Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Ruhsal Gelişim

Uyarılar

Ruhsal Gelişim ruhsal gelisim, ergenlikte gelişim, gelişim sorunları, ruhsal sorunlar, erken gelişim, ergenlik dönemi gelişim, psikolojik gelişim, ruhsal büyüme, ruhsal gelişme, ruhsal uyum, bedensel gelişim, ruhsal psikoloji, ruhsal iletişim,

HAYATINIZIN AMACI

Alternatif Kişisel Gelişim ve Ruhsal Gelişim HAYATINIZIN AMACI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız teşekkürler pıtırcık bu konu baya ilgimi çekti normalde sayıları sadece matematik içinde kullanırım ama:) mesela 0 çıkmasına çok sevindim 0 her zaman için bende özel bir sayıdır, hala çözülememiş olduğu içindir belki de.. merakla devamını bekliyorum.sevgiler.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ruhsal Gelişim telkin cd indir izle İstanbul Ruhsal Gelişim nerededir kimdir Ruhsal Gelişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ruhsal Gelişim hipnoz Ruhsal Gelişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ruhsal Gelişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ruhsal Gelişim kuantum düşünce kitap haberi

HAYATINIZIN AMACI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-04-2009, 05:30 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of
Standart Cevap: HAYATINIZIN AMACI

teşekkürler pıtırcık bu konu baya ilgimi çekti normalde sayıları sadece matematik içinde kullanırım ama:) mesela 0 çıkmasına çok sevindim 0 her zaman için bende özel bir sayıdır, hala çözülememiş olduğu içindir belki de.. merakla devamını bekliyorum.sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 29-04-2009, 05:54 PM   #12 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

20.04.1984

Buna göre: 2+0+0+4+1+9+8+4= 28
2+8=10

28/10 Böyle yapıyoruz sanırım . Şimdi tek yapmam gereken beklemek :)

Pıtırcık emeğine sağlık, sayıların hayat matematiği her zaman ilgimi çeken bir konudur. Çok teşekkür ederim.

Sevgiler
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2009, 06:03 PM   #13 (permalink)
Teğmen

pitircik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,561
81 Mesajinıza toplam 529 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of light

Ben teşekkür ederim..Bunu paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.Benim de hayatıma bir açılım kazandırdı sayıların enerjisi..Hatta olumlamalarımı bile bu enerjilerden edindiğim bilgilerle yeniden düzenledim,oldukça işe yarıyor.

Evet,28/10 oluyor..Bu arada ben de 28/10 hayat yolunda ilerlemekteyim,enerjidaşız..:))
Bundan sonra sıra 28/10'da zaten,ekleyeceğim..

Sevgilerimle..

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
20.04.1984

Buna göre: 2+0+0+4+1+9+8+4= 28
2+8=10

28/10 Böyle yapıyoruz sanırım . Şimdi tek yapmam gereken beklemek :)

Pıtırcık emeğine sağlık, sayıların hayat matematiği her zaman ilgimi çeken bir konudur. Çok teşekkür ederim.

Sevgiler
pitircik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2009, 06:08 PM   #14 (permalink)
Teğmen

81 Mesajinıza toplam 529 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of light

Ben teşekkür ederim sevgili Yasal06...
Devamı geliyor..
Sevgiler..

Alıntı:
yasal06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teşekkürler pıtırcık bu konu baya ilgimi çekti normalde sayıları sadece matematik içinde kullanırım ama:) mesela 0 çıkmasına çok sevindim 0 her zaman için bende özel bir sayıdır, hala çözülememiş olduğu içindir belki de.. merakla devamını bekliyorum.sevgiler..
Alt 29-04-2009, 07:16 PM   #15 (permalink)
Teğmen

28/10

28/10 hayat yolunda olanlar, maddi başarı ve yaratıcı enerjileri birleştirme,yaratıcı enerjilerini ve sezgisel yeteneklerini başkalarının hizmetinde kullanma,otorite ve sefkatle yol gösterme sorunlarını halletmek için burada bulunmaktadırlar.Bir kez hayat sorunlarının ve engellerin üstesinden geldikten sonra,yaratıcılık ve duyarlılık,kuvvet,etkileyici ifade ve incelmiş sezgi gibi içsel yeteneklerin birleşen etkisiyle,28/10’ların otoritesi tam gücüne ulaşır.

28/10 lar otoriteyle ilgili sorunlar yaşarlar ve kendi otoritelerini üstlenebilmek için otorite figürlerine karşı bastırdıkları bir öfke duyduklarını,itiraf ve ifade etmeleri,en sonunda da bu öfkeyi salıvermeleri gerekir.

Bu bireylerin güçlü yaratıcılıklarına güçlü güvensizlikler eşlik eder.Bu güvensizlik,güç hakkındaki karışık duyguları ve kendi güçlerine sahip çıkmama eğilimleri nedeniyle güçlenir.

Bu bireylerin hemen hemen hepsi şifa verici elleri sahiptirler.Onları duyarlılıkla kullanarak,hayat enerjisini nereye kanalize edeceklerini sezgisel olarak hissedebilirler.Bu yeteneklerini pozitif biçimde kullanmaya,ince sezgilerle negatif izlenimleri birbirinden ayırmaya ihtiyaçları vardır.

Bu yetenekli ve ilham verici insanlar tam güvenlerine ve otoritelerine kavuştuklarında,yeteneklerini ve otoritelerini paylaşarak başkalarına yol gösterir ve onları yüceltirler.

38/11

38/11 hayat yolunda olanlar,yaratıcılık ve maddi başarıyı birleştirmek,şefkat ve cömertlikle güçlerini kullanmayı ve enerjilerini ifade etmeyi öğrenmek için burada bulunmaktadırlar.Onlar servet ya da nüfuzu kendilerine hizmet için değil;ister küçük bir arkadaş ya da meslektaş grubuna,ister daha büyük çapta,topluma hizmet için kazanmak üzere buradadırlar.

Güçlü güvensizlik,kendinden kuşku duygularıyla ve kendi güç ya da bolluklarında vazgeçme,uzak durma ya da onları baltalama eğilimleriyle başa çıkmak zorundadırlar.Aynı zamanda ifade sorunlarıyla da başa çıkmak zorunda olduklarından bu baltalama işini çoğu kez konuşmayla yaparlar.

Bu,doğuştan güçlü olan ve bu gücü bastırılmış ya da patlayıcı bir biçimde hisseden bireyler, para kazanacak ve karışklık yaratacak enerji ve itilime sahiptirler.Onların tüm hayatlarını adadıkları iş her ne olursa olsun,bu iş (başkalrından çok) kendilerine hakim olmayı öğrenmeyi ve büyük güç ve enerjilerini çevrelerindeki insanları yüceltecek ve güçlendirecek yaratıcı katkılara yöneltmeyi,başkarına kendi ilhem ve enerji kaynaklarını bulmaları için yardım etmeyi içerir.

48/12

48/12 hayat yolunda olanlar, yaratıcılık,takım çalışması ve başarı sorunlarını halletmek,başkalarıyla işbirliği yaparak ve adım adım ilerleyen bir süreci izleyerek kendileri ve diğer insanlar için daha güvenli ve istikrarlı bir dünya yaratmak için buraya gelmişlerdir.

48/12 hayat yolu bu gezegende yenidir.Bu enerjiyle çalışacak ilk bireyler 29 Eylül 1999 tarihinde doğmuşlardır.Bu bireyler Dünya’ya ışık ve yaratıcılık taşıyıcıları olarak gelmişlerdir.Onların ortaya çıkışı çok fiili fiziksel değişiklikleri ve bunu takip eden zamanlarda güçlü liderliğe ve yaratıcı işbirliğine olan ihtiyacı işaret etmiştir.

Bu bireyler güç ve sorumlulukla ilgili sorunlar yaşarlar.Güçlü ihtiraslarının güdümünde aşırı çalışma eğilimi göserebilirler.Berket versin ki,yaratıcı enerjileri onların bu çalışma yönelimlerini destekler.Onlar ani başarıların çoğunlukla yıllar süren hazırlığı ve eğitimi gerektirdiğini hatırlamaya ihtiyaç duyarlar.Eğer dikkatli bir süreci izlemeye istekli olurlarsa, 48/12’ler seçtikleri herhangi bir şeyi başkalrıyla işbirliği içinde çalıştıkları sürece başaracak niteliklere sahip olurlar.

