Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bende yazı sıcağı pek severim hani güneşin içine huzur veren ısıtan sarıp sarmalayan sınırsızca özgürce verişi.Ben meditasyon yaparken o sıcaklığı hissediyorum.Kışı sevmememin bir nedeni de kışın doğmam her halde hayatım boyunca hep üşüdüm.Benim ellerim ve ayaklarım hiç ısınmaz.Evliliğimde kışın olmuştur.Gamzemide ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-03-2008, 11:19 AM   #71 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Bende yazı sıcağı pek severim hani güneşin içine huzur veren ısıtan sarıp sarmalayan sınırsızca özgürce verişi.Ben meditasyon yaparken o sıcaklığı hissediyorum.Kışı sevmememin bir nedeni de kışın doğmam her halde hayatım boyunca hep üşüdüm.Benim ellerim ve ayaklarım hiç ısınmaz.Evliliğimde kışın olmuştur.Gamzemide kışın doğurdum.Ama oğluşumu yazın doğurdum.Hayatımdaki kış olaylarını böylece sonlandırdım.Ankarada kış yaşmak gerçekten zor.Bu sene halime çok şükrederek yaşadım evim sıcacık bolluk ve bereket içinde iken Allah binlercekere şükretim.Bize verdiklerinden olmayanlarada versin istedim.Kışı bu sene eğlenceye çevierdik.Hayatımıza renkler katık kremalı kahveler kestanelerve kar manzaraları çok güzeldi.Yazada inşallah İzmire gelme ihtimalimiz var.Görümcemin torunun sünneti için.İzmiride çok severim .Deniz olsunda .....Hayal'ciğim piramiti bizde yaptık kırmızı olması şartmı ben altın yaldız yapsam olurmu.Altının maddi değerinden çok rengini seviyorum değerlide olursa fena olmaz hani.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 02-03-2008, 11:44 AM   #72 (permalink)
hayalayaz
Guest

mustangcığım ben sabırsız olduğum için ( bir şey istedimmi, koca olsun bu gece olsun tutumuna girerim) kırmızının sıcak, canlı,çoğaltan ve hızlı enerjisini severim..ama sarının enerjisinede söyleyecek söz bulamam doğrusu..içsel bir yolculuk bu yanlış yapmak mümkün değil..içinizden gelen o, yumuşacık ses ne diyorsa o, doğrudur..altın asil bir madendir asaleti ve vakarı çağrıştırır, piramidin gözümde belirdi muhteşem bir görünüşü var, hayırlar getireceğini biliyorum..daha fazlasını diliyorum..ona her gün sevgiyle bak..mümkünse dokun ve sevginin enerjisini ona yükle, ve ondan beklentin her ne ise zihinsel olarak anlat..bu hem onu senin istediğin doğrultuda proğramlayacaktır..hemde senin beklentinin bir an önce tezahür etmesini sağlayacaktır..çünkü düşünce çok hızlı bir enerjidir..ulaşması gereken yere çok hızlı ulaşır..saygılı sevgiler

Alt 02-03-2008, 11:20 PM   #73 (permalink)
Mustang
Guest

Biraz önce centin günlüğüne yazı yazıyordum elektirik kesilip geldi bütün yazdıklarım gitti.Ay zaten ben zor yazıyorumBide silindi. Busite iyiki var hesapsızca atıp tutuyorum .İçimde birikmiyor.Ben yarın anneme gidiyorum kemik taraması yapılacak hastaneye gideceğiz.Kemik taramasının sonucuna göre hastaneye kaçgün yatacak ne yapacagız belli olacak.Annemin idrar yolları enfeksiyonu geçmedi.Kafasına göre aldığı antibiyotiklere bağışıklık kazndığı için fayda etmiyor.Doktor ateşi yükselmediği sürece yapacak birşey yok dedi.Ah be annem kendine neler yaptın, şimdi kendide bizde çekiyoruz.Artık ikimiz hiç birşey paylaşamıyoruz sanki birbirimizle bağlarımız iyice koptu.Onun yerine babamla dost olduk .Canımıniçi onu hepsevdim anneme rağmen bir birimizi hiç kırmadık.Canlarım allah hepimizin gönlüne göre versin

Alt 02-03-2008, 11:29 PM   #74 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all

Mustang canım neler yazdıydında gittiydi hı meraktan ölürüm şimdi

canım annen için geçmiş olsun allahtan şifalar yagsın bir tanem yüregini serin tut iyi olur inşallah sevgiyle kal

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 03-03-2008, 04:29 PM   #75 (permalink)
Akulina
Guest

Mustang'im,çabutkabam:)))
Bakıyorumda değişimine,gerçekten iyiki nete bulaştırmışım seni...Her ne kadar,çok zaman geçirip bize ortak olsanda:)bu çok iyi oldu...Hem çözümde ürettik,bu ortaklığa...
Umarım bugün iyi gelirsin oradan...Ki artık seni daha sakin görüyorum...
Düşünüyorumda bizim en büyük kazancımız ne oldu biliyormusun,insanlara onların istedikleri sözleri söylemeyince,onların istedikleri durumları yaşamamış olduk...Bu çok büyük bir kazanç bence...Eskiden bunu anlamıyordum ve herşeyi içimde tutmaktan nefret ediyordum...Sonra bundan kurtulmaya başladım...İnsanlarla çatır çatır konuştum yeri geldi...Sonra o konuşana baktım,bana çok yabancı biri...Çünkü ben öyle biri değildim...Şimdi artık daha sakinim...Ve sakinliğimide seviyorum...
Bazen ileriyi düşünüyorum...Bu bende merak uyandırıyor...Bu tıpkı vavvv 2000 yılında 16 yaşımda olacağım,dediğim zamanki gibi,heyecan veriyor bana:)))
Ama şunu biliyorumki,hepimiz ilerde kafamıza koyduğumuz herşeyi elde edeceğiz...
Bu yılın sonunda bile büyük büyük aşama kaydetmiş olacağız...

Alt 04-03-2008, 09:52 AM   #76 (permalink)
Mustang
Guest

Dün yine annemle aramızdaki duvara bi tuğla daha koyduk.Hastanede beni çileden çıkardı.Aman ya ,kocman sedyenin üstünde zaten kilosuda var beni kaldır yatırlarla geçen 1,5saat .Kardeşlerim işlemler için koştururken ben başında kaldım.Oda bana performansını sergiledi.Yok geçenlerin topuk seslerine gıcık oldu vay efendim temizlik arabası nasıl gürültü çıkarıyormuş.Kendime eft yaptım kimselere göstermeden içimi ışıkla doldurdum Hayal'in sesini düşündüm .Artık eskisi gibi kendimi harab etmiyorum .Şimdi öğrendiklerimi uyguluyorum.Canımın içi beni nekadar iyi tanıyor aynen oresimdeki gibi denize bakmak bütün sorunların üstesinden gelebilmek için enerji toplamak istiyorum.Ben şimdi arada bu resme bakarak idare ederim.Kuzucuğum seni ve kardeşini çok seviyorum iyiki varsınız .Annemin bana sarılmamasını size sarılarak ve sizinde bana sarılmanızla telafi ettim .Arkadaşlarıma sevgi ve şevkatle sarılırım onlardanda aynı şekilde bana yansır .İçimdeki sevgiyi yansıtmak bana hep güç verir.Şimdi diyeceksinizki belki gösteremiyordur ama kardeşlerime gelince sarılıyor onlara sevgisini gösteryor.Aman çokta önemli gelmiyor artık.Osevmezse sevmesin benim beni seven birsürü sevenim var.Benimde bisürü sevdiğim var kimsenin beni sevmesini bekleyecek değilim ben severim.Ağaçları çiçekleri denizi güneşi ve daha birçok şeyi.En öncede kendimi seviyorum hayatın bana verdiklerine şükrediyorum ve vereceklerinide büyük bir içtenlikle kabul ediyorum.Hayata pozitif baktıkça kendimide iyi işler yaparken buluyorum.Hepimizin gönlünden geçen başımıza gelsin.

Alt 05-03-2008, 09:21 AM   #77 (permalink)
Mustang
Guest

Bu gün Hayalin çekim yasası medisini yaptım .Önceleri yaparken ayaklarını hisset dediğinde ayaklarımı oynatıyordum .Ama artık oynatmadan hissetmeğe başladım.Bugünki çok daha iyi oldu sanırım sadece dinlemek bile işe yarıyor mediden yüzümde kocaman bi gülümsemeyle yerimden kalktım.Hayatımızın bi dönemini nasılsa yaşlı geçirecegiz hiç değilse yüzümüze baktıklarında huzur çizgileri olsunistiyordum.Hayat şartlarının beni zorlaması ve kendimi sıkıyor olmam buna engel oluyordu.Ben hayatımın hiç bir döneninde dişlerimi sıkmadım hatta doğumlarımda bile .Ama şu son 5sene beni çok zorladı öğle birşeyki dişlerime dolgu yaptırıyorum dolgu dişlerimi sıkmaktan düşüyordu.Ağustos ayından beri çekim yasasını uyguluyorum.Artık kendimi eskisi kadar sıkmadığımı fark ettim.Hayalin medisinden sonrada bi rahatlama bi huzur geldi kendimi artık hiç rahatsız hissetmiyorum.Eski kramplarımda geçti .Hayal'ciğim senin enerjini de hissediyorum sanki iyiki varsın gönlünden geçenler hep seninle olsun.

Alt 05-03-2008, 06:18 PM   #78 (permalink)
Mustang
Guest

Kayınvalidem aniden misafir kabul etti.Bana hiç sormadan,eskiden olsa sinirlirim zıplardı .Bugün çok sakindim eşim bile hayret etti.Bende büyük aşamlar var.Misafiri çok severim,benim kızdığım misafirin gelmesi değil bana sorulmaması idi.Artık bunuda eskisi kadar önemsemiyorum.Gelene hoş geldi gidene haşçakal diyorum.Herşeyi güler yüz tatlı dille çözüyorum .Benin hakkımda gitiği yerlede olumsuz konuşmalar yapıyor herhalde gelen bana tavırlı geliyordu giderken canım lütfen bizede bekleriz nekadar iyi bi geliniz var diye gidiyorlar .Ben sadece kendim gibi davranıyorum.

Alt 06-03-2008, 10:29 AM   #79 (permalink)
Mustang
Guest

sabah ları eken kalktığım için meditasyonu sabah sesizliğinde yapıyorum.Bu gün şunu fark ettimki hani Hayal diyorya negaif enerjinin içinizden geçip gitiğini hissedin hatta olumlu enerjiye dönüştürün .Bende en çok negatif olmama sebep olan kişi kayınvalidemdi artık onu hiç önemsemiyorum onun yaptığı olumsuzluklar sanki içimden akıp gidiyor.Eskiden içimde birikiyordu buda bende bi çoksıkıntı yaratıyordu.Bir isannın başka bi insana sıkıntı vermesini aklım almıyor insan bilmeden olan şeylere kızamıyor ama bilerek ve isteyerek yapılınca ozaman tepesinintası atıyor.Nasıl biriki kendinden başka kimseyi sevmiyor.Çocuklarını kendine köle olsunlar diye dünyaya getirmiş onların hayatlarıyla oynamaktan zevk alan biri.Benim eşim tekstil mühendisi iş imkanları İstanbul ,İzmir ,Adana gibi yerlerde ama annesi Ankradan başka yerde olmamasını istediği için kendi işini yapamadı.Kendi işidışında biçok işidenedi ama annesine işde beğendiremedi.Şimdi hiç hak etmediği bi hayatı yaşıyor ve yaşatıyor.53 yaşında artık hayattan bıkınlık ve bezginlik içinde şu son iki yıl içindede iyice zorlandı annesi ile benim aramızda kalıyor.Gerçi ben fazla bir şey söylemiyorum ama annesi hiç durmadan şikayet ediyor .Allah yardımcısı olsun.25 yıllık evliliğimizde hayatımızı cehenneme çevirdi eşim eskiden annesini savunuyordu buda beni çileden çıkarıyordu.Haklıda olsa haksızda olsa onun dediği oluyordu,buda bizim evde savaş baltaları hazır beklememize neden oluyordu.Onun yüzünden kaç dünya savaşı yaşandı bizimevde ama sonuç eşimde bazı şeyleri gördü.Artık biçok şeyden bin pişman ama nafile giden zaman geri gelmiyor.Bir insan düşünün ki ben 25 senedir bana karşı yapmış olduğu en ufak bir iyi şey görmedim veyapmadı teşebüs dahi etmedi.Hayatımızdaki bütün önemli günlerde sıkıntı yaşamamıza sebep old.Benim hayatımdaki kara delik olarak görüyorum.Ama artık beni rahatsız edemiyor.Derin derin nefes alıyorumve onun olumsuz etkisini içimden süzülüpgitmesine yok olmasını sağlıyorum.Kendimi huzurlu hissediyorum.İyiki varsınız sizlerden çok şeyler öğrendim halada öğrenmeye devam ediyorum .Bu günde değişik bir bölümünü gördünüz hayatımın ama olsun buda benim hayatımdaki zorlukların bi parçası koyu renkli bölümü ama artık onlarda fulu olmaya başladı inşallah silinipgiderler.Sevgi ile kalın.

Alt 06-03-2008, 11:30 AM   #80 (permalink)
Mustang
Guest

ÇOCUGUNU ÖYLE KARSILA KI;
eve geldigi zaman, en güzel yere geldigini hissetsin....

ESINI ÖYLE KARSILA KI;
yanina geldigi zaman, en dogru insana kavustugunu hissetsin....

ANNENI ÖYLE KARSILA KI;
dogumundaki agrilari lezzetle takas etsin...

BABANI ÖYLE KARSILA KI;
ömür boyu bir baska evlada imrenmesin...

FAKIRI ÖYLE KARSILA KI;
ona serdiginden büyük, bir dua sofrasi sersin....

ZENGINI ÖYLE KARSILA KI;
Senin gönlünü gördügünde, kendi gönlünün fakirliginden kahretsin.....

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks