Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-05-2009, 12:03 AM   #5 (permalink)
gökkuşağı15
Teğmen

Tesekkür: 1,130
27 Mesajinıza toplam 200 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökkuşağı15 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: bebeğimi kaybettim yardıma ihtiyacım var

sevgili emabel
gercekten hicte kolay degil yasadiklarin....
ama kizini dusunmen gerekiyor ,demesi kolay biliyorum....
kendini iyi hissetmek icin birseyler yapsan....
mesela dvd ciye git ve bolca komedi filmi kirala onceden seyretmis bile olsan onemli degil 2-3 gun sadece bu komedi filimlerini seyret ....
evde hep neseli sarkilarin caldigi cd ler cal ne bileyim oyun havalari hip pop vs ama sevdigin sarkilar bile olsa huzunlu ask sarkilari falan olmasin........
internette mizah siteleri komik videolar fikralar vs onlara bak....
en sevdigin arkadaskarinla gorus ama sadece geyik yapmalari hakkinda onlari uyar hani oyle dunya meselerine ciddi konulara dalmak yok....
sik sik en mutlu oldugun anlari hatiirlayip hayal et.......
benim haytimda en mutlu oldugm an ne biliyormusun kizimi kucagima verdikleri an ne desem bos o ani anlatmak icin .....su manasiz omru manali kilan tek an belkide yani sadece o ani yasamak icin bile su dusuk boyutlu dunyada bedenlenmeye deger...
yani kisa bir sure sonra hayatinin en guzel anini yasayacaksin bence heycanli ve mutlu bir bekleyis icinde olmalisn.....
kizizna iyi bak
ona ne kada onu sevdigini soyle , onu oksa,....
bol sut ic....kuru yemis ye....balik ye .....pekmez ic ......bol sebze meyve ye......
her lokmadada kizima sifa olsun yediklerim de mesela.....
ama lutfen senin uzulmem onu sadece simdi uzmeyecek bir omur boyu kizinin hayatini etkileyecek sen ona hamileyken hissettiklerin............
cocuklarimiz bize emanet onlara iyi bakmama luksumuz yok.....
Allah yardimcin olsun.....
yuzunden gulucuk eksik olmasin...........sevgiler.....
gökkuşağı15 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla