Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/371692-okumayinbu-gunluk-sizin-icin-degil.html)

nilsoy 18-06-2009 01:22 AM

Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

bazı telkinlerin doğa sesi malesef yok... kiminide mp3 üme yükleyemedim... bilgisayarı açıp dinleyeyim diyorum.... annem ney sesini istemiyorum... moralimi bozuyor diyor... ego dinlemekten bi hal oldum.... (doğa sesi olanları dinliyorum ev halkı sıkılmasın diye) ... sanat müziğide güzel ama sürekli aynı dinlemekte sıkıyor biraz...

nilsoy 20-06-2009 12:37 AM

o kadar ceviz yedim ... yaptığıma bak... tüm gün telkin dinleyemedim... niye mi ( senmisin sanat müziğinden şikayet eden.... ) bilgisayardaki ses gitmiş... nerede bilmiyorum... ( teknoloji fukarasıyım ya... araki bulasın )... neyse ses yok diye telkin yok..
eeeeeee .... ama mp3 üm var....taksana kulağına.. .evdeyim ya ... mp3 ü dışarıda dinliyorum...evde takmak aklıma gelmedi........
ah siyahçam ah..... kulakların çınlasın...

nilsoy 23-06-2009 06:38 PM

bugünlerde yine eski halim gibiyim... ot gibi oturup duruyorum.. birçok şey planlıyorum.. am uygulama yok... bu da moralimi bozuyor..
plan yapsamda uygulamam diğer kişilere bağlı ( annem , oğlum eşim.. ) hala bireysel davranamıyorum... bana ne ben bugün bunu yapmak istiyorum diyemiyorum... hep engelleyecek birileri var... zaten çok çabuk motivasyonu bozulan biriyim... kısacası ....MUTSUZUM.....

blue jaloon 23-06-2009 06:49 PM

secim bize ait mutlulukta mutsuzlukta...

Siyahça 23-06-2009 09:21 PM

Alıntı:

Siyahça Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 466711)
kafam karıştı yatıyorum ben!

(benim günlük bitti bilion nilsoy insanı, artık mecburen burayı beraber kullanıces! idare ediceksin artık!)

ilk defa çoklu alıntı yapıom çok heyecanlıyım! sevincli sen git burası benim! kahvesmiley
kırılmışlığımla öööle kalakalmaktan nefret ediyorum biliyor musun nilsoy insanının günlüğüsü...yaw benim için uğraşmayın artık, söylediniz işte, benim için vakit harcamaya değmezmiş, kendini hırpaladığınıza yazıkmış! tamam beceriksizim, Allahın cezası biriyim, daha ne uğraşıyorsunuz benimle! istemeyin iyiliğimi, bu şekilde lütfen istemeyin, dua bile etmeyin bana...lütfen...
Alıntı:

nilsoy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467512)
o kadar ceviz yedim ... yaptığıma bak... tüm gün telkin dinleyemedim... niye mi ( senmisin sanat müziğinden şikayet eden.... ) bilgisayardaki ses gitmiş... nerede bilmiyorum... ( teknoloji fukarasıyım ya... araki bulasın )... neyse ses yok diye telkin yok..
eeeeeee .... ama mp3 üm var....taksana kulağına.. .evdeyim ya ... mp3 ü dışarıda dinliyorum...evde takmak aklıma gelmedi........
ah siyahçam ah..... kulakların çınlasın...

ben de evin içinde mp3 dinlenebileceğini unutuom bazen...olsun biz de insanız demi? sevincli

nilsoy 24-06-2009 01:24 AM

siyahçam sen benim burada bulduğum en değerli şeysin... herşeye değersin...
benim hayatım hep bana akıl verenlerle geçti...oysa benim aklım inan hepsinden daha fazla.. ama tevazu gösterdikçe ...tevazumu anlamayan insan çok oldu.....
benimde tek sorunum kendime faydam olmaması..
çevremdekiler benimle çok mutlu... paylaşılamıyorum... kendi problemlerimi bile espri konusu yapar güldürürüm... basit şeylermiş gibi davranırım dışarıya.. ama içim yangın yeridir.. afet bölgesidir... gösteremem

serkans674 24-06-2009 08:14 PM

Alıntı:

nilsoy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468165)
siyahçam sen benim burada bulduğum en değerli şeysin... herşeye değersin...
benim hayatım hep bana akıl verenlerle geçti...oysa benim aklım inan hepsinden daha fazla.. ama tevazu gösterdikçe ...tevazumu anlamayan insan çok oldu.....
benimde tek sorunum kendime faydam olmaması..
çevremdekiler benimle çok mutlu... paylaşılamıyorum... kendi problemlerimi bile espri konusu yapar güldürürüm... basit şeylermiş gibi davranırım dışarıya.. ama içim yangın yeridir.. afet bölgesidir... gösteremem

nani nani nani "yangın nerde kardişim söndürmeye geldik"y789
"benim hayatım hep bana akıl verenlerle geçti...oysa benim aklım inan hepsinden daha fazla.. ama tevazu gösterdikçe ...tevazumu anlamayan insan çok oldu....." demişssin ya ablacım aklıma hikayesi geldi
İnsanlara demişler ki aklınızı pazarda satın yenisini alın diye herkes kendi aklını satmaya gitmiş satmadan dönmüş neden satamadınız demişler kimse kimsenin aklını beğenipte almamış smileydance
Dünyada en adaletli dağıtılmış şey akıldır, kimse kimsenin aklını istemez çünküy789
y789y789

nilsoy 04-07-2009 07:49 PM

internetim bozuk... Aklim ve kalbim sizlerle

blue jaloon 04-07-2009 07:56 PM

Alıntı:

nilsoy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 469618)
internetim bozuk... Aklim ve kalbim sizlerle

ama burdasiniz?

nilsoy 07-07-2009 09:35 PM

Telekom calismasi varmis.... Cepten yaziyorum... Onuda disari cikinca yapabiliyorum... Iki noktayla hep ordayim zaten

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:05 PM.