Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Oğluşumun doğum günü yaklaşıyorşu an karşımda sanki ilk kucağıma verdikleri gibi yatıyor .Bakıyorumda o kucağımdaki bebek nne kadar kendinden emin yaşadı .İlk doğduğu günden beri hep kendine öz güveni oldu ona yanlışlarını ancak akılcı bir şekilde anlata bildik yoksa kendi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-08-2008, 08:55 AM   #381 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Oğluşumun doğum günü yaklaşıyorşu an karşımda sanki ilk kucağıma verdikleri gibi yatıyor .Bakıyorumda o kucağımdaki bebek nne kadar kendinden emin yaşadı .İlk doğduğu günden beri hep kendine öz güveni oldu ona yanlışlarını ancak akılcı bir şekilde anlata bildik yoksa kendi bildiğinden hiç şaşamdı ve soru yağmuruna tutu.Bende büyük bir sabırla onun sorularına cevap vermeye çalıştım .O okadar zeki bir çocuktu ki benim verdiğim cevapları kontrol bile etti .Ama geçen gün böyle demiştin diye beni ve öğretmenlerini sınadı .Doğruluktan taviz vermedi hiç, suçlu ise yerin dibine girdi suçsuzsa hakkını savunurken dünyanın en hırçın insanı oldu .Kuzum sen benim hep güneşim oldun zaten burcunda güneş umarım bütün hayatında güneş gibi parlak olur.Benim Prof oğlumSeni iyiki doğurmuşum .Birisi ağlarken dönüp arkasını gitmeyen elinden hiç birşey gelmesede yaslanacak bir omuz olabilen .Sevgi ile bakan aydınlık yüzlü bilimik oğlum .

Sevgili çocuklarım sizlerden çok şey öğrendim ve hala öğreniyorum bana verdikleriniz için ve bütün zorluklara birlikte göğüs gererken bana destek olduğunuz için en önemlisi kendiniz olmayı benden önce öğrendiğiniz için sizleri çok seviyorum ve teşekür ediyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 01-08-2008, 10:30 AM   #382 (permalink)
Üsteğmen

ceren18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
142 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceren18 will become famous soon enoughceren18 will become famous soon enough

Alıntı:
Mustang Nickli Üyeden Alıntı
Oğluşumun doğum günü yaklaşıyorşu an karşımda sanki ilk kucağıma verdikleri gibi yatıyor .Bakıyorumda o kucağımdaki bebek nne kadar kendinden emin yaşadı .İlk doğduğu günden beri hep kendine öz güveni oldu ona yanlışlarını ancak akılcı bir şekilde anlata bildik yoksa kendi bildiğinden hiç şaşamdı ve soru yağmuruna tutu.Bende büyük bir sabırla onun sorularına cevap vermeye çalıştım .O okadar zeki bir çocuktu ki benim verdiğim cevapları kontrol bile etti .Ama geçen gün böyle demiştin diye beni ve öğretmenlerini sınadı .Doğruluktan taviz vermedi hiç, suçlu ise yerin dibine girdi suçsuzsa hakkını savunurken dünyanın en hırçın insanı oldu .Kuzum sen benim hep güneşim oldun zaten burcunda güneş umarım bütün hayatında güneş gibi parlak olur.Benim Prof oğlumSeni iyiki doğurmuşum .Birisi ağlarken dönüp arkasını gitmeyen elinden hiç birşey gelmesede yaslanacak bir omuz olabilen .Sevgi ile bakan aydınlık yüzlü bilimik oğlum .

Sevgili çocuklarım sizlerden çok şey öğrendim ve hala öğreniyorum bana verdikleriniz için ve bütün zorluklara birlikte göğüs gererken bana destek olduğunuz için en önemlisi kendiniz olmayı benden önce öğrendiğiniz için sizleri çok seviyorum ve teşekür ediyorum.
oglunun dogum günü kutlu olsun nice mutlu huzur sevgi dolu yıllara...serpil abla bence çocuklarında enaz senin kadar sanslı böyle bir anneye sahip oldukları için siz çok güzel bir aile olmussunuz hep böyle kalmanızı temenni ederim
ceren18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 01-08-2008, 10:59 AM   #383 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Ablam yüreğim kabardı bu güzel mesajı okuyunca,gözlerim doldu inan.Eğer günün birinde anne olursam senin gibi bir anne olmayı çok isterim inan.
Bilimik'ciğimizin yeni yaşlı kutlu olsun.Allah doğru yoldan ayırmasın,sana bağışlasın evlatlarını.Sevgiyle kocaman kucaklıyorum sizleri.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 02-08-2008, 08:25 AM   #384 (permalink)
Mustang
Guest

Ceren'ciğim ve Redflowes'cığım ilginiz için çok teşekür ederim .Dün karşımda öyle kocaman yatarken Doğum gününün yaklaştığını ayın 7sinde onunla yaşadıklarımı benim onunla nekadar dikkatli olmam gerktiğini hatırladım ve içimden bunları yazmak geldi.Bu ay çok güzel insanların doğum günleri var benim için .Mesela Hayal'ciğiminde 8de imiş .Yıldızları güneş olan ve güneş gibi parlayan bu insanları seviyorum.Hayatlarıda güneş gibi aydınlık olur inşallah.

Biz dün kardeşime gittik ve yavaşta olsa oda bize bakabaka bizim gibi olmaya başlıyor. Ondan vazgeçmeyeceğim.Güzel bir gün geçirdikakşamda komşularımızla parka gittik ve güzelde bir gece geçirdik .Dışardan donmuş bir şekilde eve geldik ev fırın gibiydi.Ankara'nın dengesizlikleri ama nefes alınacak bir iklim.

Bu ara fazla bir şey yapmadan biraz uyuşukluk yapıyorum sanki birşeyler içimde yerleşe bilmek için bize zaman ver acele etme diyor ve bende serbest bıraktım.Redflowersın resimlerindeki gibi puzel parçaları yerleşirken zaman istiyor.

MehmetCiğim senin günlüğüne yazmanı bekliyorum .Her yerde yazıların var ama en olması gerken yerde yok .Mehmeti merak ediyorum bize kendini biraz anlatsın diye bekliyorum neler yapıyorsun?EFt konusunu araştırdınmı?

Ben tanıdığım insanları merak ederim ve arada bir ararım .Sizleride merak ediyorum arasıra iki satır yazın içinizi dökün verahatlayın .Bende sizleri okuyup aman oh iyilermiş diyeyim.

Bu gün güzel bir gün olacak evrene siparişlerimi veriyorum huzulu ve mutlu bir gün olsun hoş insanlarım olsun herkesne isterse onu yaşasın.yolumuz açık ve aydınlık olsun.

Alt 02-08-2008, 09:45 AM   #385 (permalink)
dmrcderya
Guest

Alıntı:
Günaydın .Bu aralar kendimle ilgili bir şey yazmak içimden gelmedi .Bu gün de ne yazacağımı bilmiyorum .Kendimi sizlere okadar çok dökmüşümkiveya bir takım şeyleri okadar bırakmışım ki şimdi rahatım .Bunu söylemek bile beni mutlu ediyor.Sanki iyi ve güzel olanı tutuyor kötü olanı salıyorum .Bana deymeden geçip gidiyor deysede acı vermiyor.

Su - duru sen kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle yap .Ama sitede gelişimlerimizi anlatırken belki hepimiz çok dindarda olsak din içerikli konuşmuyoruz.Tabiki din hayatımızın bir parçası ama paylaşımlarımızı bu bağlamda yapmıyoruz.Canım benim .Ben şükürlerimi alışa gelmiş olduğumuz şekilde yapardım ama şimdi bakıyorum az bile şükretmişim .Bunuda secret kitabını okuduktan sonra anladım oradaki örneklerde insanların şükürlerini duyunca ve konu hakkıda yazılanları okuyunca bize öğretilen şükürlerin az bile olduğunu gördüm.Bizlere Allah inancı korku ile eşdeğer olarak verildi ve bizAllahtan hep korktuk oysa ben tanrı ile dostluk kitabını okuduktansonra bunun manasızlığını gördüm ve dine bakış açımda önemli değişiklikler oldu.Biz akıllı varlıklar olarak Allah bize düşünüp gelişme yetsi vermiş bizler kendimiz için ne iyi ise onu araştırıp bulmayız .Ben çocukluğumdan beri bana dayatılana değil aklıma uyanı seçtim ve şimdide bir çok şeyi doğru yaptığıma inanıyorum.Sanada kendi yolundaki doğrularını bulmanda başarılar diliyorum.

Bu gün yine anneme gitme günüm .Sanki daha az korkuyorum bu gün daha rahatım umarım iyi bir gün geçiririm .Babamda köyden geldi onu çok özledik.Her ne yaşarsak yaşayalım insanın ailesi olması güzel.

Hepimizin yolu açık ,hayatı bolluk ve bereketli ,sağlıklı ,mutlu ve başarılarla dolsun umarım bu gün hepimize güzellikler getirsin.Sizleri seviyorum iyiki varsınız .
Ama sitede gelişimlerimizi anlatırken belki hepimiz çok dindarda olsak din içerikli konuşmuyoruz.Tabiki din hayatımızın bir parçası ama paylaşımlarımızı bu bağlamda yapmıyoruz.................... demissin.

Sanirim bunun nedeni su anki toplumumuzda din kisisel gelisim, arinma metodu olarak degil de rituel, sorgulamadan yapilan adetler, kultur halini almis olmasi. Dinin bu yuzeysellikten siyrilmasi gerekiyor kafamizda degil mi, ne dusunuyorsun ?

Bizlere Allah inancı korku ile eşdeğer olarak verildi ve bizAllahtan hep korktuk oysa ben tanrı ile dostluk kitabını okuduktansonra bunun manasızlığını gördüm ve dine bakış açımda önemli değişiklikler oldu.Biz akıllı varlıklar olarak Allah bize düşünüp gelişme yetsi vermiş bizler kendimiz için ne iyi ise onu araştırıp bulmayız .Ben çocukluğumdan beri bana dayatılana değil aklıma uyanı seçtim ve şimdide bir çok şeyi doğru yaptığıma inanıyorum

Cok mutlu oldum bunu okuyunca, hem de cok iyi ifade etmissin bence. Dayatilani degil, aklinla buldugunu secmek insani insan yapan ozelliklerdendir. Belki bu yuzden insan Allahi yeryuzundeki halifesi....
Yalniz su var ki (polemik olsun diye soylemiyorum yalnizca anlamaya calisiyorum) din içerikli konuşmuyoruz......... gibi bir ifade biraz kulaga antidemokratik gelmiyor mu ..............
Sevgiler saygilar

Alt 02-08-2008, 10:21 AM   #386 (permalink)
Mustang
Guest

Dmercderya,Bizler buradn kendi inaçlarımız doğrultusunda yazılar yazsak karman çorman bi hale gelir .Bende her konuya dinin alet edilmesini dinimiz için büyük bir şanssızlık olarak görüyorum .Çünki iki bir şey öğrenen kendini hoca zannedip ahkam kese biliyor .Bence din kendi hayatlarımızda nasıl yasarsak yaşayalım heryerde önümüze getirilip konulmamalı .Bu gün yaşadığımız toplumda dinin heryere sokulmaya çalışılmasından dolayı insanlar din konusunda saçma sapan tartışmalar yapar hale geldiler .Din bizim kutsalımız ama öyle şeylerle kıyaslama yapıyorlarki insan bukadarda olmaz diyor.Din adına bir çok yanlış yapılıyor.Birde herkesin inancı kendine sen müslüman olursun öbürü musevi veya hıritiyan.Bizler burada dinlerimizi yarıştırmak için yazışmıyoruz kişisel gelişim bilgilerimizi paylaşıyoruz .Din bilgilerimizi tartışmak istesem bir çok site var bu konu ile ilgili oralara gidip oralarda tartışıyorum ve inanın sevye bir düşüyor din savunucularından nefret ediyorsunuz bunlarmı benim kutasl dinimi savunacak kişiler diyorum.Bu yüzden sitede din ve siyaset içerikli konuşmalar yapmıyoruz.anti demokratlıktan bahsetmişsin seninde siteye bunu istemedikleri halde dayatmak istemende anti demokratlık olmuyormu .Biz ogün toplantıda her çeşit gurup üyemizle sonderece demokrat olduğumuzu zannediyorum .Bizler elimizden geldiğince herkse saygı gösteriyoruz ve bizde herkesten bazı konularda saygı bekliyoruz.Benim inançlarım ne olursa olsun yaşam tarzımla örnek olmak isterim .Çevrem beni yaptıklarımla örnek alsın ve örnek göstersin isterim .Bir çok kunuda bir çok kişiden daha bilgili olduguma inanıyorum ve çevremden de bu yönde tepkiler alıyorum .Ben kişisel gelişimde bile öncelikle kendimi anlatarak başladım bir çok ları gibi kendimi hiç saklamadım sitede öyle üyeler varki cinsiyetlerini bile gizliyorlar.Bizler her ne yaparsak yapalım biraz kurallara uyalım .Hepinizi seviyoruz ve hepinize kapılarımız sonuna kadar açık geçmek isteyen için her zaman yerimiz var .Yolunuz açık ve aydınlık olsun.

Alt 02-08-2008, 11:51 AM   #387 (permalink)
dmrcderya
Guest

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
dmrcderya Nickli Üyeden Alıntı

Ama sitede gelişimlerimizi anlatırken belki hepimiz çok dindarda olsak din içerikli konuşmuyoruz.Tabiki din hayatımızın bir parçası ama paylaşımlarımızı bu bağlamda yapmıyoruz.................... demissin.

Sanirim bunun nedeni su anki toplumumuzda din kisisel gelisim, arinma metodu olarak degil de rituel, sorgulamadan yapilan adetler, kultur halini almis olmasi. Dinin bu yuzeysellikten siyrilmasi gerekiyor kafamizda degil mi, ne dusunuyorsun ?

Bizlere Allah inancı korku ile eşdeğer olarak verildi ve bizAllahtan hep korktuk oysa ben tanrı ile dostluk kitabını okuduktansonra bunun manasızlığını gördüm ve dine bakış açımda önemli değişiklikler oldu.Biz akıllı varlıklar olarak Allah bize düşünüp gelişme yetsi vermiş bizler kendimiz için ne iyi ise onu araştırıp bulmayız .Ben çocukluğumdan beri bana dayatılana değil aklıma uyanı seçtim ve şimdide bir çok şeyi doğru yaptığıma inanıyorum

Cok mutlu oldum bunu okuyunca, hem de cok iyi ifade etmissin bence. Dayatilani degil, aklinla buldugunu secmek insani insan yapan ozelliklerdendir. Belki bu yuzden insan Allahi yeryuzundeki halifesi....
Yalniz su var ki (polemik olsun diye soylemiyorum yalnizca anlamaya calisiyorum) din içerikli konuşmuyoruz......... gibi bir ifade biraz kulaga antidemokratik gelmiyor mu ..............
Sevgiler saygilar
hepinize günaydın
sevgili derya
din içerikli siteleride geziyorsundur mutlaka, ben gezmesem bile, bir konu araştırırken yolum illa oralara düşer ve okurum..o, saçmalıkları yazan insanlarla bir arada olmak istemiyorum..biz burada, her türlü düşünceden olan insanların, bir arada yaşayabildiği, bir köy kurmaya çalışıyoruz..aramızda dinini tam manasıyla yaşamaya çalışan arkadaşlarımız olduğu kadar başka dinlere mensup olanlarla birlikte, inançsız olanlarda var..hayatım değişti sitesi kişisel gelişim sitesidir..inançlarımızı, içeriği "inanç" olan sitelerde paylaşırız...hayatım değişti sitesi din,dil, ırk farkı gözetmeden herkesi içine alan bir sitedir...( sence yeteri kadar demokratik değilmi?) bak sen bile demokrasiyi savuna, savuna, sitemizde "tartışma ve fikir telakisi" bölümü olmasına rağmen arkadaşımızın sadece kendi gelişimini yazmak için açtığı günlükte tartışma yaratacak bir soru sorabilmişsin, senin sorunu görüp cevap vermek isteyen herkes buraya gelip sana cevap verse, bu günlüğün hali ne olur? serpilciğim, her zamanki ince, nazik ve saygılı duruşuyla sana cevap vermiş . seni kırmadan üzmeden..genelde bu durumlarda konu fazla uzamasın diye araya girmem, senin gibi arzusunu açıkça dile getiren üyelerimiz olduğunda, cevap alma hakkı olduğunu düşünürüm.
sevgili derya.bir çoğumuz ağır veya hafif ruhsal problemleri olan insanlarız...senin burada gördüğün buz dağının ucu, bu sitenin birde görünmeyen kısmı varki esas düşündüğümüz, o görünmeyen kısım..sitenin bu görünmeyen kısmı, bizim tartışmalarımızdan etkilenir..kafasına takar, üzülür, ben az söyliyeyim sen çok anla.. biz onları düşünerek burada din ve politika, hatta futbol bile konuşmuyoruz...onlara saygı duyuyoruz...buraya üye olan herkes "hayatım değişti" sitesinin amacının kişisel gelişim olduğunu kabul eder ve öyle üye olur..bizler kişisel gelişim dışında ne konuşmak istiyorsak gider ilgili sitelerde konuşuruz...sende böyle yap..olurmu ablam, internet bize her türlü imkanı veren bir dünya..bu dünyada her düşünce kendisini özgürce ifade etmek için yer buluyor..

arkadaşlar bu konuyu tartışmak isteyen olursa lütfen bu günlükte yapmasın, serpilin günlüğünü, onun gelişim mesajlarını içeren kaynak olmaktan çıkarmayalım...

serpilciğim bu mesajı buraya yazdığım için özür dilerim..fakat konu nereye açıldıysa orada yazmak gerektiği için yazdım..istediğin anda silebilirim, umarım deryada bana cevap yazmak isterse bunu ya ilgili bölümden yapar, yada özelden, iyi niyetini suistimal etmek istemedim..sadece derya gibi, anti demokratik olduğumuzu düşünen başka üyelerimiz olursa hepsine cevap olması için yazdım..hepinize saygılı sevgiler
Tesekkur ederim cevabiniz icin... Ne dusundugunuzu ogrenmek istemistim.

Saygilar....

Alt 03-08-2008, 08:14 AM   #388 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydınlar yine sabah kuşu uyandıerkenden kalkıp huzuru dinledim ve yine sizlerleyim.Bu gün çok güzel bir gün olacak inanıyorum ve gerçekten huzuru hissede bilmenin rahatlığını yaşıyorum.Şöyle bir çevreme bakıyorum ve şükrede bilecek nekadar çok şey göre biliyorum.Ankaranın havasına gök yüzüne baktığımda bulutlara evimin karşısındaki dut ağacının kollarını bana doğru uzatmasına arasıra da olmasına rağmen sesizliğe evimdeki bolluk ve berkete güzel çocuklarıma kendimi sağlıklı hissetmeme herşeye şükrediyorum vede sizlerei buduğum içinde çok şükrediyorum.

Ben buradan içimi okadar çok dökmüşümki bakıyorum da nekadar hafiflemişim .Açamadığım kapıları açıp kıramadığım kilitleri kırmışım .kendimle olan hesaplaşmada bana günlüğüm ayna tutmuş ve ben o aynadakileri gördükçe içimdeki hesaplaşmalar kendi paylarına düşeni aldılar ve sorunlarımdaki derinlikler azalmaya başladı.içimdeki kanayan ve nerde olduğunu bilmediğim yaralar durdu ve artık iyileşme yolunda artık acımıyor.Henüz geçmediler ama en azından iyileşiyorlar .Ben iyi oldukça beni yaralayan devler karşımda küçülüp bit kadar kalmaya başladılar.

Dün sitede Monage bir yazısını okudum çok güzeldive yaşadığım sorunların kaynağı annem beni hep eğer sevgisi ile sevdi .Eğer gücünün üstünde iş yaparsan seni severim .Eğer benim istediğim kişi ile evlenirsen ben mutlu olurum .eğer dediğimi yaparsan seni severim yapmazsan sevmem gibi bir sürü saçmalık .Bu yüzden beni sevmesinin benim için bir önemi kalmadı çüki ben çevremde beni böyle sevecek kişileri atık istemiyorum .Artık kimseden onayda istemiyorum.çünki artık rağmenli bir sevgi istiyorum her şeye rağmen sevmek ve sevilmek istiyorum .Herne yaşarsak yaşayalım ve ne olursa olsun herşeye rağmen bu ülkede yaşamayı seviyorum ve dilerim hep bu ülkede yaşarım.

canım hayalim hiç bir şeyi silmene gerek yok bunlarda hayatımızın bir parçası ve yaşıyoruz .Bende günlüğümü açtığımda böyle bir yazıya cevap vermekten pek hoşlanmıyorum .Açıyorum biraz zaman tanıyorum mesajı hemen cevaplamıyorum ama günlüğümde polemik konuları olsunda istemiyorum .Çünki burası benim sitedeki evim ve evime gelenle tartışmak gibi bir adatim yok benim evime herkim gelirse gelsin tartışmaktan hoşlanmam .buradada hoşlan mıyorum ben sadece içimden geçenleri yazıyorum .Beğenen beğenir beyenmeyen okumaz .Hiç tanımadığım veya az tanıdğım birinin benim hakkımda ne düşündüğü beni hiç ilgilendirmiyor.Ben buradan yanlış yaptıklarımıda yaza bilirim veya bana doğru gelen başkalarına yanlış gelebilir ama burası benim atış alanım ben atarım tutarım .Bazen göremediklerim olabiliyor konu hakkında sizlerin görüşleri bana görmediklerimi gösteriyor ve başka açılardan bakmamı sağlıyor.Bu yüzden herkesin yorumlarına önemveriyorum ve hepinizi çok seviyorum.Bizler buradan kusur aramaya gelmedik sadece tanımasakda insanlara güzeliki çift sözle bile olsa destek olmak çok hoş oluyor.En sıntılı anımızda hiç tanımadığımız birinden güzel bir söz bile duymak çok iyi geliyor ve hayata tutunmak için bir sebep oluyor.

Bu gün güzel bir gün ve hepimiz içinde güzel olacak .Dün Parisle ilgili bir belgesel seyrettim çok güzeldi adamlar kaldırımdan bile para kazanmasını biliyorlar.Benim güzel ülkemde okadar tarihle ve güzllikleri ile sınıfta kalmışız.Ruslar Volga nehrini turistik turlar yapıyorlar bizde kocaman Fırat ve Dicle nehirleri var ama nafile .Ben hemen gördüğüm şeyleri aaa bizde bunların alası var ve değerlendiremiyoruza geçiyorum .Benim tatil anlayışım elimde imkan olunca dünyayı gezmek .Bir otele girip yiyip içip yatmak değil veya otelin yıldızlarını saymak değil.Önce Gamze ile avrupayı dolaşmak istiyoruz .Yunanistan ,İtalya ,Fransa ,İngiltere ,Budapeşte ve Prag.Bir gün neden olmasın çekimlere devam ....Sonra bizim ülkemizden ,Ben öncelikle Konyayı görmek istiyorum .Mevlanın yaşadığı bir yerde onun mevkinde ki ruhu hissetmek istiyorum o enerjiyi yakalamak ve o hazzı yaşamak istiyorum .Buradn Mehmeti de çok kıskandığımı söyleyeyim .Çünki o Konyada yaşıyor ve istediğianda o huzuru yaşaya bilir.Sonra görmek istediğim şehir Mardin bütün medeniyetlerin içi içe yaşadıkları ve kaynaştıkları çok ilgiç bir şehir gündüz meazarlık gece gerdanlık diyorlar ve çok gizemli bir yer .Ayrıca henüz sağlıklı iken Nemrutada gitmek istiyorum.Bu günlük gezi planlarım bukadar Hepiniz sağlıçakla kalın .Yolunuz aydınlık ve açık olsun.

Alt 03-08-2008, 03:31 PM   #389 (permalink)
dmrcderya
Guest

Alıntı:
Günaydınlar yine sabah kuşu uyandıerkenden kalkıp huzuru dinledim ve yine sizlerleyim.Bu gün çok güzel bir gün olacak inanıyorum ve gerçekten huzuru hissede bilmenin rahatlığını yaşıyorum.Şöyle bir çevreme bakıyorum ve şükrede bilecek nekadar çok şey göre biliyorum.Ankaranın havasına gök yüzüne baktığımda bulutlara evimin karşısındaki dut ağacının kollarını bana doğru uzatmasına arasıra da olmasına rağmen sesizliğe evimdeki bolluk ve berkete güzel çocuklarıma kendimi sağlıklı hissetmeme herşeye şükrediyorum vede sizlerei buduğum içinde çok şükrediyorum.

Ben buradan içimi okadar çok dökmüşümki bakıyorum da nekadar hafiflemişim .Açamadığım kapıları açıp kıramadığım kilitleri kırmışım .kendimle olan hesaplaşmada bana günlüğüm ayna tutmuş ve ben o aynadakileri gördükçe içimdeki hesaplaşmalar kendi paylarına düşeni aldılar ve sorunlarımdaki derinlikler azalmaya başladı.içimdeki kanayan ve nerde olduğunu bilmediğim yaralar durdu ve artık iyileşme yolunda artık acımıyor.Henüz geçmediler ama en azından iyileşiyorlar .Ben iyi oldukça beni yaralayan devler karşımda küçülüp bit kadar kalmaya başladılar.

Dün sitede Monage bir yazısını okudum çok güzeldive yaşadığım sorunların kaynağı annem beni hep eğer sevgisi ile sevdi .Eğer gücünün üstünde iş yaparsan seni severim .Eğer benim istediğim kişi ile evlenirsen ben mutlu olurum .eğer dediğimi yaparsan seni severim yapmazsan sevmem gibi bir sürü saçmalık .Bu yüzden beni sevmesinin benim için bir önemi kalmadı çüki ben çevremde beni böyle sevecek kişileri atık istemiyorum .Artık kimseden onayda istemiyorum.çünki artık rağmenli bir sevgi istiyorum her şeye rağmen sevmek ve sevilmek istiyorum .Herne yaşarsak yaşayalım ve ne olursa olsun herşeye rağmen bu ülkede yaşamayı seviyorum ve dilerim hep bu ülkede yaşarım.

canım hayalim hiç bir şeyi silmene gerek yok bunlarda hayatımızın bir parçası ve yaşıyoruz .Bende günlüğümü açtığımda böyle bir yazıya cevap vermekten pek hoşlanmıyorum .Açıyorum biraz zaman tanıyorum mesajı hemen cevaplamıyorum ama günlüğümde polemik konuları olsunda istemiyorum .Çünki burası benim sitedeki evim ve evime gelenle tartışmak gibi bir adatim yok benim evime herkim gelirse gelsin tartışmaktan hoşlanmam .buradada hoşlan mıyorum ben sadece içimden geçenleri yazıyorum .Beğenen beğenir beyenmeyen okumaz .Hiç tanımadığım veya az tanıdğım birinin benim hakkımda ne düşündüğü beni hiç ilgilendirmiyor.Ben buradan yanlış yaptıklarımıda yaza bilirim veya bana doğru gelen başkalarına yanlış gelebilir ama burası benim atış alanım ben atarım tutarım .Bazen göremediklerim olabiliyor konu hakkında sizlerin görüşleri bana görmediklerimi gösteriyor ve başka açılardan bakmamı sağlıyor.Bu yüzden herkesin yorumlarına önemveriyorum ve hepinizi çok seviyorum.Bizler buradan kusur aramaya gelmedik sadece tanımasakda insanlara güzeliki çift sözle bile olsa destek olmak çok hoş oluyor.En sıntılı anımızda hiç tanımadığımız birinden güzel bir söz bile duymak çok iyi geliyor ve hayata tutunmak için bir sebep oluyor.

Bu gün güzel bir gün ve hepimiz içinde güzel olacak .Dün Parisle ilgili bir belgesel seyrettim çok güzeldi adamlar kaldırımdan bile para kazanmasını biliyorlar.Benim güzel ülkemde okadar tarihle ve güzllikleri ile sınıfta kalmışız.Ruslar Volga nehrini turistik turlar yapıyorlar bizde kocaman Fırat ve Dicle nehirleri var ama nafile .Ben hemen gördüğüm şeyleri aaa bizde bunların alası var ve değerlendiremiyoruza geçiyorum .Benim tatil anlayışım elimde imkan olunca dünyayı gezmek .Bir otele girip yiyip içip yatmak değil veya otelin yıldızlarını saymak değil.Önce Gamze ile avrupayı dolaşmak istiyoruz .Yunanistan ,İtalya ,Fransa ,İngiltere ,Budapeşte ve Prag.Bir gün neden olmasın çekimlere devam ....Sonra bizim ülkemizden ,Ben öncelikle Konyayı görmek istiyorum .Mevlanın yaşadığı bir yerde onun mevkinde ki ruhu hissetmek istiyorum o enerjiyi yakalamak ve o hazzı yaşamak istiyorum .Buradn Mehmeti de çok kıskandığımı söyleyeyim .Çünki o Konyada yaşıyor ve istediğianda o huzuru yaşaya bilir.Sonra görmek istediğim şehir Mardin bütün medeniyetlerin içi içe yaşadıkları ve kaynaştıkları çok ilgiç bir şehir gündüz meazarlık gece gerdanlık diyorlar ve çok gizemli bir yer .Ayrıca henüz sağlıklı iken Nemrutada gitmek istiyorum.Bu günlük gezi planlarım bukadar Hepiniz sağlıçakla kalın .Yolunuz aydınlık ve açık olsun.
Sevgili Mustang

Yazdiklarini severek okumaya basladim. Tartismak, polemik yaratmak gibi bir amacim inan ki yok. Sadece bu kafama takilan bir sey oldu ve sormak istedim, lutfen kotu bir niyet gormeyin, bu siteye yeni geldim ve cok sevdim. Bunun tartisma gibi gorunmesi benim bazi seyleri net goremememden kaynaklaniyor. Kimsenin canini sikmak degil, dedigin gibi pozitif enerji vermek isterim. Zaten bunu yapabilmek icin buradayim. Umarim gunlugune yine yazdigim icin kizmazsin ama dedigim gibi sorun yaratmak istemedim. Mevlananin evine gitmek istedigini yazmissin ornegin, veya Mardine... Ben de Konyaya cocukken geziyle gitmistim ve cok guzeldi. Insallah Mardini de gorurum. Beni hic tanimiyorsun ama ben seni abla olarak gormek isterim. Yazdiklerini severek okuyorum bence cok samimi bir insansin. Ornegin ben de annemle ilgili benzer sorunlari yasadim ama bunu senin kadar net ifade edemiyorum bu yuzden de okumaya devam edecegim. Burasi senin gunlugun, umarim rahatsizlik veren bir misafir gibi gormezsin, dedigim gibi sorumla belki kendi problemlerimi yansittim. Yazmami istemezsen bir daha yazmam. Sevgiler

Alt 03-08-2008, 07:56 PM   #390 (permalink)
Mustang
Guest

İlahi çocuk ben sana ne diyeyim .Bizler burada ne yaparsak yapalım bazı konuların hassasiyetine dokunmuyoruz sadece çünki küçücük bir söz yanlış anlaşılıyor.Elbette aramızda çok dindar arkadaşlarımızda vardır veya hiç inanmayanda .Bunlar bizi ilgilendirmiyor .Biz sadece kişsel gelişimlerimizi paylaşıyoruz.Ben hayatımın her döneminde Mevlanaya hayran oldum ve felsefesi hep beni kendine çekmiştir .Ben mevlanayı sadece türk yazarlardan değil yabancı yazarlardanda okudum ve hayranlığım dahada arttı.Bizler üç aşağı beş yukarı aynı ortak sorunları yaşayan bir toplumdan geliyoruz .Ben yaşım gereği ve içimdekileri halletmemden dolayı daha rahat anlata biliyorum.Buradanda yazmamdaki sebepte aynı şeyleri yaşayan insanların duygularını rahatça anlata bileceklerini göstermek.Çünki anne baba kutsal kişilerdir ya kimse onlar hakkında konuşamaz .Kötü bir şey söylersen cezalandırılırsın gibi şeyleri yıkmak için yazıyorum .Günlüğüme gelip yazı yazman beni memnun eder elbeteki birbirimizden öğrenecek çok şeyimiz vardır.yolumuz aydınlık ve açık olsun.

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks