Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

nurhanza devam ediyor

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri nurhanza devam ediyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız allah nazarlardan saklasın kuzucukları, evlatlarının varlığına ne kadar sevinsen az, iyiki varlar, iyiki doğmuşlar, kızın bir afeti devran olma yolunda, oğlunda tam anlattığın gibi hary poter, kıyamam ben ona..allah yüzlerini güldürsün....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

nurhanza devam ediyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-03-2008, 09:13 AM   #21 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

allah nazarlardan saklasın kuzucukları, evlatlarının varlığına ne kadar sevinsen az, iyiki varlar, iyiki doğmuşlar, kızın bir afeti devran olma yolunda, oğlunda tam anlattığın gibi hary poter, kıyamam ben ona..allah yüzlerini güldürsün.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 19-03-2008, 11:03 PM   #22 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

ne tempolu gündü gene, bir gün şöle sakince geçse şaşarım, kendimin 40 a merdiven dayadığına bile inanmıyorum, pes kendime,
bugün kızcağızım epeyce bir aradan sonra benden maddi destek beklemeye başladı, ona para yatırmak için bankaya koşarak gidişimi görmek lazımdı, telefonda konuştuk ve ben jet hızıyla resmen bankaya ışınlandım sanki,
aslında gittiklerinden beri elimden geldiğince her imkanımı koydum
ama o benden hep bilgisayarı istedi,
bende pc yi verirsem dersleri asar diye düşündüm, önceki deneyimlerimizle,
malum babam yandığında, hastanede yatarken, tam 4.5 ay yattık ,refakatçi kaldım başında,
evdede çocuklarımı digitürk ve internete teslim etmek zorunda kaldım,
en çok ilgiye muhtaç oldukları sırada, ben başlarında olamadım,
tam 4.5 ay telefonla annelik yapmaya çalıştım,
ve erginim gerginim kızım sabahlara kadar nette kalarak okulun dibinde oturmamıza karşın okula gitmemiş,
17 gün devamsızlık çıktı, çıldıracaktım,
monitörü kırdım bir kapandı içine, aynı evde mesajla iletişim kurmaya bile çalıştık,
huyu, şekli herşeyi bir anda değişime girdi, ergin annesi olmak kadar zor bir şey yok diyebilirim artık, babamı kurtaracağım diye evlatlarımı feda ettim nerdeyse, canım oğlum kendi anahtarıyla evi açıp okula gidip geliyordu,
önlüğünü yarım yamalak giyermiş,
öğretmeni onu doyurup üstünü düzeltirmiş,
sınıf birincisi oldu hep kurban olurum ben onlara,
ben hastanede belinden aşağısı yanmış bir alkoliği babamı yaşatmak için, onca çırpınırken, hep dua ettim,
hatta bursa memleketimde ulucamide vav harfleri vardır, bir anne çocukları için o vav harflerinin altında dua ederse kabul olurmuş, bende yavrularım için hep iyi bir aile ortamında, disiplinli büyüsünler okullarında başarılı olsunlar diye dua etmiştim, şükürler olsun bu kandil gecesinde rabbime, onlar için ettiğim tüm dualarım gerçek oldu,
harika bir aile ortamında süper başarılı öğrenciler,
ben yanlarında olamadım son bir yıl içinde ne zor bir yıl oldu anlatamam, piştim piştim yandım kavruldum, bir insandan bukadar göz yaşı çıkabileceğine inanmazdım.
gidişlerine değil kızımın çektiği zorluğa küslüğe ağladım daha çok, arkadaşlarını, okulunu, evini bırakıp gitti, beni bırakıp gitti, ne gurur duyulacak bir davranış ve büyüklük yaptığını bir yıl bitince anlayabildim ve onu daha çok takdir ediyorum şimdi,
17 gün devamsızlık, ve zayıf bir karneyle gitti, bir dönemde kendini topladı, takdir getirdi, onlar iyi ve mutlu olsun başka hiç bir şeyde gözüm yok,
Alt 20-03-2008, 06:00 PM   #23 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point

sana ve yetiştirdiğin çocuklara gelsin bu alkış nurhanza.Hayatından verdiğin kesitte dokunaklıydı
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2008, 06:16 PM   #24 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canı gönülden maşallah meleklerine nurhanzacım.. ne kadar gurur duysan ne kadar güzel söz söylesen az onlar için..
ve elbete onlarında sarf ettiği sevgi dolu cümleler de az.. anasına bak çocuklarını tanı demişler..
sen çok değerli ve güzel bir annesinki evlatlarında sana aynı ilgi ve şefkatle yaklaşıyorlar..

bende ailem yanımda olmadan büyüdüm.. illa yanı başlarında olunca yapılmıyor annelik..
uzaktada olsan ektiysen yüreklerine vermek istediğin tohumları ve suluyorsan sevginle her temasında
yada dualarınla enerjinle fark etmezki çok yakınlarında olman tatlım..

daima iyi mutlu ve huzrlu günlerini göresin inşallah ki
sen her şeye rağmen çok iyi bir evlat olmak için çabaladın..
mutlaka bu ektiklerinin meyvalarını meleklerinden kızının sergilediği
ufak yaşındaki büyük olgunluklar gibi toplayacaksın..

onların hep güzel haberlerini duyabilmek dileğiyle ..

sevgiler...
Alt 21-03-2008, 09:16 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
23 Mesajinıza toplam 70 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökhanavcı is an unknown quantity at this point

dünyalardaki engüzele en iyiye dair ne varsa hakeden ablacığım ben gökhan(peterpan) yazılarını okuyorum gerçektende saygıdeğer ve kocaman değerli birisin bildiğim bişey var melekler söyledi ben onların yalancısyım galiba sendeki kalbin temizliğini meleklerin hepsi kıskanmaya başlamış haberin olsun umarım umut dolu günler kocaman mavilikler ve dünyanın bütün çiçekleri açar bahçende gönül bahçende en iyiye en güzele dair ne varsa hakediyosun çünkü
Alt 21-03-2008, 09:56 PM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

yoğun bakım,hasret, mangal gibi yanan anne yüreği, köpüş, morgül,siyah kelebek, umut, sevgi, yardımlaşma,
kızımla sık sık konuşuyoruz telefonda, eski siyasi hükümlü hayli yaşıda olan bir dostumuzun ilginç hikayesi için taa oralardan yardımcı olmaya çalışacak, ne adaletsiz bir dünya diyesi geliyor insanın bazen, daha gencecikken sevdiği kızla birlikte düşünceleri yüzünden yıllarca mahpus yatmışlar, ne hayatlar gitti, ne bilinçli akıllı insanlar, inandıkları dava uğruna sönüp gitti, aşkları hiç bitmedi ama, 40 yaşından sonra en büyük muratlarına kavuştular, evlenip bir bebek sahibi oldular, prematüre doğdu, onlara hayat ve güzellik oldu, mücadeleleri hiç bitmedi, şimdi işsizliğin pençesindeler, kızım babasına rica edecekmiş işkur eski hükümlü kadrosunda iş bulsun diye, işlemeyen kurumlarda sadece torpillilere olanak sağlanan bir ülkede hakedenin hakettiğini alamaması nekadar iç acıtıyor,

bense herzamanki gibi bir hayaller projeler kurdum ki, bu güzel ve harika çift için yapabileceği en güzel iş imkanı ile ilgili, karı koca yıllarını düşünceleri uğruna hapiste her türlü işkenceyeye dayanarak geçirmişler, benim tuluyhan uğurlu dinlerken beynim muhteşem hayaller projeler kurar, en güzelleride çocuklar ve kadınlara dair olur hep, günümüzde suni ortamda çocuk büyütülüyor, masallar çizgi filmler,kreşler, televizyon, televizyon, yorgun bitkin anneler babalar, iletişimsizlik, işte günümüz çocukları için bir oyun evi kuralım dedim, kreş değil ama, çiftlik gibi bir yer, ağaçlar hayvanlar, çocuklar diledikleri gibi oyunlar oynayabilsin diye, vurdulu kırdılı oyuncaklardan filmlerden uzak, düşe kalka oynayabilecekleri tüm enerjilerini toprakla boğuşarak dengeleyecekleri eşsiz bir ortam,
düngece öyle bir uyku uyudum ki, annemin yatağında yatmışım, yastığımın altına ekmek koymuşum, elektrikler kesildi, soğuk öyle soğuktu, katalitiğin fişi çekilmiş, buz tutmuş her yer, nasıl üşümek ama, yastığa yorgana öyle sarılmışım ki ter içinde uyandım, ve yoğun bir şekilde tempoyla koşturmaca gene devam etti, işyerine tse vizemizi yeniletmek için revizyon yapılacak diye, baya hazırlıklarla uğraştık,
yine yorgun vaziyette radyoyu açtım günlüğümü karalıyayım dedim, ama tam olarak yaşadıklarımı hissettiklerimi sanki tastamam yazamıyorum hissi var nedense, yada kelimeler hislerime yeterince tercuman olamıyor,
Alt 22-03-2008, 08:09 AM   #27 (permalink)
Yüzbaşı

ve grip başladı hapşuuuuuuuuuuuuuuuuuu,
Alt 22-03-2008, 12:39 PM   #28 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Alt 22-03-2008, 01:06 PM   #29 (permalink)
suzzy
Guest

Alıntı:
nurhanza Nickli Üyeden Alıntı
ve grip başladı hapşuuuuuuuuuuuuuuuuuu,
sana geçmişler olsun canım....bol c vitaminli günler..
Alt 22-03-2008, 03:19 PM   #30 (permalink)
Yüzbaşı

190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

Şifa kaynağı Üzüm'ün faydaları

Selçuk Üniveversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeki Kara, ''Bir kilogram üzüm, içerdiği besin değerleri açısından, 1.150 litre süt, 390 gram et ya da 1.2 kilogram patatese eşdeğerdir. Kanser oluşumunu önleyen, kalp krizi riskini azaltan üzüm, cildin güçlenmesini sağlıyor'' dedi.

Kara, kalori değeri yüksek olan üzümün, kalsiyum, potasyum, sodyum ve demir yönünden zengin olduğu gibi, A, B1, B2, ve C vitaminleri açısından da önemli bir besin kaynağı olduğunu belirtti.

Bazı karaciğer hastalıkları ile kansızlığın tedavisinde etkili olan üzümün, yüksek tansiyonu kontrol altında tuttuğunu ifade eden Kara, ''İçerdiği meyve asitleri ve lifli yapısı ile mideye zarar vermeden, böbrek ve barsak sisteminin çalışmasını düzenler. Kanın temizlenmesine yardımcı olan bu şifa kaynığı meyve, doğum kontrol hapının yan etkilerini azaltır'' dedi.
hastalık deyince aklıma geldi..ekleyim dedim..acil şifalar diliyorum..

Bookmarks

Seçenekler
Stil