Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

nurhanza devam ediyor

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri nurhanza devam ediyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız evet kapanmak üzere olan bir derneğe can verdik sayılıyoruz şu an için, pazartesi belediye başkanına topluca çıkacağız, ve en kıyak yerden bir lokal isteyeceğiz, basınla gümbür gümbür gidip o gördüğüm ve çocuk parkının önünde yeni yapılan dükkanlardan birini isteyeceğiz çocuklu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

nurhanza devam ediyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-06-2008, 06:15 PM   #101 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

evet
kapanmak üzere olan bir derneğe can verdik sayılıyoruz şu an için, pazartesi belediye başkanına topluca çıkacağız, ve en kıyak yerden bir lokal isteyeceğiz, basınla gümbür gümbür gidip o gördüğüm ve çocuk parkının önünde yeni yapılan dükkanlardan birini isteyeceğiz çocuklu bayanlar için mükemmel bir yer olacak, elişi hamur işi aklınıza ne gelirse artık bu arada işsiz kaldım patron harbiden kovdu beni, onun adına çok üzgünüm keşke bukadar küçültmeseydi kendini, napalım aç mezarı yok ya elbet bir ekmek kapısı bulacağız, evellalah ekmeğimi taştan çıkartırım, zorluk nezaman biterse yolda biter zaten, zerrin özer içinde koşturup mutlaka bu konseri yapacağız, başka yolu yok bunun, hepinizi beklerim forumumdaki dostlarım, zerrin özer konserimize, derneğimizin lokal açılışına harika şeyler olacak olacak olacak

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-06-2008, 10:12 PM   #102 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim sen ne kadar marifetli bir kadınsın..

nasıl tebrik etsem bilemedim ama gurur duyuyorum gerçekten seninle..

yanında olanlar gerçekten çok şanslılar..

iyiki bu dünyada benimle aynı zaman dilimindesin..

iyiki senin gibi yüreği sevgi dolu güçlü bir insanı tanımışım..

yaptıkların ve yapacakların konusunda başarılı olacağını biliyorum.. super

aynı şehirde olsak her fırsatta yanında olmaya çalışırdım..

yinede yüreğim.. dualarım seninle..
yolun kolaylıklarla dolsun..

sevgiler..
Alt 07-06-2008, 10:59 PM   #103 (permalink)
hayalayaz
Guest

patronun kaybettiği değeri anlayınca çok üzülecek..ama senin yerin orası değildi zaten..bak kendini çok daha iyi ifade edebileceğin yerlere gidiyorsun..sakın kendini korkutma, olanaklar insana hem maddi hemde manevi anlamda koşarak gelir...vede sana gelirken maratona çıkmışçasına acele ettiklerini görüyorum..yaradan yolunu kendi nuruyla aydınlatsın..seninle gurur duyuyorum..ve sana çok saygı duyuyorum..bu kadar kısa zamanda bu kadar gelişmeyi ancak senin gibi bir insan başarırdı..beni yanıltmadın teşekkür ederim..gel bi yanaklarında öpeyim...canım arkadaşım banim...
Alt 09-06-2008, 12:18 AM   #104 (permalink)
Yüzbaşı

269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

şimdi ben dün gece bir mektup yazdım, yarın basına ve belediye başkanına vereceğiz, baktım uyuyamıyorum neden acaba dedim, eee mektubumu önce günlüğüme koymam lazım değilmi? her hafta bir mektup yazacağız bu ilk mektup, herkesi mektuplara alıştıracağım, unutulmaya yüz tutmuş bir geleneğide canlandırmış olurum belki, her hafta tüm beldemiz biz kadınlardan mektup bekler hale gelmeli, güzel kadınlar, üreten duyarlı değerli kadınlardan mektup almayı kim istemez işte bu nurhanza devam ediyor ve etmeli işte bu......

MEKTUP

Merhaba bu ilk mektup, biz Çerkezköy’de yaşayan kadınlar bir yola çıkıyoruz, taaa Ademle Havva’dan bu yana süren bir yolculuk, kimbilir daha nerelere uzayacak,
Yolculuklar, erzaksız, azıksız, arkadaşsız çekilmez bir hal alır, el ele yürümek lazım, omuz omuza, üreten, güzelleştiren, kolaylaştıran, özellikler katan kadın elleri deymeli hayata, bu tv karşısında, içi boşaltılan sömürülen toplumu silkelemek lazım, boşa harcanacak tek dakikamız yok, muhtaç durumda olan darda, zorda olan nice insanımız var, onlara balık vermek yetmez, ellerine olta vermeliyiz, haydi elleri görelim üreten güzelleştiren elleri görelim,
önce düşünmeye başlasın herkes, mektubu alan herkes oturup düşünsün, sonra ellerini uzatsın, ve yola çıkalım,
tüm Çerkezköy’den belediyeden taleplerimiz var,
1- lokal istiyoruz, çocuk bahçesine bakan dükkanlardan biri kadınlara tahsis edilsin, ve bir ilki gerçekleştirmeye başlayalım, çalışan kadınlarımızın 1-2 saatliğine çocuklarını bırakıp gidecekleri bir yer yok, derneğimiz işleteceği lokal ile çocuk bahçesinde tüm çocukları en sevdiği mekanda oynatacak, hayvanlarla, doğayla müzelerle tanıştıracak geziler düzenlesin,
2- gençler için motivasyon ve kişisel gelişim uzmanları ile seminerler düzenlesin, spor okullarında gençlerimize yarışmalarla, turnuvalarla hayata hazırlamakta destek olsun,
3- hukuksal anlamda kadınlarımıza danışmanlık yapsın,
4- sağlık konularında uzmanlarla eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları yapsın
5- ve en önemli hayati konu herkes eline olta alacak, işe ihtiyacı olan kadınlarımız için elele ciddi çalışmalar yürütmeliyiz, bu mektuplarla işe başlayabiliriz, her hafta bir kadınımızın yazdığı mektubu el ilanı şeklinde bastıralım, ve işe ihtiyacı olan kadınlar kollarına sepeti takıp bize gelsin, derneğimiz aracılığıyla artık ne olursa çorap, sabun, börek, poğaça sepetlere doldurup satmaya başlasınlar, hem kendileri kazansın, hemde amacımızı ve yapmak istediklerimizi bu mektuplarla duyursunlar,
6- standlar açalım, pazarda, fabrika önlerinde mektuplarımızı iliştirdiğimiz ürünleri satmaya başlayalım,
7- konser çalışmalarımız için sponsor arıyoruz, zerrin özer ile yaptığımız görüşmelerde, kendisi için değil, sadece orkestrasının masraflarını karşıladığımız takdirde konser yapabileceğiz, öncelikli olarak belediyeden konser için tam destek bekliyoruz, sponsor bulma konusunda, ve lokalimizin konserden önce faaliyete geçmesi gerekli, lokal için yeni yapılan Barbaros caddesinde çocuk parkına bakan dükkanlardan birini talep ediyoruz,
8- lokalimiz haftanın 7 günü açık olsun, işe ihtiyacı olan kadınlar, sabahları nefis kahvaltılar hazırlasın, evlerinde böreğini, çöreğini yapan kadında orada çalışan kadında para kazansın, evinde ördüklerini, elişlerini sergilesin, salçasını, turşusunu, reçelini yapıp getirsin, orada satsın,
9- evlere temizliğe giden, hasta,yaşlı,çocuk bakan kadınlar, parça başı iş yapan kadınlar,
bizim aracılığımızla emeklerinin tam karşılığını alarak toplumu kalkındırmak için el ele verme zamanıdır, tüm Çerkezköy halkından belediyemizden destek bekliyoruz
işte kadın olmak böyle bir şey, düşünen, üreten kadın olmak bambaşka bir şey, bir kadın isterse yapamayacağı bir şey yok, toplumu doğuran, doyuran,büyüten, öpülesi eller kadın eli deysin hayata,
Çerkezköy kadınlar el ele dayanışma ve yardımlaşma derneği
Alt 11-06-2008, 06:24 PM   #105 (permalink)
Yüzbaşı

evet linki burada gazertede çıkan haberimizin,
yola çıktık hadi hayırlısı
http://www.cerkezkoyhaber.com.tr/detay.php?id=2338#9035
Alt 11-06-2008, 06:26 PM   #106 (permalink)
Yüzbaşı

bu arada dernek geçen yıl benim doğum günüm 12 ağustosta kurulmuş, tesadüfe bakın heleeee
Alt 11-06-2008, 06:28 PM   #107 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

bravo. tebrikler. devamını bekliyoruz.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2008, 06:55 PM   #108 (permalink)
hayalayaz
Guest

tebrikler ablam..daha güzel haberlerin takipçisi olacağım..
Alt 11-06-2008, 08:11 PM   #109 (permalink)
Mustang
Guest

seni gerçekten kutluyorum umarım çok başarılı olursun.
Alt 12-06-2008, 05:43 PM   #110 (permalink)
Yüzbaşı

ay neler oluyor böleeee,
büyük alışveriş merkezi ile sponsor olurmu diye görüşmeye gittim, elimizden geleni yaparız dedi, salon verecek stand açacaklar, afiş astıracaklar, zerrin için henüz bişi yapmaya çalışırken, aklıma dünyanın en akıllı adamı erdal demirkıran geldi, kızcazım tanışmıştı kendisiyle, bayılıyordu ona,
bende telefonla görüşmüştüm geçen yıl, kadınlara anlattım olurmu dedim olur dediler, aradım
25 haziranda bu kocaman alışveriş merkezinde erdal demirkıranı ağırlayacağız yarın kitapları geliyor, stand açacağız, allahım allahım süper yaaaaaaaaa
hemen yazdım acele acele
detayları akşam evden yazıcam çok heyecanlandım yaaaaaaaa
mimarı bendeniz olacak kızımla beraber

Bookmarks