21/3 ya da 12/3

21/3 ya da 12/3 hayat yolunda olanlar, insanarı ve amaçları desteklemek için yaratıcılık,duygusal ifade,denge ve işbirliği sorunlarını halletmek ve enerjilerini pozitif,yapıcı biçimlerde kullanmak,yani öğretmek,yüceltmek ve ilham vermek için burada bulunmaktadırlar.

Bu bireylerin güvensizlik,kendinden kuşku duygularını yenecek cesarete ve yaratıcı-duygusal enerjilerini pozitif yollara kanalize etmeyi öğrenmeye ihtiyaçları vardır.Aksi takdirde, kuşkuyla yüklü olduklarında ya da güvensizlik hissettiklerinde,enerjilerini alkol,tütün ya da diğer uyuşturucular gibi kendini yıkıcı yollardan boşaltma eğilimi gösterebilirler.

21/3 ya da 12/3 hayat yolu enerjileri, ilk iki sayının (1 ve 2) farklı düzende oluşu,yani bu sayıların göreli konumları ve etkileri nedeniyle,21/3ler için yaratıcılık sorunları daha zorlayıcıdır,12/3’ler için ise işbirliği sorunları daha ağır basar.Bununla birlikte hem 21/3’ler hem de 12/3’ler, 30/3’lerde çok odaklanmış bulunan duyarlılk,kendinden kuşku ve duygusal ifade gibi aynı ana sorunları paylaşırlar.Hayat amaçları nedeniyle,eleştirme ve yakınma (şikayet etme) gibi negatif ifade sorunlarıyla karşılaşırlar.

Sahte tavırlardan kurtuldukları, duygusal kartlarını masaya açtıkları,güvensizliklerini ve incinmeye açık duygularını açıkça gösterdikleri zaman,21/3’ler ve 12/3’ler başkalrıyla ve kendileriyle daha derin,daha zengin ve daha besleyici bir duygusal bağ kurabileceklerini kendileri de şaşırarak görürler.

ALINTI
Alt 29-04-2009, 10:41 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

33/6 ya daha sıra gelmedi değil mi? heyecanla bekliyorum..

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2009, 12:20 AM   #17 (permalink)
Teğmen

33/6'ya biraz daha var sevgili Siyahça..O kadar fazlalar ki,yavaş yavaş hepsini ekliyorum..

Sevgiler..

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
33/6 ya daha sıra gelmedi değil mi? heyecanla bekliyorum..
Alt 30-04-2009, 12:32 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

ekleyen elleriniz dert görmesin...

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2009, 12:46 AM   #19 (permalink)
Teğmen

Amin.. Hiçbirimizin elleri dert görmesin, elimizdekileri hep artan bir sevgiyle birbirimizle paylaşalım inşallah..

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ekleyen elleriniz dert görmesin...
Alt 30-04-2009, 02:02 AM   #20 (permalink)
Teğmen

22/4

22/4 hayat yolunda olanlar,işbirliği,sorumluluk ve süreç sorunlarını hallederek,sağlam ve güvenli bir temel oluşturmak; karşılıklı bir takım çalışmasını içeren,sabırlı bir süreç yoluyla hedeflerine ulaşmak için burada bulunmaktadırlar.

Bu bireyler aşırı işbirliği yapmaya,her şeylerini vermeye,sonra da içerleyerek geri çekilmeye son derece eğilimli olurlar.İhtirasları da ayrıca kör noktalar yaratabilir.böylece hedeflerine giden yolda gerekli adımları atlama eğilimi gösterirler.Onlar iin eğer dikkat ediyorlarsa, başarısızlık yaralı bir negatif tepkidir (geri beslemedir).22/4’ler sorunlarla karşılaştıklarında,hangi adımları atladıklarını belirlemeleri ve onu tekrar yapmaları gerekir, bu her başarısızlık kalıbını ortadan kaldırır.Eğer 22/4’ler onu,küçük,başa çıkılabilir kısımlara ayırırlarsa,hiç bir zorluk çok büyük sayılamaz.

Hemen hemen bu bireylerin hepsi, analiz ve bir bütün olarak düşünüp planlama konusunda güçlü bir kapasiteye sahiptirler,ama bu kapasitelerini aşırı kullandıkları zaman,zihinleri (aşırı analiz ya da zorlayıcı bir endişe içinde fır dönerek) sonunda dumura uğrar; ve bu kez idareyi,tepkisel duygular ya da düşüncesizce yapılan eylemler devralır.Düşüncesizce yapılan eylemler,sonra da pişmanlıklara yol açar.Tüm 2’ler için olduğu gibi denge ve bütünleme anahtardır;maksat ikide birde aşırı uçlara gitmek yerine,aklı ve duyguları karıştırıp birleştirmek ve mantığı sezgiyle dengelemektir.

41/5 veya 14/5

41/5 ya da 14/5 hayat yolunda olanlar bağımsızlık,istikrar ve yaratıcı enerji ile ilgili sorunlarını halletmek, seçtikleri hedeflere doğru adım adım ilerleyen bir sürecin, disiplinine teslim olarak sonunda özgürlüğü kazanmak için burada bulunmaktadırlar.

Bu bireyler önce özgürlüğün ne olmadığını öğrendikten sonra hakiki bir iç ve dış özgürlük duygusuna ulaşırlar; onlar önce başkalarına bağımlı olma,sonra nerdeyse saldırgan bir bağımsızlık için mücadele etme eğilimindedirler.Bu eğilimi sağlıklı bir kendine güven,bağımsızlık ve işbirliği ile dengeleyerek, bu bireyler özgürlüğü ancak disiplin ve odaklanmayla,hayatta her seferinde bir adım atarakdeneyimlerler.Onların bu idrake ulaşmaları biraz zaman alabilir.

41/5’ler ve 14/5’ler sadece diğer 5’lerden değil, 4 ve 1’in doğum sayısı içindeki konumları nedeniyle birbirinden de biraz farklıdırlar.Hem 41/5’ler hem 14/5’ler, ama özellikle 41/5’ler önemli ölçüde bir yaratıcı enerjiye sahiptirler ve bu enerjinin serbest hale geçirilmesi ve pozitif biçimlerde kanalize edilmesi gerekir.Her iki hayat yolu da ayrıca güvenliğe ulaşmak için adım adım ilerleyen bir süreci izleme gerekliliğiyle ilgili 4 enerjisini paylaşır.

Çoğu 14/5’ler özellikle güçlü bir analitik zihne sahiptirle;ama aynı zamanda,aşırı analiz nedeniyle zihinsel karışıklığa ve gerilime girmeye de eğilimli olurlar.
Çoğu 41/5’ler bol yaratıcı enerjiye sahiptirler;ama eğer bu enerji engellenirse, 14/5’lerden daha çok,bu fazla enerjiyi aşırı yemek yeme,alkol,tütün ya da diğer uyuşturucuları,özellikle anormal bilinç halleri meydana getiren,duyguları zenginleştiren uyuşturucuları kullanma yoluyla boşaltablirler.

Hem 14/5’ler hem de 41/5’ler enerjilerini pozitifta kullandıklarında,hızlı düşünme yeteneklerini yaratıcılıklarıyla birleştirerek insanlara ve hayata yeni yaklaşımlar gösterebilirler.

24/6 veya 42/6

24/6 veya 42/6 hayat yolunda olanlar perfeksiyonizm,süreç ve sorumluluk sorunlarını halletmek,hayatta her seferinde bir adım atmak.,vizyonlarını pratik yollarla tezahür ettirmek ve hayatlarında aslında var olan mükemmelliği kabul etmek için burada bulunmaktadırlar.Bu bireyler kendilerini,başkalarını ve dünyayı olduğu gibi kabul etmekte zorlanırlar.

Hem 24/6’lar hem de 42/6’lar önemsiz ayrıntılar – söyledikleri,söylemeleri,söylememeleri ya da yapmamaları gereken şeyler- yüzünden kaygılanarak kendilerini kaybedebilirler.Pişmanlıklar ve suçluluk duyguları bu bireylerin hayatlarının aşina bir parçasıdır,ta ki vizyonlarını büyük tabloyu, hayatın asli mükammalliğini görecek kadar genişletene dek.

6 enerjisinin idealleriyle birleşen 4 sorunlarıyla birlikte, 24/6’lar ve 42/6’lar sabır konusunda zorlanırlar,kendilerinin ve başkalarının potansiyelini görür ve zirveye ulaşmak için zorlarlar;ama onlar burada iyice öğrenmek için bulundukları adım adım ilerleme sürecini izlemek yerine,tüm yolculuğu bir atlayışta bitirmeye kalkışırlar.

Bu bireyler başkalarını memnun etmek ve doğru şeyi yapmak için çok uğraşırlar;bu yüzden onları suçluluk duygusu yaratarak ustalıkla yönetmeye kalkışabilecek kişilere karşı uyanık olmaları gerekir.Onların kendileri için doğru olan şeyi yapmaya,kendi gerçek değerlerine ve gereksinimlerine temas etmeye ihtiyaçları vardır.

Bu bireyler bir kez gevşeyip,kendilerinin ve başkalarının kusurlarını kabul ve takdir ettiklerinde ve hayatlarının bir anlamda, mükemmel bir öğrenme ve tekemül sürecini yansıttığını idrak ettiklerinde,sonunda adeta yuvalarına kavuştuklarını hissederler.Bu mükemmelliği idrak etme süreci zaman alır ve küçük ilerlemel halinde gerçekleşir,istedikleri kadar hemen gerçkelşmesini istesinler,bu süreç aceleye getirilemez.

25/7

25/7 hayat yolunda olanlar mahremiyet, açıklık ve bağımsızlık sorunlarını halletmek, sonunda kendileri,başkaları ve dünya vasıtasıyla iş gören spiritüel güçlere itimat edebilmek ve odaklanmış bir disiplin yoluyla iç özgürlüğü deneyimlemek için burada bulunmaktadırlar.Disiplin ve odaklanmanın yanı sıra,kendine ve başkalarına itimat etme, 25/7’ler için ana hayat sorunlarıdır ve hayatlarının niteliği büyük ölçüde bu alanlarda pozitif ya da negatif biçimde çalışmlarına bağlıdır.

Bu bireyler değişik derecelrde paranoyaya eğilimlidirler;ilişkilere nerdeyse toyca bir itimat ve inançla başlayabilirler ve böylece kendilerini daha sonra itimatlarını yitirmeye,ihanete uğramaya,yanlış anlaşılmaya mahkum ederler.

Çoğu 25/7’ler bir hayli mahremiyete ve bağımsızlık duygusuna ihtiyaç duyarlarMahcup düşme ya da ihanete uğrama konusundaki süptil korkuları nedeniyle duygusal yönden kendi içlerine çekilme eğilimindedirler.İnsanların,onların mahrem,özel düşüncelerini ya da duygularını görmelerine izin verecek kadar kendilerini yeterince güvende hissetmezler.

Hemen hemen tüm 25/7’ler, farkında olsalar da olmasalar da, çekici bir hafifliğe ve berraklığa sahiptirler,bazı insanların melek dediği süptil enerjilerle yakın bir ilişkiye sahiptirler.Bilimsel realite modellerini,spiritüel realite modellerine tercih edebilseler de, çoğu 25/7’ler mistizm sınırında bir güzellik ve uyum duygusuna çekildiklerini hissederler.

Bu bireyler zihinsel kalkanlarını bir yana bırakacak kadar kendilerini güvende hissettiklerinde ve kendilerine ve Öz’e (içlerindeki Tanrı’ya) itimat ettiklerinde, doğduklarından beri bildikleri ama unutmuş oldukları birliği hissederler.Bir’liğin direkt bir deneyimini hissederler.25/7’ler sonunda Öz’ü içlerinde hissettiklerinde,Öz’ü her yerde,herkeste ve her şeyde bulurlar.

ALINTI

Bookmarks

Etiketler
amaci, hayatinizin