Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   iki noktacınız geldiiiii.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/372170-iki-noktaciniz-geldiiiii.html)

Müşfik 02-07-2010 07:23 PM

Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:

-merve- Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 748882)
pckopat şu rütbenin altındaki hareketli resme çok güldüm yaa girlhaha canım sıkkındı birascık , görünce bol bol sırıttım sayende smil56 iyi ki varsın ttli3

haa hatırladım komikti gerçekten sevindim sizi güldürdüğüme zaten gülün diye koymuştumsmil56

kurbaga 02-07-2010 09:44 PM

Alıntı:

Müşfik Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 755759)
haa hatırladım komikti gerçekten sevindim sizi güldürdüğüme zaten gülün diye koymuştumsmil56

ya hangi resim arkadaşlar,kaçıncı sayfada? aradım taradım bulamadım.

zahiri 02-07-2010 09:48 PM

Alıntı:

kurbaga Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 755775)
ya hangi resim arkadaşlar,kaçıncı sayfada? aradım taradım bulamadım.

yook yok o sizinle ilgili degil y789 sanirim arkdaslarn arasnda bi espiri k8908

lupita 02-07-2010 10:20 PM

aaaa yaaa çok ilerleme var burda:))

djarum 08-07-2010 01:29 PM

Bu iki noktanın ne olduğunu ben anlamadım desem...
y789

matri 08-07-2010 01:35 PM

bende yukaridaki arkadasa eslik etsemmm....

zepp 04-08-2010 01:46 AM

25889Günlerdir okuyorum,önce matrix'e hükmedin sayfası,sonra,alıntıların oldğu bölüm, şimdi de bu sayfalar oku oku bitmeyecek gibiydi...Teşekkürler herkeze, yapmak bana da nasip olsun.Denemelerimde sıkılıp bıraktım hep...Bu gün sadece deneme amaçlı yapiyim dedim başıma müthiş bir ağırlık çöktü tam 3 saat uyudum..uyku falan kalmadı şimdi...Yararlı bilgilerinize çok teşekkürler...SevgilerO0

strongman 04-08-2010 08:39 PM

selam arkadaslar sizden bi ricam olacakti.ya bu iki nokta olayini tam olarak anliyamadim.metrixe hukmet de okudum tam olarak anliyamadim.bana kisaca anlatacak bir gonullu varmi.tsk

sudem8 02-12-2010 07:42 AM

Foruma yeni giren arkadaşlar bu konuyu anlamadığınız için sorular sormuşsunuz...Matrixe Hükmedin 111 den itibaren okumaya başlarsanız daha iyi anlarsınız...kitaptan alıntılar ve bu günlüğün başından itibaren deneyimler açıklayıcı olacaktırkrzm67

bilgendilo 28-12-2010 09:56 AM

sizi gördüğüme çok sevindim uzun zamandır siteye girmediğiniz için üzülüyodum gerçi ben siteye katıldığımda siz yoktunuz ama ben sizin iki nokttacınız geldi başlıklı yazılarınızı ve matrixe hükmedin başlıklı konu ile matixe hükmedin alıntılar başlşıklı konuları baştan sona ezberlercesine okudum çok ilgimi çekti ve sizi çok sevdim siz beni tanımasanızda, sizden öğrendiğim bu iki nokta yöntemiyle çok güzel dileklerim gerçekleşti bunun için size teşekkür etmek istemiştim ama şimdi siz girebiliyosunuz foruma bu seferde ben giremiyorum işten çıktığım için , neyse iki nokta yapıyorum yakında yeni işime başladığımda görüşmek dileğiyle

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:59 AM.