Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   iki noktacınız geldiiiii.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/372170-iki-noktaciniz-geldiiiii.html)

cent 04-12-2009 02:25 PM

Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

merhabalar hayatımda iki nokta yapmaya devam etmekteyim açıkcası her zaman yapıyorum desem yalan olur zaten birçok güzellikleri yakalaya bildime veya mıknatıs misali çektimize inancım fazlaca artttı sanırım
neyse zor darda kaldığım anda aklıma gelirse uygulamaya devam etmekteyim

bir telefon beklemedeydim
istediğim o insanın aramasıydı
alacanı istemek baya zordur
neyse sadece düşündüm belli noktaları gözlerimle seçtim şimdiki halim ve telefon geldikten sonraki parayı elime alıp kahvemi yudumladığım halim şükredişim
toplam sure 1 dakika bile değildi
ne oldu şükür arkadaş aradı bankaya paranın yattını istediğm zaman alabileceğimi söyledi

bir başka olayımda oğlumun ders çalışmaamsıydı
gözümün önüne oğlumu getiridm ve içtenlikle isteklerimi sıraladım senin içinde zor olmayacaksa yardım et evladım dedim belki saçma gelir ama sonuca şaşrıdım
şu an haliniz ve olmasını istediniz hal onu bir hamur gibi karıştırın derin bir nefesle tamamlayın
oldu anda şükredip en sevdini z şeyi yaptınızı oh dedinizi hayal edin bu kadar basit

sağlığım konusunda da uygulamaları m oldu sonuçlar şükür harika
daha birçok olaylar var ama yazmaya zamanım elvermiyo

siteye bile az ugramaya başladım bu beni üzsede yapabileceğim bişey yok ama her fırsatta yazdıklarınızı takipteyim

sevgiyle kaldık

sudem8 15-12-2009 03:34 AM

alk78arkadaslar yazilarinizin bir kismini okuyabildim.evdeki iki bilgisayarimin arizalanmasi sonucu siteye giremiyorum.aklim hep sizlerde o kadar cok iki nokta deneyimim oldu sizlerle paylasmam gerken onlari bile yazacak zamanim olmuyor.yeni eve tasinmak uzereyim.tadilat isleri yogun en kisa zamanda sorun cozulup araniza donmeyi istiyorum.meydan bos kaldi sanmayiny789y789

sudem8 15-12-2009 04:13 AM

art56art56centcim herzamanki gibi cok guzel ifade etmissin.senin yontemini de denicem her yigidin bir yogurt yemesi var.2588925889
Alıntı:

cent Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 572322)
merhabalar hayatımda iki nokta yapmaya devam etmekteyim açıkcası her zaman yapıyorum desem yalan olur zaten birçok güzellikleri yakalaya bildime veya mıknatıs misali çektimize inancım fazlaca artttı sanırım
neyse zor darda kaldığım anda aklıma gelirse uygulamaya devam etmekteyim

bir telefon beklemedeydim
istediğim o insanın aramasıydı
alacanı istemek baya zordur
neyse sadece düşündüm belli noktaları gözlerimle seçtim şimdiki halim ve telefon geldikten sonraki parayı elime alıp kahvemi yudumladığım halim şükredişim
toplam sure 1 dakika bile değildi
ne oldu şükür arkadaş aradı bankaya paranın yattını istediğm zaman alabileceğimi söyledi

bir başka olayımda oğlumun ders çalışmaamsıydı
gözümün önüne oğlumu getiridm ve içtenlikle isteklerimi sıraladım senin içinde zor olmayacaksa yardım et evladım dedim belki saçma gelir ama sonuca şaşrıdım
şu an haliniz ve olmasını istediniz hal onu bir hamur gibi karıştırın derin bir nefesle tamamlayın
oldu anda şükredip en sevdini z şeyi yaptınızı oh dedinizi hayal edin bu kadar basit

sağlığım konusunda da uygulamaları m oldu sonuçlar şükür harika
daha birçok olaylar var ama yazmaya zamanım elvermiyo

siteye bile az ugramaya başladım bu beni üzsede yapabileceğim bişey yok ama her fırsatta yazdıklarınızı takipteyim

sevgiyle kaldık

yesmos 16-12-2009 11:32 AM

Merhabalar herkese ben matrix'e hükmedin kitabını aldım okuyorum,forumdaki konu ile ilgili msjlarıda okudum lakin henüz iki nokta olayını yapamıyorum.Sizden ricam bunu iyi yapan birisi sağlık konusunda bana iki nokta yapabilirmi.İlgilenen olursa çok sevinirim.

sudem8 18-12-2009 02:26 PM

arkadaslar uzunca bir aradan sonra yazabiliyorum.ama iki noktayi birakmis degilim hayatimin her alaninda iyi niyetli olmak sartiyla kullanabiliyorum.cok guzel olumlu sonuclar alabiliyorum.onemli olan takilip kalmamak.sonuc oldugu zaman iki nkta yaptigimi hatirliyorum.acaba olacak mi sonucunu beklediklerimden sonuc alamiyorum.y789

sudem8 18-12-2009 02:34 PM

krzm67bu zamana kadar o kadar cok olumlu sonuclar aldim ki artik utaniyorum ben iki nokta yapmistim buna da demeye genelde cevremdeki yakinlarim icin super...en yakin zamanda olan bir kac olayi anlatayim:arkadasimin oglu evleniyor,hazirliklar kosturuyoruz.ev ariyorlar istedikleri fiata ve istedikleri sartlarda bulamiyorlar.aklima geldi hemen iki noktami yaptim.niyet ettim ve arkadasimin beni arayip tm istedigimiz gibi uygun fiata evi bulduk dedigini imgeledim.unuttum yani serbest biraktim.aradan birkac gun gecti kendimde evde tadilat yaptiriyorum arkadasim aradi.imgeledigim ses tonuyla sevincle evi bulduklarini yeni bitmis insaat kira uygun tuttuklarini soyledi.nasil mutlu oldum anltamam.sevincli

momismyhope 18-12-2009 02:37 PM

Sevgili Sudem merhabalar
sayende bu konudan haberim oldu.Olumlamalar ve imgeleme telkin cdleri ile ilgileniyorum ve uyguluyorum.Mutlaka bu yolu da deneyeceğim.
Bununla ilgili konuyu okuyayım ondan sonra sorularım olacak?

Yolunuz ışıksız kalmasın...

sudem8 18-12-2009 02:41 PM

kahvesmileyyine ayni arkdasim gelin kizi cok uzun boylu gelinlik ve ayakkabi bulmakta zorlaniyorlar daha dogrusu oturdugumuz sehirde bulamiyorlar.onlara bize yakin buyuk bir sehir ismi var orayi onerdim.sozumu dinlediler gittiler, alisverise ama gece yine niyet ettim: oradan beni arayacak uygun fiata aradiklarini bulduklarini soyleyecegini imgeledim.gun icinde kendi islerim ve baska gorusmelerime daldim unuttum.telefonum caldi arkadasim buyuk bir sevincle yine beni aradi bukadar olur art56art56hersey istedigimiz gibi oldu hepsini aldik daha elimizede para kaldi kiyafet eldik.o zaman hatirldim.cok sevindim baskalarina da faydli oldugunu gormek mutluluk verici.f678h

momismyhope 18-12-2009 02:53 PM

Sudemcim harikasın arkadaşına imgeleme yapmışsın.

Benim de anne olduğumu imgelermesiny789sana sonucu bilidririm956k

sudem8 18-12-2009 03:07 PM

y789hemen yaptim merak etme kucuk bir kiz bebek gordum.girlhaha

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:20 PM.