Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   iki noktacınız geldiiiii.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/372170-iki-noktaciniz-geldiiiii.html)

the desert 25-04-2010 07:04 PM

Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

hmm oki.yaırn başlıorum...

sudem8 25-04-2010 08:08 PM

ben r.şanalgünselinin kitaplarından ve programları vardı tv de ordan öğrendim ayrıca seminerlerine katıldım.çok faydalandım bazı şeyleri bilmeden zaten yapıyormuşum.belgeselleri bilmiyorumne kadar kitabı varsa aldım.herkesede tavsiye ederimy789.

sudem8 25-04-2010 08:18 PM

bir iki denemem oldu.tam bilmiyorum.

serap41 26-04-2010 01:33 PM

İlk defa iki nokta konusunu burada duydum ve yarım yamalak anladığımla yapmayı denedim olunca yazarım.ayrıca Sudem hanıma çoook teşekkür etmek istedim.Merakla her gün girip mutlaka okuyorum.

derya88 26-04-2010 01:38 PM

dün bende denedim 3 konu üzerinde. sudem hanım iyiki varsınız biliglerinizi takip ediyorum. ama yorum yazmamıştım .sevgiyle kalın...

sudem8 26-04-2010 02:50 PM

sürekli küçük şeyler için pratik yaparsanız daha iyi olur.matrixe hükmedin forumda 111den itibaren okuyun daha çok bilgilenirsinizy789

derya88 27-04-2010 07:57 PM

teşekkürler rehberliginiz için birincisi oldu çok mutluyummmmm.hemde baya zevkli bişey harikaaa sevgiyle kalın

ceylan84lum 27-04-2010 10:07 PM

merhaba sudem abla ve arkadaşlar :))

ben de bu konuların sitede sessiz takipçilerindendim..
yazılanları çok dikkatlice okuyup anlamaya çalıştım..bir iki bişey denedim evde ama çok komik oldum yaparken çok güldüm kendime:))))
bugün yaşadığım bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum..
malesef sabah geç uyandım ve apar topar evden çıktım..kartlı otobüsle oluyo ya hani para vermiyosunuz işte onlara binmem gerekiyodu.ben sivil kart kullanıyodum ama senenin başında öğrenci almıştım..sürekli paso kontrolü yapıldığı için öğrenci kartımı kullanamıyodum..nese bu sabah cüzdana bi baktım sivil kart sıfırlanmış,öğrenci var sadece otobüste şöförle de muhattap olmak istemiyorumters ters bakıyo iki saat açıklama yap dursadanimterli345.aklıma burada okuduklarım geldi şöförü bi nokta kendimi ikinci nokta olarak düşündüm..otobüse rahatlıkla bindiğimi şöförün hiçbişey sormadığını hayal ettim.ama o anki mutluluğğumu işte yerime oturmamı nereye oturduğuma kadar hayal ettim sonra yürümeye başladım.10 dkka sonra otobüs geldi ve ben sorunsuz bindimsapkal89wave44benden sonra gelenlerden pasolarını göstermesini isteyen şöför bana bişey demedi..çok şaşırdım ve çok mutlu oldum..sonrasında da metroya binmem gerekti..ve geç kalmak üzereydim.hemen yine otobüsteyken metroyu bir nokta kendimi diğer bi nokta olarak düşündüm ve ben gider gitmez metronun geldiğini hiç beklemediğimi hayal ettim..evet bu da oldu ben tam metoya bindim kapıları kapandı ve hareket etti..dersede geç kalmamış oldum..k8908girlhaha

bilemiyorum iki nokta mı yaptım kendimce imgeleme miydi anlamadımdusun2. sadece güzel şeyler oldu ..fakat şunu söyleyeyim hayal etmek çok önemli heralde ben çok ayrıntılı hayal ettim..
öle işte bende paylaşmak istedim..
sudem ablam iyi ki varsın ve iyi ki varsınız arkadaşlar

sudem8 29-04-2010 12:32 AM

çok teşekkürler başardğın içinde seni tebrik ederim.küçük işler için deneyimler yap.olacak mı diye düşünme unut.olduğu zaman aklına gelir.krzm67

sudem8 29-04-2010 12:39 AM

Alıntı:

derya88 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 708662)
teşekkürler rehberliginiz için birincisi oldu çok mutluyummmmm.hemde baya zevkli bişey harikaaa sevgiyle kalın

deryacım seni de tebrik ederim.çok zevkli oyun gibi düşünün kasılmayın.basit bir şekilde yaparsanız muhakkak oluyor.az önce oğluma yaptım ders çalışamıyor başı ağrıyormuş daha doğrusu okuduğunu anlamıyormuş.bağlantı o kadar uzun sürdü ki o da hissetmiş sanki elektrik akımı geçti parmaklarından diyor.y789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:48 AM.