Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   iki noktacınız geldiiiii.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/372170-iki-noktaciniz-geldiiiii.html)

sudem8 28-12-2010 06:59 PM

Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Faydalı olduysam ne mutlu bana inşallah işe tekrar girersiniz :)

sudem8 28-12-2010 07:02 PM

siteye giriyorum yazıları okuyorum fakat yazı yazmıyorum.y789

theodora 30-12-2010 06:33 PM

sevgili sudem biliyorum defalarca defalarca defalarca.....
ama senin görevinde bize sevgiyle hizmet etmekmiş galiba
sudemcim ben herbişeyi bi tamam yapıyorum niyet nokta enerji imgeleme ancak unutamıyorum daha doğrusu olacakmı diye çok merak ediyorum,yani hep aklıma geliyor evet bu belkide yapı meselesi ama ne bileyim belki senin önerebileceğin bir unutma metodu vardır.bıkmayan sabrın ve ilgin için çok teşekkürler yeni yılın kutlu olsun,bu arada matrixe hükmedin konusunu baştan sona okudum ancak nasıl unutabilirsinizle ilgili açıklayıcı bir yazıya denk gelmedimsadanim

sudem8 06-01-2011 12:20 PM

Arkadaşlar Matrix enerji ile ilgili görerek öğrenmek için İstanbul ve İzmirde 29 ocakta bir gösteri seminer olacak öğrenmek istediklerini orada öğrenebilirsiniz.facede Bekir MElekeoğlunun sayfasında açıklamaları var.bu konuyla ilgili tüm sorularınız cevap bulacak.

theodora 11-01-2011 04:03 AM

merhaba sudem
bekir melekeoğlu diye biri yok,bekir meliklioğlu diye biri var ancak onunda sayfasına girilmiyor,rica etsem daha açıklayıcı bilgi verebilirmisin
teşekkürler

BADE 24-01-2011 02:28 PM

merhaba,aşk haytaımdaki insan bana hiç deger vermiyor aramıyor ama ben onu seviyorum,vazgecemıyorum,imgelemeler yapsamda ıse yaramadı,iş hyatım kotu elemanlar cıkarılma druumuna geldi destegıne bu ıkı konuda cok ıhtıyacım var,lutfen bana yardım etsın yazımı okuyan herkes tesekkur ederım

BADE 26-01-2011 02:13 PM

bana neden kımse yardım etmıyor

sudem8 27-01-2011 12:52 AM

yazını şimdi okudum, Bade onun için cevap yazamadım.gereken bilgileri alayım bildiririms456

sudem8 27-01-2011 12:55 AM

Sevgili Bade Bekir Meleklioglu facede yanlış yazmışım pardony789

khabbalist 27-01-2011 09:58 AM

Alıntı:

theodora Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 784890)
sevgili sudem biliyorum defalarca defalarca defalarca.....
ama senin görevinde bize sevgiyle hizmet etmekmiş galiba
sudemcim ben herbişeyi bi tamam yapıyorum niyet nokta enerji imgeleme ancak unutamıyorum daha doğrusu olacakmı diye çok merak ediyorum,yani hep aklıma geliyor evet bu belkide yapı meselesi ama ne bileyim belki senin önerebileceğin bir unutma metodu vardır.bıkmayan sabrın ve ilgin için çok teşekkürler yeni yılın kutlu olsun,bu arada matrixe hükmedin konusunu baştan sona okudum ancak nasıl unutabilirsinizle ilgili açıklayıcı bir yazıya denk gelmedimsadanim

oyun oynamayı deneyin. nefes tekniklerini kullanın. olup olmayacağına bakmayın. bırakın, izin verin olsun...

Alıntı:

BADE Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788131)
merhaba,aşk haytaımdaki insan bana hiç deger vermiyor aramıyor ama ben onu seviyorum,vazgecemıyorum,imgelemeler yapsamda ıse yaramadı,iş hyatım kotu elemanlar cıkarılma druumuna geldi destegıne bu ıkı konuda cok ıhtıyacım var,lutfen bana yardım etsın yazımı okuyan herkes tesekkur ederım

acaba kim özgür iradeye karışabilir? siz elmayı seviyorsunuz diye elmada sizi sevmek zorunda değil. birini değiştiremezsiniz değişim ancak ve ancak kişinin kendinde başlar. hani diyorlar ya "birşey değişir, herşey değişir" işte öyle bişey.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:20 AM.