Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yaşama Anlam Ve Boyut Katan İki şeyin önemi İki şey 'Kalitesiz İnsan' ın özelliğidir : 1- Şikayetçilik 2- Dedikodu İki şey çözümsüz görünen problemleri bile çözer : 1- Bakış açısını değiştirmek 2- Karşındakinin yerine kendini koyabilmek İki şey yanlış yapmanı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-03-2008, 11:40 AM   #81 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Yaşama Anlam Ve Boyut Katan İki şeyin önemi

İki şey 'Kalitesiz İnsan' ın özelliğidir :
1- Şikayetçilik
2- Dedikodu
İki şey çözümsüz görünen problemleri bile çözer :
1- Bakış açısını değiştirmek
2- Karşındakinin yerine kendini koyabilmek
İki şey yanlış yapmanı engeller :
1 - Şahıs ve olayları akıl ve kalp süzgecinden geçirmek
2- Hak yememek

İki şey kişiyi gözden düşürür :
1- Demagoji (Laf kalabalıklığı)
2- Kendini ağıra satmak (övmek, vazgeçilmez göstermek)

İki şey insanı 'Nitelikli İnsan' yapar :
1- İradeye Hakim Olmak
2- Uyumlu Olmak
İki şey 'Ekstra Değer' katar :
1- Hitabet ve diksiyon eğitimi almak
2- Anlayarak hızlı okumayı öğrenmek
İki şey geri bırakır :
1- Kararsızlık
2- Cesaretsizlik
İki şey ömür boyu boşa kürek çekmemeni sağlar :
1- Baskın yeteneği bulmak
2- Sevdiğin işi yapmak
İki şey başarının sırrıdır :
1- Ustalardan ustalığı öğrenmek
2- Kendini güncellemek
İki şey başarıyı mutlulukla beraber yakalamanın sırrıdır :
1- Niyetin saf olması
2- Ruhsal farkındalık
İki şey milyonlarca insandan ayırır :
1- Sorunun değil, çözümün parçası olmak
2- Hayata ve herşeye yeni (özgün, orijinal, farklı) bakış açısıyla yaklaşabilmek
İki şey gelişmeyi engeller :
1- Aşırılık (mübaġla, abartı, ifrat, tefrit)
2- Felakete odaklanmış olmak
İki şey çözüm getirir :
1- Tebessüm (gülümseme)
2- Sükut (susmak)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-03-2008, 02:07 AM   #82 (permalink)
hayalayaz
Guest

serbest bıraktığımız herşey bizi özgürlüğe yaklaştırır..özgür bıraktığımız zaman..özgür bıraka bıraka önce kendimiz özgürleşiriz..bu özgürlüğün yanında barınamaz negatif insanlar, ve negatif durumlar..birde bakmışsın gidivermiş..nereye? oda kendisini en özgür hissettiği yere gidecek..bunlar yaşadığımız şeyler..sıkıldığın zaman seni ve kendimi özgür bıraktım azad ettim de..hatta gözünü bile kapatma..kayınvalidenle konuşurken..o televizyon seyrederken...yani bir arada otururken...hep bunu söyle...telepati diye bir şey var..ya bu özgürlüğe uyum sağlar...yada gider..gideceği bir yer yokmu? olsun 25 yıldan sonra evinin içinde daha köklü bir huzur olsun istemezmisin..? ohhh huzur diye diye yaşamak..telepatik iletişim muhteşemdir...denemeni tavsiye ederim..

