Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sitede yeni olduğum için dahada yeni olan arkadaşlara çeşitli konularda cevaplar yazarken fark ettimki tecrübe ettiğim ve paylaştığım şeyler arada kaynayıp gidecek...bende cevap yazacağıma günlüğüme yazmaya karar verdim...merak eden kendi arasın bulsun......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-05-2009, 02:58 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 946
182 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilsoy will become famous soon enoughnilsoy will become famous soon enough
Standart OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

sitede yeni olduğum için dahada yeni olan arkadaşlara çeşitli konularda cevaplar yazarken fark ettimki tecrübe ettiğim ve paylaştığım şeyler arada kaynayıp gidecek...bende cevap yazacağıma günlüğüme yazmaya karar verdim...merak eden kendi arasın bulsun...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

nilsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2009, 10:52 AM   #2 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

merhaba nilsoy

günlüğün hayırlı olsun..

hepimizin hem öğretmen hem öğrenci olduğumuz forumumuzda senden de çok değerli bilgiler öğreneceğimize inanıyorum..

sevgiler
Alt 14-05-2009, 01:16 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

182 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

şu anda böğüre böğüre (tabir kaba ama gerçek bu) ağlıyorum..ağzımdan sözcükler dökülüyor NEDEN DİYE ..mutsuzluktan mı ...isyan mı bilmiyorum...gözyaşlarıma engel olamıyorum..zaten engelde olmak istemiyorum ya neyse.. telkinlerin etkisi diye düşünüyorum.. YILLARCA AĞLAYAMADIM BEN.. sevdiklerimi kaybettiğimde bile bir yumruk tıkadı boğazımı...yıllardır orada takıldı kaldı..dr lara bile gittim olmadı..
7 mayısta girdim siteye..burayı nasıl bulduğumu hala anlayabilmiş değilim (KUANTUM. olsa gerek )....
ama 1 mayısı değişim yılımın miladı olarak belirlemiştim..o gece yataktan fırladım ki saat 03 gibiydi (uyku problemim de var benim) kendime bir defter açtım ve ilk sayfasına BUNDAN SONRAKİ HAYATIMIN İLKGÜNÜ diye yazdım....
ilk cümlem : KENDİNİ SEV ....HAYIR DE! (Hayır diyememek çok kötü bir duygu... insanın hayatında varlık nedenini sorgulatıyor... ben hep başkalarının istediğinimi yapacağım hayatım boyunca diyor beyniniz .. sürekli kullanıldığınızı hissediyosunuz... kendi hayatınıza müdahale edemiyorsunuz sanki... )
ayrıca bunları yapabileceğime inanmak içinde KOLAY ÇOK ÇOK KOLAY DEFTERİ adını verdim yeni hayatımla ilgili karararıımı yazacağım derterime....
Alt 14-05-2009, 01:28 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

ilk telkinim HAYATIMI KALİTELİ VE KOLAY YAŞAMAYI SEÇİYORUM. ..
hayattan istediklerimi sıraladım tek tek defterime ve her cümlemim sonuna KOLAY yazdım..
1 BAŞARILI OLMAK KOLAY
2 KİLO VERMEK KOLAY
3 HAYIR DEMEK KOLAY
4 ÖĞRENMEK KOLAY
5 GÜLMEK KOLAY
6 MUTLU OLMAK KOLAY.....

Böyle devam etti kolay larım...ama en son 2 kolay BULMAK ve ULAŞMAK tı...
sonra etrafımda beklemediğin çok isteyipte ertelenen şeyler olmaya başladı...
en önemlisi eşim değişti..(tahtaya vuruyorum nazar değmesin diye ) 5 yıldır gitmek istediğim bir yer vardı (ama eşime söylememiştim )hafta sonu beni oraya götürdü...ailecek (bu arada 13 yaşında bir oğlumuz var )çok güzel 2 gün geçirdik..
Alt 14-05-2009, 01:49 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

neyse yazarken ağlamam kesildi...
BULMAK ve ULAŞMAK KOLAY..dan sonrada HAYATIM DEĞİŞTİ sitesini buldum... yıllardır ertelemenin ve hazine bulmuş gibi hissetmenin sabırsızlığıyla müzikleri bilgisayarıma indirdim....
önceden.. SORUNLARIMA ODAKLANDIĞIMDAN ÇÖZÜMLERİ GÖREMİYORDUM . bence çözüm hep ya hep ya hiç ti......siyahla beyaz arasında da renler olduğunu kabul etmemekti...
1 kilo ve başkalarının düşüncelerini önemsememeyi dinlemek istedim
2 forumları okudukça önce EGO ve SUÇLULUK telkinlerine başladım..
3 80 saat çok uzun geldi .. Allahım 80 saat nasıl geçer dedim kendime....bir an önce diğerlerine geçmek istiyordum...
4 sonra UYKUDADA dinleneceğini öğrendim..bak yine KOLAY oldu
mp3 üm yok bu yüzden laptopu gece yatak odasına götürüyorum sabaha kadar eşimde dinlemiş oluyor böylece....
Alt 14-05-2009, 02:00 PM   #6 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Selamlar.
Çok Güzel Gelişmelerden Bahsetmişsiniz.
Bu Gibi ve Daha Fazlasının Hayatınızda Kısa Vadede Gerçekleşmesi Temennilerimle.

Not: Benim İçin Olmayan Günlüğü Okuyup Cevap Yazdım, Başlığa Uygun Değil...
İsterseniz Silebiliriz.

Sağlıcakla ve Işlıkla...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2009, 02:13 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

bu arada çaktırmadan müziği eşime oğlumada dinletiyorum ya... korkuyorum da ailecek bunun altından kalkabilirmiyiz diye..
bende biraz asabiyet başladı .... öfkeleniyorum ve sesim yükseliyor..
eskiden ne güzel kuzu kuzu geziyordum onlara göre... duygularımı içimde yaşardım.... öfkelensemde susardım...tepki vermezdim....
(bu yüzdende zaten yıllardır depresyondayımmmmmm sürekli ilaç kullanıyorum )
  • aklıma gelmişken 1 mayıstan bir gün önce yine dr a gittim ilacımı yazdırmaya..10 dk lık bir konuşmadan sonra psikiyatr terapi şart haftada 2 gün gel dedi... dr dedim derdim belli kaynağı belli ben terapiye gelsem tedavi olsam ne olacak ... 5 yıldır tedavideyim ara ara...adam bana katlanacaksın başka çare yok dedi..dr a bak...çözüme bak...birde 3 gün sonra ya randevu verdi 150 tl ye....(buda indirimli fiyatmış) oradan çıkarken bir şey demedim....eve gelince arayıp randevuyu iptal ettim...ayıca uyduruk bir dr da değil hani...bir merkezde çalışıyor...neyse işte o gece karar verdim değişmeye
Alt 14-05-2009, 02:18 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

mumin bey cevabınıza çok sevindim...ne demek silmek...olur mu hiç...siz merak etmişsiniz beni tanmak için okumuşsunuz... çok teşekkür ederim..ben hani '' bana ne ne yapayım onun günlüğünü okuyupta '' diyeceklere boşuna yorulmasınlar diye baştan uyarayım diye yazdım...
Alt 14-05-2009, 02:33 PM   #9 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Cevap: OKUYORUM.. ÇÜNKÜ BEN OKUMAK İÇİN VARIM :)

Nilsoy'cum günlüğün hayırlı olsun. Sıkı bir günlük takipçisi olarak hiç üzerime alınmadım sözlerini :)

Ağlamaların, sorgulamaların seni bu hayatta hep bir adım ileriye taşıyacak olan unsurlardır. Ben ağlamalara arınmalar olarak bakarım, yaşanan şeylerin geride bırakılması. Bir şey için ne zaman doya doya ağlasam o şey bir daha başıma geldiğinde o kadar üzülmediğimi artık beni çok fazla etkilemediğini görmüşümdür. Aileden mütevellit gözümüzün ucunda hep bir damla yaşla dolaşırız biz. Ama güzeldir ağlamak, insanı insan yapan yegane şeylerden biridir.

Aslında insanlar, eşin, oğlun, annen, baban değildir değişen, bunu ilerideki zamanlarda çok daha iyi anlayacaksın. Değişen sensin.

Değişimlerin sana hep mutlulukları ve kazançları yaşatsın.

Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2009, 02:42 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

mumin bey size bir sorum olacak aklıma takıldı...gece laptopu şifonyerin üstüne koyuyorum.....eşim o tarafta yatıyor.. benden 3-4 metre uzakta kalıyor..malum rahatsız etmesin diye seside çok açmıyorum..yinede telkinleri algılıyormuyum diye aklıma takıldı.. bununda bir kapsama alanı var mı (şakayla karışık merak ettim)

Bookmarks

Etiketler
degil...., gunluk, icin, okumayin....bu, sizin