Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   iki noktacınız geldiiiii.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/372170-iki-noktaciniz-geldiiiii.html)

yüsra 03-11-2009 07:16 PM

Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

konuyu burda örnek vererek çok net açıklamışsın.teşekkürederim.

ZEYNEP2 16-11-2009 11:32 PM

hala kimse iki nokta yapmamış :((

master8566 16-11-2009 11:46 PM

Alıntı:

ZEYNEP2 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570843)
hala kimse iki nokta yapmamış :((

Evet,bu işler böyledir...Madem ki hayatı kolaylaştıran ve mucizeleri günlük yaşama taşıyan birşey,üstelik bunu yapabildiklerini iddia eden bir sürü kişi de var burada,normalde olması gereken şey bu kişilerin yaşamlarını büyük bir macera şeklinde ve haz alarak yaşamaları değil midir? En basitinden bırakın hastalıkları iyileştirmeyi iki nokta yapıyorsun yol açılıyor,yapıyorsun arzun yerine geliyor,yapıyorsun canının çektiği kızla veya erkekle tanışıyorsun,yapıyorsun istediğin yemek karşına çıkıyor falan filan...eee sihirli değnek gibi birşey değil mi bu? Peki nerde bu iki noktacılar? Haydi bakalım nasıl gidiyor şu iki nokta işleri...ben birtürlü beceremedim ama sizin başardığınızı duymak bizlere cesaret verecektir.

Bilge İnan 17-11-2009 12:07 AM

Alıntı:

masterphidias Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570844)
Evet,bu işler böyledir...Madem ki hayatı kolaylaştıran ve mucizeleri günlük yaşama taşıyan birşey,üstelik bunu yapabildiklerini iddia eden bir sürü kişi de var burada,normalde olması gereken şey bu kişilerin yaşamlarını büyük bir macera şeklinde ve haz alarak yaşamaları değil midir? En basitinden bırakın hastalıkları iyileştirmeyi iki nokta yapıyorsun yol açılıyor,yapıyorsun arzun yerine geliyor,yapıyorsun canının çektiği kızla veya erkekle tanışıyorsun,yapıyorsun istediğin yemek karşına çıkıyor falan filan...eee sihirli değnek gibi birşey değil mi bu? Peki nerde bu iki noktacılar? Haydi bakalım nasıl gidiyor şu iki nokta işleri...ben birtürlü beceremedim ama sizin başardığınızı duymak bizlere cesaret verecektir.

:) Ben de dahil olmak üzere sanırım bu sitede en büyük sıkıntımız, başardığımız şeyleri yazmakta dertlerimizi ve sorularımızı yazmak kadar aktif, belki de yetenekli olmayışımız :) Çıkmazdayken kitap dolusu şey yazabiliyoruz ama başarılarımızı beyan etmeyi sevmiyoruz sanırım. Bunun en büyük gerekçelerinden bir tanesi, başarının bizim mi yoksa tesadüf eseri mi geldiğinden emin olamamak galiba. Tevazu da dizboyu olunca çok fazla konu hakkında yazan çizen olmuyor. Bu açıdan bakıldığında buraya birşeyler yazılmamış olması gerçekten başarı oranının yüksek olduğuna da bir işaret gibi algılanabilir :Py789

Yapılan şey her ne olursa olsun, onun gerçekleştiğinden eminseniz oluyor. Ben yaptım. İki nokta teknikleriyle değil ama kendime özgü- ki bu yöntemlerin çoğu kişiye özgüdür der deneyimlerim- bir takım çalışmalarla istediğim bir çok şeyi tezahür ettirebilmeyi başardım. Hastalıkların üzerinde de yaptığım denemelerde çoğunda başarı elde ettim. Ama dediğim gibi, bunu buraya, yaptım, ettim şeklinde yazmak çok zor. Herşeyden önce ciddi bir sorumluluk gerektiriyor. Çünkü ben nasıl yaptım, okuyanlar bilmek isteyecekler ve benim önerdiğim yöntem başkasında işe yaramayabilir ve bu da hayal kırıklığına yol açabilir. Bu sebepledir ki, ben çok fazla yazmıyorum ve tahminimce diğer arkadaşlar da öyledir.

Tamamen kişisel fikrimdir.

Sevgiyle...

yeni bir hayat 17-11-2009 12:25 AM

Çok ısrar ettiniz arkadaşlar:))

Müşterilerimi daha aktif duruma getirmek için uyguladığım bir yöntem bu..Benden satın alırlar ama arayıp iyidir ya da kötüdür diye bir geri bildirimde bulunmazlar..Yapanlar varsa da çok azınlıktadır..Takip gerektiren ürünler sattığım için, sürekli benim onları aramam da bana biraz maliyetli oluyor..
İki nokta derken sanırım daha çok imgeleme yapıyorum ben..Bir yerden bir yere parmağımızla yapışkan bir nokta belirlemeyi yapamıyorum..Buna gerek de duymuyorum..Olduğum hali kabullenip,olması gereken durumu hayal edince -ki,burada ciddi konsantrasyon gerekiyor-olay çözülüyor zaten..
Müşterimin beni aradığını imgeliyorum..Telefondaki ses tonu,konuşma metni,hatta mimiklere kadar düşünüyorum..Aradan çok zaman geçmiyor,telefonum çalmaya başlıyor..Geçen akşam 5 sene önceki müşterime odaklandım ve ertesi sabah beni aradı..Bu konuda kendimi daha da geliştirmeye çalışıyorum..

spestnaz 17-11-2009 12:58 AM

bu doğru bende yaşadım hatta kendimle övündüğüm ilk şey di baak bende bişey yapabiliyorum diye :)

dodotanya 17-11-2009 01:09 AM

arkadaşlar bende 2 haftadır falan yazıları okumaya çalışıyorum bu matrixe hükmedin kitabını aldım ama sonunu getirmeden bıraktım çünkü anlamadıkça strese girdim..bu konuda kuantumla ya da çekim gücüyle alakalı bir çok kitap okudum ama bu iki noktYI kitaptan anlayarak yapmaya çalışmak zor geldi ve bende okuduklarım ve hissettiklerim doğrultusunda iki nokta uygulamasını biraz değiştirerek uyguladım umarım yanlış yönlendirmem kimseyi ama belki başkalarıda bu şekilde faydalanabilir.hem bana kalırsa burda iki nokta bulmanın amacı çekim yasasının hızını ve inandırıcılığını(kendimiz için) arttırmak...hemen örneklerime geçeyim :D istekler gerçekleştikçe heyecanımda arttı açıkçası...dün bizim karşı apartmanda düğün vardı...orkestra tutmuşlar tabi...neyse adam saz çalıp şarkı söylüyo içimden dedim ki(tek dinlediğim türküde odur hani :D) keşke musa eroğlundan telli turnamı çalsalar dedim...o sırada iki nokta geldi aklıma kendimce uyguladığım yöntemle hepsinin karışımı :Pönce sarkıyı hissettim sesini duydum adeta... sonra o sesle aramda bir ışık var o ışıkta ikimizi birbirine çekiyomuş gibi hissettim ve sonrada bıraktım düşünceyi..gözlerimi açtım ve en önemli kısım herkesinde dediği gibi UNUTTUM...arkadaşımla msn de lafa daldık 5 dk geçti geçmedi adam telli turnamı çaldı ama benim tüylerim diken diken oldu inanın...yapabileceğimi pek düşünmüyordum..açıkçası pekte umursamıyodum..diğer denemelerimdeki hatayıda anlamış oldum..oldu mu olacak mı korkusu herşeyi engelliyormuş...sonra ufak tefek denemelerim..her sabah ağzına kadar dolu gelen otobüse aynısını yapıyorum inanın her sabah boş otobüs geliyo oturarak gidiyorum...belki bazıları tesadüf der ama ben öyle olmadığını düşünüyorum çünkü yapmadığım günler tıkış pıkış gdiyorum :) olayları sınıyorum yani...en güzeli de bir eğlence olarak bakıyorum olaya..hayat bir eğlence alanı gibi düşnüyorum o zaman daha seri olmaya başlıyor olaylar..iki nokta bile yapmadan sadece hissediyorum bir şeyi...o ve ben bir bütün gibi oluyorz o zaman herşey birbirini çekiyor...mesela bir arkadaşımı düşünüp ne zamandr görüşmüyoruz yaa dedim geçen gün sonra belki de ses çıkar ondan dedim onun yüzünü gözümün önüne getirdim 2 gün sonra msj attı artık şaşırmaz oldum olaylara...2 nokta olayının olayları hızlandırdığı kesin 2 nokta yapıp bıraktığımda(tabi bu yukarıda bahsettiğim karma değişik yöntemle ) daha hızlı oluyo..ama heyecan yapmamaya çalışıyorum..sanki bir önceki olay tesadüfen olmuş gibi hissediyorum yoksa panik oluyorum tıkıyorum isteklerimi ...denemelerimi yine yazıcam.bu arada yazıların bir kaçında herkesin kendine göre bir yöntemi vardır deniyordu bence bu doğru..çünkü başkalarnın denemelerini taklit ettiğim zaman hiç birşey olmuyordu...bence en önemli etken hissetmek..dileğimizle bir olmak ayrıca onu bir dilek gibi hissetmemek zaten olmuş bir şey gibi onunla bir bütün olmak ;)

spestnaz 17-11-2009 01:27 AM

inançlar. . demekki inanınca oluyor :) ben şimdi lusid rüya ve astral seyahate merak saldım :-) onları acayip merak ediyorum bide iki nokta yı tekrar tecrübe edicem uzun zaman oldu yapmayalı zaten yaparken iki nokta olduğunu bilmiyordum o da başka muamma. . neyse iyi geceler ve kolay gelsin :)

gözüm 30-11-2009 11:38 PM

Matrixe hükmedinle basladigim yolculugum senin günlügünle devam ediyor.Ara ara deneme yapiyorum ama noktalar arasinda cekim hissedemiyorum.Bakalim denemelerim devam edecek.Ben sadece bu sicak paylasimlarin ve yüreklendirmelerin icin tesekkür etmek istedim.Kucak dolusu sevgiler.

yesmos 04-12-2009 11:59 AM

Merhaba arkadaşlar arınma, özünden kopma ve kendini affetme gibi şeyler nasıl oluyor bunlarla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bana yol gösterebilirmi acaba? yada nerden bilgi edinebilrim forumda varmıdır ?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:52 AM.