Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2009, 05:47 PM   #2 (permalink)
turunç
Üsteğmen

turunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 423
173 Mesajinıza toplam 1,335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to behold
Standart Cevap: bebeğimi kaybettim yardıma ihtiyacım var

Emabel benim de kalbime dokundun. Canım seni anlıyorum. Ben de bebeğimi kaybetmiştim.
Yaşadığın her şeyi yaşadım. Taki hocamla konuşana kadar. Bana her şeyde bir hayır olduğunu söylemişti. Kim bilir belki de sakat bir çocuğun olacak sen yaşadığın müddetce şu yaşadıklarının çok daha fazlasını yaşayacaktın. Bence birini kaybettiğini değil, diğerini kazandığını düşün. Onun için güzel şeyler düşün. Güzel şeyler olsun. Çocuklar annenin
her duygusundan etkilenirler. Tabi bütün bunları sen de biliyorsundur. Ben sadece hatırlatmak istedim. Hiç bir şey olmayacak. Sağlıklı güzel bir kızın olacak. Sen şimdiden
ona isim düşün. Sağlıklı bir kızın olması senin elinde. Merakla güzel haberlerini bekliyeceğim.
Sitedeki arkadaşlarda sana destek olacaklardır. Dualarım seninle. Hadi arkadaşım topla kendini
turunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla