Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Serbest Kürsü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/)
-   -   RÜYALARIN DİLİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/622900-ruyalarin-dili.html)

mehtap1606 09-05-2013 10:53 AM

Cevap: RÜYALARIN DİLİ

ben de aynıyım serpilelifcim, geçeceğini bildiğim bir süreçte olduğumun farkında olduğumdan akışına bırakıyorum..
ne oluyor; kafam rahat, ben rahat..relax :)

Işıklı yol 11-05-2013 12:45 AM

Nusret Kaya ve Yeni Kitabı Rüya Çığlıkları - NTV- Sedat Küçükay ile "Hafta sonu" - YouTube
rüyalara farklı bir bakış.

Işıklı yol 14-05-2013 09:28 AM

Rüyalarımızda gördüğümüz evler, bizim ruhumuzla ilgili derin mesajlar taşır. Ayrıntıları rüya günlüğünüze yazmanız gerekiyor. Nasıl bir ev, eski-yeni, ahşap- beton, tek katlı- apartman, bahçeli- bahçesiz, tanıdık bir mekan mı yoksa bilmediğiniz bir yer mi? Yalnız mıyız?
evin hangi bölümüde bulunuyoruz. Yatak odası, mutfak, çatı, banyo, bodrum, aydınlık mı? Karanlık mı? (evin içindeyken hissettikleriniz, düşünceleriniz)
Rehber rüyalar alıntı

Işıklı yol 14-05-2013 09:32 AM

Eğer evin mutfak bölümündeyseniz bu üretimle ilgili olabileceği gibi, aşırı verme eylemine ve insanlara hayır diyememenize de işaret ediyor olabilir. Yeni tarifler uyguladığınızı görüyorsanız, bu yaratıcılığınızı en kısa zamanda hayata geçirmeniz anlamına gelmektedir.
Pişmiş yiyecekler görüyorsanız, bu da paylaşıma açık olmanız gerektiği anlamına gelmektedir.
alıntı

nuru 14-05-2013 09:42 AM

Alıntı:

Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 840197)
Rüyalar hayat yolunda bize yol gösteren rehberlerdir. Ne istediğimizi, ne istemediğimizi, korkularımızı bize gösteren bir rehber. Eğer rüyalarımızı okumayı başarabilirsek, bize rehberlik ederler hayat yolumuzda. bazen geçmişten bazen gelecekten haber verirler. Bazen bilinçaltınızın bir resmini direkt olarak size gösterirler. Bu yüzden mutlaka rüyalarımızın dilini çözmeliyiz. Eğer hatırlıyamıyorsanız bu sizin hayatta bir şeylerden kaçtığınızı, reddettiğinizi gösterir. Bir yerde hayatın sorumluluğunu almaktan kaçınmışsınız, korkuyorsunuz demektir. bundan böyle ufak tefek tüyolar vermeye rüyalar hakkında bilebildiklerimi ve bulabildiğim bilgileri sizinle paylaşmaya gayret edeceğim. Hadi bakalım "RÜYALARIN SIRLI DÜNYASINA YOLCULUK" diyelim bu yolculuğumuzun adına. Yeni bir başlangıç diyelim. sevgimle IŞIK*

yolculukta yanımda olduğun için teşekürler..arkadaşım neden hiç rüya görmediğini sorguluyordu..bunu onunla hemen paylaşmalıyım 12389

Işıklı yol 14-05-2013 09:57 AM

Psikoloğum Faik hocamla çalışırken ona rüyalarımı yazardım ve o da rüyalarımdan bilinçaltında neler olduğunu bulurdu. Böylelikle yol alabilirdik bazı konularda. Fakat siz eğer anlamını çözmeyi başaramamışsanız, bunu bir erkekle paylaşmak pek akıl karı değil. O kişi rüyaların dilini biliyorsa ve siz bilmiyorsanız. Ona anlattığınız rüyalarınızdan o kişi kendi hakkında da onlarca sonuca ulaşabiliyor. Tabi ben bunu bilmiyorum. Sonra sonra rüyaların dilini çözmeye başladıkça "Allahımmmm " dedim " meğer burada bilinçaltı hocama neler neler diyormuş. Yuh neyi ima etmişim burada ben a aaaaa" :)))) Ya napacan bilinçaltı işte her zaman uslu durmuyor. Sen bilmiyorsun zaten açık açık söylemiyor sembollerle konuşuyor. Fakat o biliyor. ouuuwwwwwutananadamy789

Işıklı yol 14-05-2013 10:00 AM

bazen de ona verdiğim paradan bahsediyor bilinçaltı. Mesela hocam benim onun hakkındaki tüm düşüncelerimi, onu bırakıp bırakmayacağımı, ona güvenip güvenmediğimi hepsini biliyordu. Bana rüyanı söyle sana kim olduğunu söyleyim gibi adeta :)

Işıklı yol 14-05-2013 10:00 AM

Alıntı:

nuru Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 840683)
yolculukta yanımda olduğun için teşekürler..arkadaşım neden hiç rüya görmediğini sorguluyordu..bunu onunla hemen paylaşmalıyım 12389

seninle yolculuğu seviyorum bende girlhaha

nuru 14-05-2013 10:04 AM

bende bu yönümü geliştirmek istiyorum.bahsettiğin kitabı almaya niyet ettim şu anda :)))hem belki benimde başkalrına faydam olur böylelikle..ne güzel olur :)))

Işıklı yol 14-05-2013 12:02 PM

Alıntı:

nuru Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 840690)
bende bu yönümü geliştirmek istiyorum.bahsettiğin kitabı almaya niyet ettim şu anda :)))hem belki benimde başkalrına faydam olur böylelikle..ne güzel olur :)))

kesinlikle tavsiye ediyorum. Kesinlikle rüyaların dilini bilmek gerekir diye düşünüyorum.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:46 PM.