Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız siyahım eğer çocuk okulda dersi iyi dinliyorsa..ve dersi derste öğreniyorsa, hiç üstüne varma..benimki dersi derste öğrenenlerdendi..evde ders yaptığını hiç görmedim ..sen karneyi takip et..eksik yönlerini takviye etmeye çalış..yardım ederek genelde matematik zekası olan çocuklara diğer dersler angarya geliyor..hoş matematiğide zihinlerinde ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-03-2008, 11:21 AM   #101 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

siyahım eğer çocuk okulda dersi iyi dinliyorsa..ve dersi derste öğreniyorsa, hiç üstüne varma..benimki dersi derste öğrenenlerdendi..evde ders yaptığını hiç görmedim ..sen karneyi takip et..eksik yönlerini takviye etmeye çalış..yardım ederek genelde matematik zekası olan çocuklara diğer dersler angarya geliyor..hoş matematiğide zihinlerinde çözmenin yeterli olduğu gibi yanlış bir kanıyada sahipler ya ...olsun..notları iyiyse biraz görün ders yapmadın falan diye ama..üstüne gitme..bunuda hani benimle ilgilenmiyorlar kanısına kapılmasın diye yap...bir şekilde okuyorlar..ben benimkinin..üniversiteyi nasıl bitirdiğini anlamadım..dört yıl boyunca..her yılın ilk dönemi..gezmiş tozmuş, aşık olmuş, canı ne istiyorsa yapmış yaşamış.dersleri hep ikinci dönemlerde toparlamış..üniversite yi birincilikle bitirmedi..ama hem gençliğini yaşadı hemde iyi bir puanla bitirdi..sen şimdi onun arkadaşlarına dikkat et..o, ölmez kankilik' ler bu yaşlarda kuruluyor ve çok yanlış olabiliyor..arkadaşları varsa, onları eve davet et, eğer aralarında beğenmediklerin olursa, asla bu çocuk iyi değil deme...arkadaşıyla beraber yaptıklarını anlatırmaya çalış muhabbet eder gibi...eğer sana yanlış gelen ve oğlunun görmediği birşey varsa..ki mutlaka oluyor eleştirmeden, bunu farketmesini sağla..fark ettiği anda o kankalığın ömrü uzun olmuyor..önünüzdeki 4- 5 yıl çok önemli..dersi başarır o, sınıfınıda geçer, ama allah korusun yanlış arkadaşlıkları olmasın..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-03-2008, 11:37 AM   #102 (permalink)
Mustang
Guest

Canım Hayal'im beni yine duygulandırdın.Ben inanıyorumki seninle biraraya gelsek sadece bakışarak bile birbirimizle anlaşacağız.Benimde çocuklarım vardır .Ben senin kadar sesizde durmam arasıra AMAN BE diye bağırım.Artık okadar beni tanıyorlarki aramızda oyun halini aldı.Benimde içimde bu annelerin hak hukuk meselesi yaram var .Benim çok sevdiğim canım Meral ablam çok iyi fal bakar bana bigün fal baktı ve annene3soru soracaksın dedi.O soruları söyledikçe ben cevapları verdim.Ama yinede sor dedi .Bende Ankaraya dönünce ilk iş anneme cevaplarını bildiğim soruları sordum.Anne beni seviyormusun cevap biraz seviyorum biraz sevmiyorum.Anne bana hakkını helal ediyormusun? Biraz ediyorum biraz etmiyorum.Anne benim eşimi seviyormusun?Hiç sevmiyorum.Bunlar benim cevaplarını bildiğim sorular olmasına rağmen benibin parçaya böldü.O gün aramızdaki duvardan baktığımızda birbirimiz görebiliyorduk ama ogünden sonra çin seddi halt etmiş.Ben ogün hayatımın en zorgünlerinden birini yaşadım gözümün yaşı hiç durmadıSanki annem benim için o gün öldü.Hala aynı şeyleri söylüyor ama yemezler artık beni elinde tutmak için yaptığını biliyorum.Onun içinde üzülmüyorum.Canım ablamın bana en büyük iyiliğidir.Beni o gün annemle yüzleştirdi eğer beno günü yaşamamış olsaydım hala annemin gönülü kölesi olacaktım.Benim hayatımda alamadığım anlayamacağım bir anne kendi kanından canından olan kendi hayat verdiği bir canlıya nasıl bu kadar düşmanlık yapa bilir.Ben bunu 10sene önce yaşadım.Artık aştım ama sanki o an gökdelenin tepesinden düşmüş gibi hasar aldım iyileşmem uzun zaman aldı.Ben de çocuk halimle ona çok emek verdim.Allah çocuklarımızı bizlere emanet veriyor çocuklarında ana baba üstünde çok hakları vardır.Ben anneme hakımı helal ediyorum çünki benim gönlüm zengin ben kimseye hakımı sayıyla parayla veya ölçüyle vermem ben sadece veririm.Çocuklarımı hep karsılıksız sevdim .Onları sadece kendileri olmaları için uğraştım Allaha milyonlarca şükürlerki bana çok iyi iki evlat verdi.Onları çok sevdim ve çokta seveceğim .Benim en büyük şansım babam gibi bir rol modelim var.Babamın gözlerine baktığımda gördüğüm sevgiyi çocuklarıma yansıtım.İyki babam vardı ve bana sevmeyi öğreti.Bana bu olayı anlatığımda boş ver sen hayatın boyunca iyi bir evlat oldun .Ben sana hakımı sonuna kadar helal ediyorum dedi.Benim alçılarımı söküp attı beni yeniden ayağa kaldırdı.Canım babam onu çok seviyorum.Sevginiz ve seveniniz bol olsun.

Alt 12-03-2008, 12:01 PM   #103 (permalink)
Mustang
Guest

Canım Siyah'cım bende Hayale katılıyorum çocuğunun şimdi onu çok iyi takip etmen gereken bir dönemden geçiyor.Bencede derslerden önemlisi arkadaşları çok iyi takip etmelisin hele erkek çocukları .Benhep derim
erkek çocukları 15 yaşına kadar ana kuzusu ondan sonra kendileri oluyorlar.Büyüme sürecinde ben çocuklarımın derslerinden çok onlarla iletişim kurmayı onlara yalan söylememeyi her ne olursa olsun benimle paylaşmalrını
sorunları birlikte çözmeyi öğretim.Hayatları boyunca alından kalkamayackları hattalar yapmamalarını diğerlerini
nasılsa çözebilecegimizi anlattım.Onları çaktırmadan takipler ettim.Arkadaşlarını tanıdım halada tanımaya çalışıyorum.
Oğlumun kız arkadaşı bütün bi yaz bizdeyi en azından gözümün önündeydiler.Arkadaşlarını sevmesn bile kötü yorum yapma zaten bisüre sonra konuşmuyorlar.Senin çocuğunun yaşında arkadaşları kendini kanıtlatmak için çeşitli şeyler yapa bilirler.Ben çocuklara sigara içme günü yaptım .İkiside nefret etmişti.Ogünden sonra hiç denemediler.En önemlisi onlarla iletişim kur.Kendine güven sen içinden kendi çözümünü bulursun.Sevgi herşeyin yollunu bululur.

Alt 12-03-2008, 12:09 PM   #104 (permalink)
hayalayaz
Guest

allah bir yerin eksikliğini, diğer taraftan dolduruyor..benimki nur içinde yatsın ..allah seninkine hayırlı ömürler versin..yüzümüzü babalarımızın ışığına döndürmüşüz, ve ne mutluki aydınlanmamıza yetmiş onların ışığı, ben en son yaşadıklarımızla, kabullendim benim annemin sevgisizliğini, konuşulan sözler..yapılan hareketler, aslında kabullenemediğimiz durumu gözümüze sokmak için,kabullenmemiz için yaradanın bize sunduğu imkanlar...eskiden..onun yaşadığı çocukluğu özür olarak kabul ediyordum..şimdi oda bitti sadece, kabul ediyorum..bana göre benim annem sevgiyi asla içinde hissetmemiş.bir zavallı,bunu onu yargıladığım veya ona acıdığım için söylemiyorum. bana göre sevgisiz insan dünyanın en büyük yoksulu..artık kendimi paralamıycam..birde bize öğretirler ya, ne olursa olsun annedir diye, tamam bunuda kabul ediyorum..70 yaşında ve bizden başka kimsesi yok..yanına geliyorum dese, buyur gel derim..ama ben bunu sokakta çaresiz gördüğüm kaç kadına yaptım..biliyormusun..kaç tane kadını aman köşe başına düşmesin diye toparlayıp evimde yer açtım..kendimce bir şeyler yapmaya çalıştım..iyi olması adına..kendi annemi bırakacak değilim...biz onun için daima o, adamın çocukları olduk..canı sağolsun..yinede hayatta en büyük öğretmenim annem olmuştur benim..ben ondan yapmam gerekenleri değil..asla yapmamam gerekenleri öğrendim..o, benim en zor ama bir o kadarda öğretici bir okul oldu..sürünerek mezun olsamda..nihayet bitti, ben mezun oldum..ve mezun olurken koşulsuzca sevmenin..insanı ve karşısındakini nekadar özgür bıraktığını öğrendim..az şey değil..bu yüzden teşekkür borçluyum ona..

Alt 12-03-2008, 01:57 PM   #105 (permalink)
Mustang
Guest

İçimden kuşlar göçüyor diye İnci aralın bir kitabını okumuştum.Bu gün benimde içimden yaramaz kuşlarım uçuyor.Bende onlarla birlikte özgürlüğüme adım atarım serbest bırakıyorum.Az önce kız kardeşim aradı boş yatak bulursak yarın annemi hastaneye yatıra biliriz .Enfeksiyon için 14 gün hastanede yatması gerekiyormuş.Hadi hayırlısı maraton başlıyor.Sen bana söyleyecek şey bırakmamışsın sana katılıyorum.Ben her zaman o adanım çocuğu olmaktan gurur duydum.Kardeşlerim bazen beğenmemesler eleştirselerde benim için çok değerli oldu .

Alt 12-03-2008, 04:51 PM   #106 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point

Merhaba bıcır bıcır bir çocuktur benim oğlum sürekli konuşur. Benim kapıdan girmemi bekler, hatta ben merdivendeyken konuşmaya başlar, saatlerce konuştuğu olur sürekli güler neden az güldüğümüzü merak eder durur. Problem çözmekte çok yeteneklidir. Matematik değil tabii... Çözüm odaklıdır bazen bir profesör edasındadır. Bu kadar pratik zekalı bir çocuğun notları karşısında dehşete düşeersiniz. O notları iyi çocukların çok sıkıcı olduğunu söyler. Bazen bir yetişkinle aynı evi paylaşıyor gibi hissedersiniz. Bazen küçücüktür, bazen çok küstahtır ama hiçbir zaman haklılığından taviz vermez herşeyden önemlisi çok merhamettir yaşamla arama köprü kuran odur onun sayesinde hayata tutundum. Bize hayatı öğreten çocuklarımız olduğu için şükürler olsun. Her ikisi içinde şükrediyorum her gün iyiki varlar.
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 12-03-2008, 05:18 PM   #107 (permalink)
Mustang
Guest

Merhaba Siyah sen oğlunu anlatırken kendi oğlumu gördüm.Benim oğluşum okulda çok başarılı bir öğreci oldu .Bu tabiki çok önemli ama asıl başarıyı sen zaten yazmışsın bence senin oğlun biçok şeyi çözmüş.O sana anlatmış amasen bize daytılmış başarı formatında kalmışsın.Bizi hep notlarla ölçmedilermi notların kötü ise sen aptalsın iyiysede akıllı.Bence onlar bir insanın hayatının ölçüsü olamaz.Benim oğlum lisede dersleri sermişti.Gamze'de başarısız bi öğrenci oldu sevmediği derslerle hiç ilgilenmedi eğitim sisteminin boşluklarından faydalanarak geçti.Bizim eğitim sistemimiz tamamen yanlışlarla dolu.Çocuklara insan kızamıyor bile.Benim çocuklarım insani değerler konusunda olsun hayata bakış açıları olsun ve aklıma gelmeyen biçok konuda bayağı olgunlar .Sen çocuğuna güven o neyapması gerektiğini bilir. Canım dersleri süper olmasada kendi süper bi çocuk.Allah yolunu açık etsin .

Alt 12-03-2008, 06:01 PM   #108 (permalink)
hayalayaz
Guest

şimdi size ne yalan söyliyeyim..eğer benim çocuğum derslerden başını kaldırmasaydı..sabah akşam ders çalışsaydı ben komplekse, girerdim.bu inek benim çocuğummu diye....benim sözlüğümde başarının anlamı yaşamdan kopmadan bir şeyleri yapmaktır.. başarı, tamam ama neye ve kime göre, bunu yazmıştım ama tekrar yazayım..bir gün ablamın oğluyla benimki odalarında konuşuyorlar..bir saat çıkmış..onunla öğretmenlerin gözüne baka baka, kopya çekilirmiş..düşündüm, sonuçta bir saate kaç kitap bilgisi sığar...çağırdım yanıma, nasıl bir şeymiş bu saat, işte 500 karekterlik hafızası var..ama dedim gerçekten hazırlıcaksınız kopyaları ve öğretmenin gözüne baka baka çekeceksiniz...tamam dediler ablam kıyamet koparıyor..sen bunları sahtekarlığa alıştırıcaksın diye...hadi be dedim..eğer kopya çeken sahtekarlığa alışıyorsa, dünya sahtekarla dolu..atladık taksiye gittik aldık..bizimkiler bir oturdu dersin başına..tüm bilgileri 500 karektere sığdırmak için şifreleme çalışmaları falan derken tüm bilgileri yalayıp yuttular..o yıl, o saatlerin sayesinde muhteşem notlarla eve geldiler...çocuk dediğin biraz cin olacak..(benden daha fazla değil) ama cin gibi çocukları severim....yerine göre davranan çocuklarıda, sonunda gerçekten başarılı olan onlar oluyorlar çünkü..siyahcığım benim oğlumda öyleydi..bir birbuçuk yaşındayken ağlardım bir şeye sinirlenip..tedavi görüyordum o zamanlar..gelir minicik elleriyle yüzümü silerdi..beraber oynadık..beraber ağladık beraber güldük..o beni toparladı, ben onu..çocukları çok sıkmadan, kontrol etmek gerektiğine inanıyorum..pratik zekalı çocuk..mutlaka başarılı olmanın yolunu bulur..ben ona, onu gömeden inandım..insanın yüzüne mal mal bakan duyarsız bir çocuk olacağına...seninki gibi olsun..bir yerden sonra başarmayı kendileri istiyor ve hayatlarını proğramlıyorlar zaten..en güzel örnekleri burada..sycorox..güneş, ve diğer gençlerimiz..iyiki varlar ve iyiki bizim başarılı dediğimiz çocuklar onlar...yazdıklarına bakarsan hepsi duyarlı ve hepsi insan gibi insan çocuklar, darısı daha küçüklerin başına...

mustang' cığım şimdiden geçmiş olsun...annene..sanada kolay gelsin..

Alt 13-03-2008, 07:57 AM   #109 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın ben şu anda beklemedeyim bakalım bu gün nasıl haberler alacağım.Dün yine sinirleirmi zıplatılar.Ya hani konuşursunuzda çevrenizde hiç kimse sizi anlamaz kafayı yersinizya işte öyle bişey.Annem bu gün hastaneye yatacakya ben diyorumki tamam ben iki günkalırım sonra sen kalırsın diyorum hem hastanede kalmak istemiyor Hem bana sen niye kalacaksın diyor deli saçması .Ben tabi epey sinirlendim hem hastaneyle hem bide bunlarla uğraş.Akşam telefonda iki gün be kalayım sonraki iki gün senkal dedi.Bende tamam ben sana söylüyorum anlamadın diyorum kafam karışık diyor.Hadi hakımızda hayırlısı.Ben hayatımda hep pratik yaşadım kafamda herşeyi hazırlarım çözümlerim ikinci bir yolum mutlaka vardır.Annemde bunu bilir onun için beni yanında ister.Kız kardeşim ne söylesem nasıl başlasam bazen şöyle tutup içimden yolmak geliyor sonra bakıyorum kıyamamışım.Ben ona çok emek verdim ama annemin sayesinde ilişkimizde gelgitler yaşıyoruz .Bizi birbirimize düşürmek için elindengeleni yapıyor.Şu an yattığı yerden bu kadar yapıyor bide ayakta olsa daha neler olurdu kimbilir.Kendi annemi çok seviyor annemsiz olmayacağını söylüyor.Eşi görevli gitiğinde evinde kaldı anneme gitmedi annemin haberi olsa onu uçurur.Ama bana gelince şunuda yap bunuda yapdiyor.Ben herkes neyaparsa yapsın kimseye karışmam kimseylede boy ölçüşmem güçümün ve gönlümün istediğince yaparım dayatmalardan hoşlanmam.Bu gibi dayatmalarda mustang yanım önüme çıkar. şaşkın

Alt 13-03-2008, 12:11 PM   #110 (permalink)
Mustang
Guest

Annemin enfeksiyon nedeniyle hastaneye yatmasına gerek kalmadı.Doktor ancak ateşi yükselirse acil götürmemiz gerektiğini söyledi.Şu anda hastaneye yatması boşuna antibiyotik yüklenmesi olacağını hastalığın tekrar edebileceğini söyledi.Annem hayatından çok memnun bende ikimizde rahatladık.

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks