Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2009, 06:04 PM   #3 (permalink)
peacemaker
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all
Standart Cevap: bebeğimi kaybettim yardıma ihtiyacım var

emabel çocuk sevgisi bambaşka birşey bunu biliyorum.anneliği senin kadar anlamam imkansız çünkü ben bir erkeğim :) çocukları çok seven bir erkek.turunç da benim söyleyeceğim şeylerden bahsetmiş ama pekiştirmekte yarar var.çocuğunu kaybetmek üzüntü verir bu bir gerçek; ama bak bir diğeri yolda.onu düşünerek hareket etmelisin.ikisini de çok sevdiğinden eminim.belki de kızının yaşaması için gitmiştir oğlun.ve kızın doğacak, büyüyecek ve ona oğlunun sevgisini de ona katarak büyüteceksin.o kız çok değerli bir kız.ona iyi bakman gerekiyor.bunun içinde moralini yüksek tutman en önemlisi.dediğim gibi belki de oğlun bir tercih yaptı.kardeşinin yaşaması için gitmesi gerektiğini anladı ve fedakarlıkta bulundu.bu dünyada bazen kötü diye tabir ettiğimiz deneyimler yaşayabiliyoruz ve bazen de onların hayırı içinde barındırdıklarını farkediyoruz veya farkedemiyoruz.evreni, bütün yaşanılanların hangisinin hayırlı olup olmadığını anlayamıyoruz genellikle.bu dünyanın bir güzelliği.
sevgi;bütün güzelliklerin kapısını açan enerji.sevgiye güvenip , inanıp an ı yaşadığımızda mutluluğun ve güzelliklerin geleceğine inan.küçük kızını sev ve sevin çünkü sevgili kızın yakında kolarında olacak.ona baktığında dünyanın en güzel varlığını göreceksin.bunları hayal et,kızını kolarına alacağın günü düşün ve mutlu ol.hatta ankarada yaşıyosan(ki ben ankarada yaşıyorum) ben de o gün geldiğinde miniğin yanağına bir öpücük kondurayım.onu çok seven bir kardeşi olduğunu söyleyeyim.
Sevgiyle kal.
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla