Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

din

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi din Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Malesef ülkemizde Din üzerinden siyaset yapan ve Dini dünyasına alet eden kimselerin sayısı bir hayli artmıştır,bu sebeple diğer Dinini yaşamaya çalışan insanlarda zan altında kalmıştır,İslamiyetin güzelliklerini tabiki çevrendekilerle paylaşacaksın ama malesef yanlış anlaşılıyorsun,halbuki Peygamber Efendimiz (S.A.V.)'de gittiği her yerde İslamı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: dininiz ve düşünceleriniz
İSLAMİYET 24 92.31%
hristiyanlık 1 3.85%
musevilik 0 0%
budist 0 0%
ateist 1 3.85%
Katılımcı sayısı: 26. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

din

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-07-2007, 07:06 AM   #11 (permalink)
dost78
Guest

Standart Ynt: din

Malesef ülkemizde Din üzerinden siyaset yapan ve Dini dünyasına alet eden kimselerin sayısı bir hayli artmıştır,bu sebeple diğer Dinini yaşamaya çalışan insanlarda zan altında kalmıştır,İslamiyetin güzelliklerini tabiki çevrendekilerle paylaşacaksın ama malesef yanlış anlaşılıyorsun,halbuki Peygamber Efendimiz (S.A.V.)'de gittiği her yerde İslamı anlatıyordu,tabiki Peygamberimiz önce kendi haliyle İslamı yaşayarak insanlara örnek oluyordu,bu konuda ben kendimi çok kusurlu görüyorum,kişi önce kendi yaşamalıdır,aksi halde karşı tarafa tesir etmez

"Yaratılanı Yaratandan ötürü hoş görmek" insanı insan olarak hoşgörmeyi gerektirir,fakat işlediği günahlardan dolayı bu insana değilde işlediği günahlara kızarsın,yaptığı kötü icraatleri hoş görmezsin

"Ne olursan ol yine gel" bu sözde her inancı mevlana dergahına davet eden bir söz fakat burada yanlış anlaşılan bir husus var,Ne olursan ol gel diyor fakat tabiki o dergaha girdikten sonra putperestliğe devam et manasına gelmiyor,yani burada tevbe etmeye çağırıyor "hepinize kapı açık diyor",aksi halde bütün dinleri bir araya toplayan farklı bir din ortaya çıkar,Halbuki Mevlana'nın hayatı ortadadır,dergahına gelen kimseler tövbe edip İslam'a yönelmişler

Din hayatın bütününü kapsar,bir yerden soyutlanamaz,bizi Yaratan Allah,bizim bütün hayatımıza tatbik etmemiz gereken kitabı Kuran-ı Kerimi indirmiştir,biz işimize gelen kısımlarını yaşayıp işimize gelmeyen kısımları kendi kitabımıza göre yaşarsak yanlış olur

Birde kişi kendi sönük aklıyla kainattaki herşeyi çözemez ve her zaman doğru olanı yanlış olandan kendi başına ayırt edemez,çünkü kişiye verilen akıl Allah'ın ilmi yanında sönük kalır,bu sebeple Peygamberler ve Kitaplar gönderilmiş,yoksa Kuran'ın nur ışığı olmadan kişi sadece kendi mantığıyla doğruyu bulamaz
Sen sönük fenerinle dünyayı aydınlatıp görmeye çalışıyorsun,artık Güneşi kabul et ve bu dertten kurtul

Peygamber Efendimiz Tevhid inancını insanlara anlatmak ve diğer batıl yolda olanları İslam'a davet için gönderildi (putperestlik,ateistlik,hristiyanlık,yahudilik gibi),çünkü bu batıl inançların hepsinde birden fazla tanrıya inanılır,bu ise akla ve mantığa terstir,Tevhid inancı teklik inancıdır "La ilahe illallah" yani Allah'tan başka ilah yoktur"
"Muhammedun Resulullah" yani Muhammed (S.A.V.) Allah'ın Resulüdür

Selam ve dua ile...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-07-2007, 08:42 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
97 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PSİKO is an unknown quantity at this point

ben bu konuya verilen cevaplardan şimdilik şunu anlıyorum din kimimiz için bir hayat tarzı kimimiz içinse üzerinde fazla düşünülünce tarikatçılık sonucu ortaya çıkarılacağıdır
bende düşüncelerimi söyleyeyim
ben müslümanım ve müslümanlığın gerekliğini tam yapamasamda dünyaya yapacağım iyiliklerin karşılığını verecek olan birinin olduğunu düşünmek bence insan için vazgeçilmez bir olgu

Alt 18-07-2007, 10:57 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point

Bende müslümanım.Yapmam gereken ibadetlere çok özen gösterdiğim söylenemez özen göstermediğimde söylenemez ama dua etmeyi çok severim.Kafamı kurcalayan sorular yok değil.Rahatsız edici şekilde olumsuz düşünceler geliyor aklıma bu konuda.Ben inanmaya çalışıyorum yinede.Bu yüzden en kısa zamanda aklımdaki soruların cevabını verebilecek sağlam birisiyle iletişime geçmem lazım.Yaşam tarzı olarak orta halli bir insanınım.Her şey yerinde güzel diyenlerdenim. (not:kişisel gelişimle dinin yakından ilişkili olduğunu düşündüğüm için cevap verdim )
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2007, 04:54 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

sevgili dost 78 ben o sözü olduğundan farklı bir anlamda kullanmak için yazmadım ne anlama geldiğini çok iyi biliyorum. tasavvufla yakından ilgilenmeye çalışan mesneviyi okuyup anlamaya çalışan biriyim zaten. benim anlatmaya çalıştığım insanlara sırf inançlarından dolayı katı bir tavır ve tutum sergilemeyi hoş karşılamadığım. sonuçta saygı diye bir şey var.
Alt 18-07-2007, 09:26 PM   #15 (permalink)
dost78
Guest

Arkadaşlar ben zaman zaman bu sitede Dini mevzularda yazılar yazdım,fakat anladımki Dini konularda farklı görüş ayrılıkları ve polemikler çıkabiliyor ve bu konuda site yönetimi zor durumda kalıyor yani arada kalıyor,çünkü burası kişisel gelişim amaçlı kurulmuş bir site,herkes Dini mevzularda aradıkları bilgiye internetten çeşitli Dini sitelerden ulaşabilir,burada ayrıca yazmaya gerek yok ve ben artık bu konuda başlık açmıcam ve açılan başlıklara yorum yazmıcam
Yalnış anlaşılmalara ve polemiklere neden olduğum için site yönetiminden özür diliyorum
Hepinize sevgi ve saygılar sunarım...

Bookmarks