Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   iki noktacınız geldiiiii.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/372170-iki-noktaciniz-geldiiiii.html)

sudem8 19-06-2009 08:28 PM

iki noktacınız geldiiiii....

y789arkadaşlar çok şükür kendi günlüğüme kavuştum...orda burda kuş misali gezinirken, artık bir dala kondum...iki nokta ile ilgili soruları çok alıyorum...kahvesmileyartık kafanızda ne sorunuz varsa bu konuyla ilgili açıklamaya çalışırım.dilimin döndünce bildiğim kadarıylakrzm67 hem hikayemi yazarım...k8908görüşmek üzere sizleri seviyorum...

gülpor 19-06-2009 08:40 PM

Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Sudemcim sen harikasınsmil56,çok iyi yapmışsın ,buda demek oluyoki senin tecrübelerinden daha çok faydalanabilcez...ben aslında şu iki nokta konusu ile ilgili soru sorcam sana ;yapılış şeklini doğru anlamışmıyım diyee...şimdiii,kendimizle ilgili bir konu var ve bununla ilgili 2 nokta yapcaz mesela...ilk nokta kendimiz yani şu anki halimiz ,ikinci noktada niyetimizle ilgili olmak istediğimiz durummu...bu niyeti enerji ile doldurup,imgeleyip serbest bırakcaz dimii...yani olmasını istediğimiz niyetimizi 2 noktayı bulduktan sonramı düşüncez ,imgeliycez ve serbest bırakcaz...bumudur Sudemsuper

sudem8 19-06-2009 08:44 PM

Alıntı:

gülpor Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467473)
Sudemcim sen harikasınsmil56,çok iyi yapmışsın ,buda demek oluyoki senin tecrübelerinden daha çok faydalanabilcez...ben aslında şu iki nokta konusu ile ilgili soru sorcam sana ;yapılış şeklini doğru anlamışmıyım diyee...şimdiii,kendimizle ilgili bir konu var ve bununla ilgili 2 nokta yapcaz mesela...ilk nokta kendimiz yani şu anki halimiz ,ikinci noktada niyetimizle ilgili olmak istediğimiz durummu...bu niyeti enerji ile doldurup,imgeleyip serbest bırakcaz dimii...yani olmasını istediğimiz niyetimizi 2 noktayı bulduktan sonramı düşüncez ,imgeliycez ve serbest bırakcaz...bumudur Sudemsuper

Budur gülporcum önce masa üzerinde yaparsan aradaki titreşim çekimi daha iyi anlarsın...şu kitaptan alıntılar vardıya ondan çok faydalandım...kitabı okudum pek anlamadım...önce niyet bağlantı bağlantı anında resim olmuş gibi canlandır ve imgele sonra serbets bırak...

alestason 19-06-2009 09:04 PM

buna çok sevindim.iki nokta deneyimlerini okumak çok keyifliydi.
aslında teknik olarak çok iyi bildiğimi hissediyorum masa üstünde yaptığımda titreşimi bende daha iyi algılıyorum sanırım ben imgelemede bira başarısızım ve henüz hayatıma çekebildiğim bir şeyler yok.
benim sorulacak sorum şimdilik yok :)
bu konuda paklaşımlarını okumaktan mutlu olacağım.

aquariel 19-06-2009 10:36 PM

Sevgili Sudem,
Turkiye'ye gelince kitabi alacagim ama senin anlattiklarin ve arkadaslarin yorumlari ile neredeyse ogrenmek uzereyim. Bugun biraz ugrastim bakalim sonuc ne olacak.
Bilgiler paylastikca daha iyi ogrenilir ve cogalirmis. Bizimle paylasip, yardimci oldugun icin binlerce tsk'ler. Eline, emegine, yuregine saglik...

sudem8 19-06-2009 11:31 PM

Alıntı:

aquariel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467482)
Sevgili Sudem,
Turkiye'ye gelince kitabi alacagim ama senin anlattiklarin ve arkadaslarin yorumlari ile neredeyse ogrenmek uzereyim. Bugun biraz ugrastim bakalim sonuc ne olacak.
Bilgiler paylastikca daha iyi ogrenilir ve cogalirmis. Bizimle paylasip, yardimci oldugun icin binlerce tsk'ler. Eline, emegine, yuregine saglik...

canım kitaba pek takılma, ben kitabı okumadan yapmaya başladım.yani alamadım diye üzülme.inan kitaptan birşey anlamadım...önemli olan hayal gücü imgeleme...mesela koku sesler aklında kalıcı şekiller esprili birşey düşünebilirsin.ayrıntılar çok önemli...geçenbir arkadaşın oğlu Antalyada restoran açmış pek gelen yok ne yapayım dedi.hemen imgeleme yapmasını söyledim.içi dolmuş oturacak yer kalmamış..çok yorulduklarını eşiyle oğluyla telefonda konuştuklarını...hatta bundan şikayetçi olduklarını akşam eve geldiklerinde ayaklarına tuzlu su koyduğunu gözünde canlandır.çok güldü bu kadar ayrıntıya ne gerek var...diye ama çok faydasını görüyor şimdi...normalde bile ben bir şey istediğimde mutlaka olmuş halini düşünürüm.hatta komik şeyler bulurum..hepsi de oldu...ama bir defada olmuyor bazen...yapıp bırak birkaç kez sonra gerçeği olunca kıs kıs gülüyorsun..diyorsun ki tam düşündüğüm gibi...iki nokta olması şart değil...

sudem8 19-06-2009 11:40 PM

Alıntı:

alestason Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467477)
buna çok sevindim.iki nokta deneyimlerini okumak çok keyifliydi.
aslında teknik olarak çok iyi bildiğimi hissediyorum masa üstünde yaptığımda titreşimi bende daha iyi algılıyorum sanırım ben imgelemede bira başarısızım ve henüz hayatıma çekebildiğim bir şeyler yok.
benim sorulacak sorum şimdilik yok :)
bu konuda paklaşımlarını okumaktan mutlu olacağım.

canım benim hepimizin sorunu hayal kurmak çocukluğumuzdan beri hayal kurmaya sanki korkar gibiyiz, halbuki yaradanımız ne istersek veriyor hazinesinde o kadar çok ki biz istemeye korkuyoruz...gerçekçi olacağız diye nereden gelecek olur mu hiç diyerek, baskı altına alıyoruz kendimizi...ben de hayal kurma özürlüsüydüm..kuntum düşünce tekniği ile hayal dünyam gelişti..meğer ne kadar güzel bir hayal gücüm varmış...Bazen gülüyorum kendime...meditasyonlarda ki başarı da buna dayanıyor...gözlerini kapattığın anda neyi istiyorsan gözünde canlandır.olmasını istediğini önce resmini çiz.sonra bu olayı zihninde olmuş gözlerinde canlandır..ses koku ayrıntı sonra şahane oluyor mutlu oluyorsun ayrıca...iki noktada bağlantı esnasında yapacaksın bunları..

sudem8 19-06-2009 11:43 PM

Alıntı:

gülpor Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467473)

gülporcum sen de harikasın bana hep pozitif enerji veriyorsun inan ...smil56partysmiley

melodiss 19-06-2009 11:47 PM

Günlüğün hayırlı olsun ablacım...her daim mutlulukla dolsun...http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...gu295nvfa5.gif

bol noktalamalar...sevinclihttp://dl2.glitter-graphics.net/pub/...iv4vi34t03.gif
http://dl4.glitter-graphics.net/pub/...hhz1c12ps5.gif

sudem8 19-06-2009 11:58 PM

çok saol güzelim benim..kediyi sevdiğimi nasıl bildin? çok mutlu oldum...teşekkürler...kahvesmiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:25 PM.