Alt 07-03-2008, 09:49 AM   #83 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydınlar herkese ben bu gün her zamankinden daha neşeli kalktım .Bugün hava çok güzel güneş pırıl pırıl yakında heryer canlanır bana biraz dokunsada .Ben busene alerjime eft yapacağım bakalım sonuç ne olacak.Akşam yerime yatıktan sonra bu gün nasıl kalkmak istediğimi neler yapmak istediğimi düşünerek ve bana verdiklerine şükrederek yatım.Sabahda kalktığımda gayet iyi kalktım .Sabah şükürlerimi yaptım .Kendimi bulmuş gibiyim .Her nerede olursam olayım kendimi özgür hissediyorum.Hayatımdaki negatif enerjiler artık beni terk edecek buna inanıyorum.Annem benden hiç hoşlanmıyor eskiden bana huysuzluk ederdi bende onu mutlu etmek için uğraşır dururdum ama artık onun için koşturmaktan kendimi özgür bıraktım, memnun olsun olmasın umrumda değil.Çünki her ne yaparsanız yapın nasılasa mutlu değil onu kendi memnuniyetsizliğinde bıraktım.Belkide oda öğle mutlu.Kayın valideme gelince elbete gidecek ben ona hiç bir şekilde ve hiçbirşey yapmıyorum.O benim içn yok yok olan birşeyde beni üzemez,ama onu hiç birşeyinin önemsenmemesi üzer ve üzüyorda.Yıllarca benim evime gelebilmek için çekimler yaptı geldi.Ama hiç mutlu değil çünki kötü insan ne verirseniz verin memnun olmaz.Kendinden değilde başkalarından bişeyler bekleyen insanlara yazık.Artık ikisindende çok gerkmedikçe bahsetmiyeceğim bakalım kaç gün sürecek.Ben artık önüme bakıyorum kendim için ne yapa bilrimdiye çünki kendimi yılarca ihmal ettim yordum ,hırpaladım,incitilmesine izin verdim,sevgisizliğe katlanmasına izin verdim.Ama artık onarım zamanı ben kendim için birşeyler yapacğım.Hayatımda yeni başlangıçlarım olacak öncelikle kendimi sevmekle başladım zaten içimdeki tortularıda temizledikten sonra bakalım tozların altından ne çıkacak.Meditasyon yapmak bana iyigeliyor.Canlarım Allah hepimize gönlümüzden geçenleri versin .Hepimizin kendimiz gibi insanları olsun

Alt 08-03-2008, 10:17 AM   #84 (permalink)
Mustang
Guest

Dün kız kardeşimle telefonda konuşurken yine benim ablası olduğumu unuttu.Aramızda onbir yaşvar,ben ona abladan ziyade annelik yaptım.Bazen kantarın topuzunu kaçırıyor.Bana benim söylediklerimle söylev veriyor.Abisinide benide üstüne vazife olmayacak şekilde eleştiriyor.Hala kendini annemlede zannediyor,ama artık o evli ve annemin arkasına sığınamaz.İki sene önce evlendi,benim onun düğünü sırasında yaşadıklarım onun yaptıklarından bille benim sorumlu tutulmam.Düğün günü en mutlu olmamız gereken günken Allaha yalvardım bi daha böyle bi gün yaşamayım diye.Hernese evlendi ben o gün hakkında konuşmak istedikçe lafı ağzıma tıkadılar.Bende çok üzgün kırgındım bigün kardeşimden yine bu konu hakkında konuşup sinilenmiştim gelirken biraz yürümek istedim yolda dizime acayip bisancı girdi eve zor geldim .Nerdeyse iki yıldır uğraşıyordum .Dün kardeşimle konuştuktan sonra anladımki olaylara çok derinden değilde üstünü açarak başlamam lazım.Bende ogün yaşadıklarıma eft yapmaya başladım.Dizimdeki noktayı hissetim,oysaki ben hep boğazımda hissederdim.Bu haftakendime bu konu üzerinde yaşadıklarımı düşünüp eft yapacagım.Bu arada eft kitabını bitirdim .Bana gerçekten faydası oldu.Telkilerdede ego ve suçluluk dinliyorum.İnaşallah hepsiyle bu sorunlardan kurtulacağım.Sırada sedona var okudukça paylaşırım.Ben bu tür kitapları öğle anlamadan bi solukta okumak istemiyorum yavaş yavaş sindre sindire okumayı sevi yorum.Bu gün dünya kadınlar günü herkesin kadınlar gününü kutlarım.

Alt 08-03-2008, 07:02 PM   #85 (permalink)
Akulina
Guest

Boşvericeğiz artık onu...Hani bir dua varya,"değiştirebileceğimiz şeyleri değiştirme gücü,değiştiremeyeceğimiz şeylere dayanma gücü ver..."diye,maalesef teyzem değişmiyor...Arada bir kıpırtılar fln göstersede,olmuyor...Onun çok sınırları var,duvarları var...Kıskaçlık,anlık yapılan hareketler,işine ne gelirse o yana gitme,düşünmeden konuşma...Bunları o kadar çok yapıyorki...Yıllar önce benim en çok sevdiğim insanların başında gelirdi...Ona o kadar hayrandımki,hep onun gibi olmak isterdim...Ama beni o kadar kırdı,o kadar incittiki,artık aynı hisleri hissedemiyorum ona karşı...Hatta ona karşı sürekli sevmekle,sevmemek arası gitgellerdeyim...Sizlere karşı büyüklük taslıyor,bizlere karşıda küçüklük...Ben şöyle böyle bir 9 yıldır onun ablasıymışım gibi hissediyorum kendimi...Hep onun hatalarına göz yumup,kırgınlıklara karşı hadi neyse boşver diyip,ablalık yapan ses çıkarmayan biri gibi...
Ama o bize çok büyük bir örnek...Onun hatalarından ders alıp,ben yapmamaya çalışıyorum...Ne ekersen onu biçersinya,o hep ektiklerini biçti...Şu anki hayatını görüyorsun...Sana hep çelme taktığı şeyleri başında buldu...O yüzden onu kafana takma,benim için yada kardeşim için ne düşünüyorsa düşünsün,yada bizlere ne söylüyorsa söylesin kafana takma...Bizler onun söylemleriyle ne alçalırız,nede yükseliriz...
Ona karşı bundan sonra nötr'üm ben...Onun beni sevmesi bana hiçbirşey ifade etmediği gibi,beni kırmasıda hiçbirşey ifade etmiyor...Çünkü onunla ilişkim o kadar parça parça olduki,bir kere daha kırılsam bile eskisi gibi acı duymayacağım...

Alt 09-03-2008, 10:11 AM   #86 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın,hepimizin günü gerçekten aydınlık olsun inşallah....Ben yine erkenden buralara yazmaya başladım. Bende büyük değişim var dün oğlum arkadaşında kalacağını söyledi. Sadece söyledi izin istemedi,eskiden olsa ona biçok sorular sorardım.Dün fark ettimki artık ikimizde büyümüşüz.O benden izin istemiyor,bende artık onun büyüdüğünü görüp hesap sormuyorum.İnsanın çocukları ile büyümesi güzel.Ben çocuklarımı kartal gibiyıllarca kanatlarımın arasında sarıp sarmaladım.Yükseklerde en ulaşılmaz dokunulmaz en korunaklı bişekilde büyüttüm.Ama artık yavruların uçma zamanı geldi.Biliyorumki artık uçmaya hazırlar.Kendi kanatlarıyla uça bilirler.Ben dün gece şunu düşündüm şehir dışında okuya bilirdi ve benden habersiz daha neler yapacaktı ama en azından yanımda ve gittiği yerden haberim var.Çocuklar benim yalandan hiç hoşlanmadığımı bilirler,beyaz yalanlar hariç.Her ne yaşarsak nekadar zor olursa olsun onu paylaşırız .Çocukken onlara yalan söylediklerinde ceza verdim doğruyu söylediklerinde de kızmam gerekiyorsa daha az kızdım .Buda onların herne yaşarlarsa yaşasınlar benimle paylaşmalarına neden oldu .Mesela oğlum bi konuda hiç bişey yapmamışsa ve suçlanıyorsa hemen itiraz eder hiddetlenir,eğer bişeyde yapmışa boynunu büker ne yapacağını bilemez davrnışları ile kendini elle verir.Onu tanıyan herkes bu huyunu bilir.Ben onlar yanımdayken tadını çıkarıyorum öpüyorum kokluyorum seyrediyorum açıkçası onların tadını çıkarıyorum.Kendi hayatlarını kurduktan sonra elimden geldiğince yanlarında olduğumu bilmelerini sağlıyorum.Hepimizin çocuklarına Allah sağlıklı ,huzurlu ,bolluk ve berektli iyi insanlarla iyi günler göstersin başarıları daim olsun.Bana da aferin diyorum .Dün gece hiç bir kaygı duymadan uyudugum için.Benim güzel kuzum sen hiç merak etme onun beni ve sizi üze bilmesi sadece cahilliğinden olur.Bilmeden yapabilir,onun karsısında kendinden emin sağlam duran ayakları yere basan insanları görmeye tahamülü olmaz saldırması ondandır.Sitede okuduğum bi sözle cevap vereyim.Söz söylemeyişim asaletimdendir.Bi lafa bakarım lafmı diye bi söyleyene bakarım adamı diye.Onu gördüğünde bunu düşünve seni kırmasına izin verme.Busitede okuyup notlar almışım dün onlara göz gezdiriken TANRIM BENİ YAVAŞLAT diye bi yazı kaydetmişim.MÖ2000 ylında Hititler tarafından yazılan bi duvar yazısı.Okumanızı tavsiye ederim,ben hayatı boyunca her konuda çok hızlı giden biriyim.Hayat yolunda hep koşar adımlarla gittim.sanki bi acelem varmış gibi.Ben 9 aylık yürümüş ve konuşmuş ve hayatı hızlı yaşamış biriyim.Ama 40 larda artık kendimden daha emin ve kararlı adımlarla yürüyorum .Hiç bişey için acelem yok artık karalı ve emin adımlarla yürüyorum.Kendimden memnunum yaşdığım her ne olursa yaşarım çözümlerim ve yluma devam ederim.Bikitap okumuştum Nüveyre isminde çok güzel bi biyografi idi.Orad a Nüveyre yayını gerer okunu fırlatır okun gittiği yere varınca tekrar yayını gerer ve okunu atar .Hayat hep tekrar tekrar ayağa kalkmaktır.

Alt 09-03-2008, 11:13 AM   #87 (permalink)
hayalayaz
Guest

mustang'cığım başından beri sende takdir ettiğim bir şeyi söylemem gerektiğini hissetim..buna ihtiyacın olduğundan değil..bunu söylemeye benim ihtiyacım var..başından beri...kendini kotrol ederek gidiyorsun...daima artılarını, eksilerini görmeye çalışarak..bunun için sana, bak burada yanlış düşünüyorsun..demiyorum...onu görüp, gördüğün anda düzelmek için çalışmalar yapacağını ve başaracağını biliyorum...ve kendini yargılamıyorsun, ağlaşmıyorsun, asla aciz değilsin.. eksik yönleri tespit ediyorsun ve üstüne gidiyorsun......kişisel gelişim yolunda en önemli mihenk taşlarından biri bu, kendimizi yargılamamak..ve dönüp dönüp kendimize ne yaptığımıza bakmak..kutluyorum arkadaşım seni..çok seviyorum..her şeyi en parlak haliyle gören gönül gözlerini..tebrik ediyorum..saygılı sevgiler..

Alt 10-03-2008, 04:15 PM   #88 (permalink)
Mustang
Guest

Merhaba ,dün bizim tefon hattları değiştiği için nete giremedim.Aman ben size neçok alışmışım.Bişeyler yazmak ,okumak ,paylaşmak ben artık neçok şey yapıyormuşum .Artık sadece kitap okumuyorum.Bi çok arkadaşım var. Onlarla olan paylaşımlarımda var.Ben geçen sene çok yalnız kalmışım keşke geçen sene girseymişim.Bilgisayar kullanmayı öğreneli bikaç ay oluyor ama iyi gidiyorum .Ben biraz teknoloji özürlüyüm çabuk kabullenmem ama bunu sevdim.Telefonla hala barışamadım oda benim dışarda iken kimse tarafından rahatsız edilmek istemememden kaynaklanıyor.Annem ve eşim ben dışarda iken çok sık arıyorlar onlara tepki olsun diye telefonum yok .Hayal'ciğim güzel sözlerin için teşekür ederim .Buranın en güzel yanı sizler gibi insanlarla bir arada olabilmek.Sizlerle görüşmedik ama sanki yıllardır görüşüyoruz gibi geliyor.Ortak sorunlara ortak çözümler bula bildiğimizi görmek çok güzel .Bazen insan kendini nesli tükenmiş dinazor gibi hissediyor.Yalnız olmadğını bilmek iyi geliyor.Benim günlüğüm sanki kendimle yüzleşmem gibi içimde şimdiye değin dile getiremediğim yüksek sesle söyleyemediğim sözlerin dökülmesi oldu.Arasıra dönüp bakıyorum ayrıca kuzumuda takip ediyorum .Ondaki değişim süper kendine hedefler koymaya başladı.Dün sedona yöntemine başladım .Benim bırakmam gereken çok şey var.Ama başlamak bitirmenin yarısı hadi bakalım Serpil yolun açık olsun.

Alt 10-03-2008, 04:27 PM   #89 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

bravooo yolun kolaylıklar .. mutluluklar ve huzur ile dolsun..
Alt 10-03-2008, 04:53 PM   #90 (permalink)
hayalayaz
Guest

sedona ve diğer sistemleri çalışırken, pirinç ayıklama diyorum...bu yöntemlerle pirincin taşı çok kolay ayıklanıyor..sana kolay gelsin

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks