Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

din

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi din Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız dininizi ve düşüncelerinizi alabilir miyim?? 96...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: dininiz ve düşünceleriniz
İSLAMİYET 24 92.31%
hristiyanlık 1 3.85%
musevilik 0 0%
budist 0 0%
ateist 1 3.85%
Katılımcı sayısı: 26. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

din

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-07-2007, 06:16 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
97 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PSİKO is an unknown quantity at this point
Standart din

dininizi ve düşüncelerinizi alabilir miyim?? 96

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 16-07-2007, 07:49 PM   #2 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: din

Müslümanım,ama ne öyle kuran kursuna gidip arapça kuran öğrenmişliğim var nede hatim indirmişliğim,
namaz kılmayı bilmiyorum ama öğrenmekte istiyorum ,oruç deseniz ramazan ayında kadir gecesi mutlaka tutarım hac'a gitmedim ,eh zekat veririm kelimeyi şaadetide bilirim allahın nezninde birçok kusuru olan ama önemli olanın allahla kul arasında olduğuna inanırım ki o demzmiki bize kuran-ı kerimde ben size şah damarınızdan bile yakınım diyen
demekki vicdanın,ruhun,aklın huzur içinde yastığa başını koya biliyorsan geriside bence ahirette belli olur
hah aklıma geldi ben allahı ve hz.muhammedi bilirim ve kuran-ı kerimi anlamam öle mezhepten falan
siz siz olun ne allah ile kul arasına nede karı koca arasına girin der pisicik
Alt 16-07-2007, 08:03 PM   #3 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
birtek is an unknown quantity at this point

süpersin pisicik

ozellıkle karı koca arasına gırme konusunda. bıkeresınde buyuklerımızın yanında tartısmaya baslamıstık esımle, tutamadık kendımızı napalım, aılelerde araya gırdı herkes bas bas bagırıyo birbirine
esim cıktı ortaya sız ne karısıyorsunuz bıze ne gırıyorsunuz karı koca arasına küserizde barışırısda dedı
tuttu elımden cıktık gittik yemege

arkamısdada şaşkın şaşkın suratlar bıraktık

Alt 16-07-2007, 09:42 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

selamün aleyküm (dini bir selamlama yapayım dedim ben müslüman bir türk evladıyım elhamdülillah. dindar bir aileden geliyorum ama dinci değil. inançlıyım kendime göre elimden geldiğince ibadet etmeye kuran okumaya namaz kılmaya çalışıyorum. baş örtüsü takmıyorum sadece ibadet ederken takıyorum daha doğrusu. ben namazı ciddi anlamda bir meditasyon gibi görüyorum. en sıkıntılı zamanlarımda ben gerçekten kendimi vererek namaz kıldığım zaman huzur bulduğumu farkettim böylelikle alıştım namaza. yalnız inanç konusunda söylediklerine katılıyorum psiko gerçekten kul ile Allah arasına kimse girmemeli. insan gerçekten inandığı gibi yaşamalı başkalarının onu görmek istediği gibi değil. dinde zorlama yoktur. herkes kendini nasıl huzurlu hissediyorsa öyle yaşasın.
Alt 17-07-2007, 12:28 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

32 Mesajinıza toplam 69 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elif2 is an unknown quantity at this point

bende muslumanim,basortu takmiyorum ama takanlarida kinamiyorum,hatta takdir ediyorum. namaz kilmaya bir kac kez basladim,basarili olamadim.kilarken buyuk huzur duyuyorum,bir yandanda vazifemiz cunku ahirete borclu gitmek istemiyorum.
kuran okumayi biliyorum,en kotu durumda ilk sarildigim dualardir..
herkesin dinine saygi duyuyorum,hatta yurtdisinda yasiyorum onlarin her pazar sabahi hazirlanarak kilisede toplasmalarini takdir ediyorum..ayni bizim cuma namazimiz yada kandillerde toplasmamiz gibi..
herkes dinine ait kitabi okumali ve anladigi sekilde istedigi gibi yasamali diye dusunuyorum..
Alt 17-07-2007, 01:31 PM   #6 (permalink)
Bugle
Guest

Ben evrene yani tanrı dediğimiz sisteme inanıyorum.Bu sistemin bir parçasıyım.Tanrı sevgidir ben de bu sevgiden geliyorum.Tanrı ayrı,ben ayrı değilim.Ayrılık illüzyonunun bütün sıkıntılarımızın sebebi olduğunu düşünüyorum.Bütün dinlerin öğretici olduğuna,hepsinden bir şeyler öğrenebileceğime inanıyorum.Hepsini de kucaklıyorum.Bütün dinlere eşit mesafedeyim.İçinde doğduğum ve yetiştiğim toplum gereği müslümanım.
Alt 17-07-2007, 09:45 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Bugle Nickli Üyeden Alıntı
Ben evrene yani tanrı dediğimiz sisteme inanıyorum.Bu sistemin bir parçasıyım.Tanrı sevgidir ben de bu sevgiden geliyorum.Tanrı ayrı,ben ayrı değilim.Ayrılık illüzyonunun bütün sıkıntılarımızın sebebi olduğunu düşünüyorum.Bütün dinlerin öğretici olduğuna,hepsinden bir şeyler öğrenebileceğime inanıyorum.Hepsini de kucaklıyorum.Bütün dinlere eşit mesafedeyim.İçinde doğduğum ve yetiştiğim toplum gereği müslümanım.
Alt 17-07-2007, 10:29 PM   #8 (permalink)
hayalayaz
Guest

SEVGİLİ ARKADAŞLAR BU SÖZLERİM BEN BU SİTEYE GİRDİĞİMDE VE ALLAHA OLAN SAMİMİ İNANÇLARINI VE İMANLARINI ASLA PROPAGANDA MALZEMESİ YAPMAMIŞ OLAN ARKADAŞLARIMI KAPSAMIYOR.
Alt 17-07-2007, 11:07 PM   #9 (permalink)
hayalayaz
Guest

hüviyetime müslüman yazmışlar,hayatım boyunca ayıp yasak günah cenderesi içinde boğum boğum boğmuşlar..kendi nefsine sahip olamayan adamların nefsinide bana emanet ederek imanımı bir metrelik baş örtüsüne sığdırmaya çalışmışlar..her platformda bu konuyu açmaya çalışarak,bir iki kişiyi kendi aralarına almaya gayret ederek, cennetten bir parça daha parsellemeye çalışmışlar.

arkadaşlar beni din konusunda düşündükleriniz,politik görüşleriniz,hayatınızda yaptığınız en büyük hatalar vs. hiç ilgilendirmedi..bu siteyi..allah, peygamber,mezhepler,politikalar, politikacılar hiçbir zaman konuşulmadığı için..sadece insanca zaaflarımız konuşulduğu için seviyorum...hepimiz zayıflıklarımız, zaaflarımızla birbirimize benzediğimiz için olduğumuz için biriz bütünüz aynıyız..
lütfen bu bütünlüğü bozmayalım..allah aşkıyla yandığımız zaman bu aşkı sadece bunun için kurulan platformlarda haykıralım..
son zamanlarda bu sitede illaki din konusunun konuşulmasını isteyenler öldüler öldüler dirildiler..bunu yapamadıkları için...lütfen yine izin vermeyin..
Alt 18-07-2007, 01:03 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

haklısın hayal ablacım dini inancı malzeme yapmak bence de çok yanlış. din gerçekten Allahla kul arasında kalması gereken insanın en yakınlarının bile müdahele etmemesi gereken bir şey. 21 yaşındayım ve hayatımdaki en yakın arkadaşlarım benden çok farklı inanışlardan oldular hep ve ben bununla gurur duydum inançlarıma bağnazca bağımlı olup bu mükemmel dostlukları kaçırmadığım için. aynı şekilde dostlarımla da gurur duydum benimle aynı şekilde düşündükleri için. ben mevlana felsefesini benimsemeye çalıştım hep "ne olursan ol yine gel" ve de "yaradılanı sev yaradandan ötürü" insanları sevmek için sebepler aramaya kalkarsak onlara sevgimizi sunmanın hiç bir anlamı kalmaz...

Bookmarks