıp çıktı sınıftan, saçlarını kazıtıp geldi okula, o bizim idolümüzdü, herkes ona hayrandı, hele ben tam platoniktim, ona özenirdim, kore dağlarında tabakam kaldı diye sınıfın kapısında türküler söylerdi, ve o malum sınav öss gençlerimizin düşmanı
bu prometeus sınavda tavan puan yaparak hukuk fakültesine girdi, bense jack cousto ya aşık olduğum için ilk tercihimi itü deniz bilimleri yapmıştım, sonrada basın yayın yazmıştım tercihlerime, ama çok büyük imkansızlıklarla okuyordum, hem atölyelerde çalışır, hemde okula giderdim, evde babam, atölyede ustabaşı, okulda hocalar döverdi, kum torbası gibi bir hayat yani,
allah allah nerelere geldim ben böyle, yarınki mucize taaa o günlere dayanıyor, hukuk fakultesine giren ve 1 yıl okuduktan sonra öldüğünü duyduğum ve yıllarca içimde ukte olan prometheus dostumu buldum, telefonla konuştuk davadan bahsettim, burolarından bir avukatı yönlendirdi bana, saolsunlar telefonla bile olsa beni yönlendirdiler, yarın davamızın içeriği ne hala anlayamadım, biz baba kız nasıl olurda mahkemelik oluruz, yeterince korkunç bir durum bu yarın neler olacak acaba, ama yıllardır öldüğünü sandığım ve hep gıptayla andığım prometheus böyle bir anda karşıma çıktı, yarın davadan sonra istanbula gidebilirsem matematik öğretmenimiz sevgili sevim dik hanımefendiyide bulduk, ziyaretine gideceğiz, ne heyecan verici bir durum, çıkmak lazım bu girdaptan toparlanmam lazım, oğlumu ve kızımı çok özledim yarın bir koşu onlarıda görmeye gitsem ne güzel olurdu, gece otobüse binsem sabah ordayım, okulun kapısında bulurum yavrucuklarımı, sigarayla savaşanlar derneğinede üye olmuştum, gidip şu illetlede mücadeleme başlasam, ve bir umut kadın kooperatif çalışması, allahım allahım yapacak ne çok iş varmış ben oturmuş ağlıyorum burda yaaaaa, hadi gayret nurhan vur kafayı yat mis gibi kalk topla ortalığı kimseden fayda yok işte fırla yerinden hadiiiiiiiiiiiiiii ne duruyorsun yeter yeterince ağladın, açıldın hemen şöle kendime aldığım bitkisel yağlarla bir duş alayım heh tuluyhanın melodileride başladı ve ne zamandır dört gözle yağması için dua ettiğim yağmurda yağıyor, gökyüzü benim yerime ağlasın, yıkasın heryeri, arıtsın dünyayı mis gibi toprak kokusu ciğerlerimi doldursun, camlarıda açayım, üşümek iyi gelir bazen canlandırır bedeni değilmi kefirimde olmuştur, caanım kefirim, taaa bursadan memleketimden geldi mayası, öle güzel sohbetler bile ediyorum kefirimle, bana iyi bak diyorum, eklem ağrıları düzensizlikler herşeyi yok edeceksin diyorum, portakalda öle ordan bana bakıyor dünden beri canım istemiyordu şimdi onu yiyeceğim vayyy daha yemeden ağzım sulandı bak şimdi mekanizma süper çalıışıyor bana müsade günlük oğlumu kızımı babamı matematik öğretmenimi, ve taaaa ilkokuldan, liseden, ve üniversiteden dostlarımı kucaklıyorum, iyiki beni yanlız bırakmadınız ve benim forumum hayatım değişti ailesi, atakan yarın gelebilirsem sizlede tanışmak isterim arayacağım zaten hüzünbazımıda bulacağım avcılarda sahilde yürüyeceğiz onunla, portakalı soydum başucuma koydum, ben bir yalan uydurdum duma duma dum, yalanlara karnım tok artık portakal bana yalanlar sahiplerine