Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

bebeğimi kaybettim yardıma ihtiyacım var

Forum ve Tanışalım bebeğimi kaybettim yardıma ihtiyacım var Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar herkese.siteye yeni üye oldum.çok zor günler geçiriyorum.28 haftalık hamileyim.bebeklerim ikizdi ve 4,5 aylıkken erkek olan karnımda öldü çok acı veriyor hala...kızımsa yaşıyor.ben o günden beri herşeyden kaygı duymaya başladım.hayatın boş bir kara delik olduğunu ve her geçen gün beni ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

bebeğimi kaybettim yardıma ihtiyacım var

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-05-2009, 05:22 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 18
5 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emabel is an unknown quantity at this point
Unhappy bebeğimi kaybettim yardıma ihtiyacım var

merhabalar herkese.siteye yeni üye oldum.çok zor günler geçiriyorum.28 haftalık hamileyim.bebeklerim ikizdi ve 4,5 aylıkken erkek olan karnımda öldü çok acı veriyor hala...kızımsa yaşıyor.ben o günden beri herşeyden kaygı duymaya başladım.hayatın boş bir kara delik olduğunu ve her geçen gün beni içine çektiğini düşünüyorum.anksiyete ve panik atağım var.mutlu olmaktan ,gülmekten,yemek yemekten herşeyden hatta hayal dahi kurmaktan çooook korkuyorum.hayata uyum sağlayamıyorum.bir an çıldıracağımı öleceğimi hissediyorum.ilaç da kullanamıyorum.hamileliğimden heyecan bile kalmadı bir an önce bitmesini istiyorum.çünkü heran bişey olacak gibi geliyor.diğer bebeğimide kaybetme korkum var.ne yapsam kafamı toplayamıyorum.kendimi kandırdığımı düşünüyorum.ne olur yardım edin...ne yapsam ne etsem bilmiyorum.sadece korkuyorum...ama herşeyden....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

emabel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2009, 05:47 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

turunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 423
173 Mesajinıza toplam 1,335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to behold
Standart Cevap: bebeğimi kaybettim yardıma ihtiyacım var

Emabel benim de kalbime dokundun. Canım seni anlıyorum. Ben de bebeğimi kaybetmiştim.
Yaşadığın her şeyi yaşadım. Taki hocamla konuşana kadar. Bana her şeyde bir hayır olduğunu söylemişti. Kim bilir belki de sakat bir çocuğun olacak sen yaşadığın müddetce şu yaşadıklarının çok daha fazlasını yaşayacaktın. Bence birini kaybettiğini değil, diğerini kazandığını düşün. Onun için güzel şeyler düşün. Güzel şeyler olsun. Çocuklar annenin
her duygusundan etkilenirler. Tabi bütün bunları sen de biliyorsundur. Ben sadece hatırlatmak istedim. Hiç bir şey olmayacak. Sağlıklı güzel bir kızın olacak. Sen şimdiden
ona isim düşün. Sağlıklı bir kızın olması senin elinde. Merakla güzel haberlerini bekliyeceğim.
Sitedeki arkadaşlarda sana destek olacaklardır. Dualarım seninle. Hadi arkadaşım topla kendini
turunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2009, 06:04 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

emabel çocuk sevgisi bambaşka birşey bunu biliyorum.anneliği senin kadar anlamam imkansız çünkü ben bir erkeğim :) çocukları çok seven bir erkek.turunç da benim söyleyeceğim şeylerden bahsetmiş ama pekiştirmekte yarar var.çocuğunu kaybetmek üzüntü verir bu bir gerçek; ama bak bir diğeri yolda.onu düşünerek hareket etmelisin.ikisini de çok sevdiğinden eminim.belki de kızının yaşaması için gitmiştir oğlun.ve kızın doğacak, büyüyecek ve ona oğlunun sevgisini de ona katarak büyüteceksin.o kız çok değerli bir kız.ona iyi bakman gerekiyor.bunun içinde moralini yüksek tutman en önemlisi.dediğim gibi belki de oğlun bir tercih yaptı.kardeşinin yaşaması için gitmesi gerektiğini anladı ve fedakarlıkta bulundu.bu dünyada bazen kötü diye tabir ettiğimiz deneyimler yaşayabiliyoruz ve bazen de onların hayırı içinde barındırdıklarını farkediyoruz veya farkedemiyoruz.evreni, bütün yaşanılanların hangisinin hayırlı olup olmadığını anlayamıyoruz genellikle.bu dünyanın bir güzelliği.
sevgi;bütün güzelliklerin kapısını açan enerji.sevgiye güvenip , inanıp an ı yaşadığımızda mutluluğun ve güzelliklerin geleceğine inan.küçük kızını sev ve sevin çünkü sevgili kızın yakında kolarında olacak.ona baktığında dünyanın en güzel varlığını göreceksin.bunları hayal et,kızını kolarına alacağın günü düşün ve mutlu ol.hatta ankarada yaşıyosan(ki ben ankarada yaşıyorum) ben de o gün geldiğinde miniğin yanağına bir öpücük kondurayım.onu çok seven bir kardeşi olduğunu söyleyeyim.
Sevgiyle kal.
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2009, 09:00 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold

öncelikle geçmis olsun arkadasim, yanimiza hosgeldin ...

Hayat boyle birsey iste, bazen sevindirir bazende yipratir.Evet bebegini kaybettigini dusunme, digerini kazandigini dusun, cunku daha kotu seyler olabilirdi.Bende bir anneyim ve evlat acisini kimseye dilemem:(
Kendini af et oncelikle, kendine kizma, kendini yipratma, olanlarin sorumlusu sen degilsin , bunu bil.
Bizler sana elimizden geldikce destek oluruz elbette , fakat cozum bizde degil, sadece sende.Esinle bu konuyu paylas, anlat , icindeki korkuyu bilsin, bilsinki sana destek olabilsin...Bu sadece senin acin degil...
Sevgimizle kal arkadasim, herseyin bir hayirlisi vardir bunuda hiç unutma:)

yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2009, 12:03 AM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,130
27 Mesajinıza toplam 200 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökkuşağı15 is an unknown quantity at this point

sevgili emabel
gercekten hicte kolay degil yasadiklarin....
ama kizini dusunmen gerekiyor ,demesi kolay biliyorum....
kendini iyi hissetmek icin birseyler yapsan....
mesela dvd ciye git ve bolca komedi filmi kirala onceden seyretmis bile olsan onemli degil 2-3 gun sadece bu komedi filimlerini seyret ....
evde hep neseli sarkilarin caldigi cd ler cal ne bileyim oyun havalari hip pop vs ama sevdigin sarkilar bile olsa huzunlu ask sarkilari falan olmasin........
internette mizah siteleri komik videolar fikralar vs onlara bak....
en sevdigin arkadaskarinla gorus ama sadece geyik yapmalari hakkinda onlari uyar hani oyle dunya meselerine ciddi konulara dalmak yok....
sik sik en mutlu oldugun anlari hatiirlayip hayal et.......
benim haytimda en mutlu oldugm an ne biliyormusun kizimi kucagima verdikleri an ne desem bos o ani anlatmak icin .....su manasiz omru manali kilan tek an belkide yani sadece o ani yasamak icin bile su dusuk boyutlu dunyada bedenlenmeye deger...
yani kisa bir sure sonra hayatinin en guzel anini yasayacaksin bence heycanli ve mutlu bir bekleyis icinde olmalisn.....
kizizna iyi bak
ona ne kada onu sevdigini soyle , onu oksa,....
bol sut ic....kuru yemis ye....balik ye .....pekmez ic ......bol sebze meyve ye......
her lokmadada kizima sifa olsun yediklerim de mesela.....
ama lutfen senin uzulmem onu sadece simdi uzmeyecek bir omur boyu kizinin hayatini etkileyecek sen ona hamileyken hissettiklerin............
cocuklarimiz bize emanet onlara iyi bakmama luksumuz yok.....
Allah yardimcin olsun.....
yuzunden gulucuk eksik olmasin...........sevgiler.....
gökkuşağı15 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2009, 12:09 AM   #6 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KemaLl is an unknown quantity at this point

çok çok geçmiş olsun ablacıgım ne desek bos ama kendini üzme cünki her düşüncen karnındaki nur topunuda etkileyip üzüyor onun icin yaşa ona destek ol hayatta her dilediğinin olmasını diliyorum hayat hep yüzüne gülsün !
KemaLl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2009, 02:13 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

Çok geçmiş olsun allah sizi doğacak bebeğinize bağışlasın herşey çok güzel olacak görüceksiniz bu yaşam acısıyla ve tatlısıyla... dileğim huzurlu mutlu olmanız hoşçakalın.
Alt 07-05-2009, 06:58 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Vodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,872
118 Mesajinıza toplam 835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Vodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of light

Sevgili emabel,
Kelimeler kifayetsiz kalır seni anlıyorum.İlk hamileliğimde 18 haftalıkken bende ikizlerimi kaybetmiştim 1994 yılında.Sonra 1996 ilk oğlumu ,2003 de 2.oğlumu kucağıma aldım.Yaşadıklarını okadar iyi anlıyorum ki o güne döndüm senin yazdıklarını okurken.Sen yine bir tanesini yaşatma şansına sahipsin.Bu şansını iyi değerlendir.Sıkı sıkı sarıl ona ,içinden geçen tüm olumsuz düşünceleri sil,biliyorsunki sen ne hissedersen o aynı şeyleri hissedecek.Moralini yüksek tut.Geçecek her şey güzel olacak.Burada bir çok reiki öğretmeni ve reikiye uyumlanmış arkadaşlarımız var biliyorumki sana şifa yollayacaklardır.Sen bu şifayı sevgiyle kabul et.
Alt 07-05-2009, 11:32 PM   #9 (permalink)
Teğmen

dimpleg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 65
32 Mesajinıza toplam 158 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dimpleg is an unknown quantity at this point

öncelikle gçmiş olsun, gözün aydın ki diğer yavrun hala seninle!!!! bide şunu düşünürmüsün kızın kendi parçası sayılan kardeşini kaybetti senin bütün düşüncelerini,duygularını hissediyor ve buna rağmen varolma çabası veriyor.karnındaki bebek şuan tüm olumsuzluklara rağmen;senden çok daha güçlü bi inatla hayata tutunmaya çalışıyor ona yazık etme. güzel şeyler düşünürsen güzellikleri yaşarsın

bir önerim var.Bende beş vakit namaz kılan bırısı değilim ama özellikle çok daraldığımda bana huzur veren şey KURAN okumak.şükret inancını kaybetme al eline oku nasıl huzur bulduğunu göreceksin. kendine iyi bak.
Alt 07-05-2009, 11:40 PM   #10 (permalink)
Teğmen

dimpleg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 65
32 Mesajinıza toplam 158 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dimpleg is an unknown quantity at this point

bu sana canım

Bookmarks

Etiketler
bebegimi, ihtiyacim, kaybettim, yardima

Seçenekler
Stil