Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-04-2009, 05:09 PM   #25 (permalink)
pitircik
Teğmen

pitircik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,561
81 Mesajinıza toplam 529 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of light
Standart Cevap: HAYATINIZIN AMACI

47/11

47/11 hayat yolunda olanlar,yaratıcılık ve itimadı birleştirmek,içlerindeki yaratıcı ruha itimat etmeyi öğrenmek ve enerjilerini daha istikarralı ve huzurlu bir dünya kurmaya kanalize etmek için burada bulunmaktadırlar.Onların dünyası en büyük topluma kadar genişleyebilir ya da eşit önemle, küçük bir aile,arkadaş ya da meslektaş grubuyla sınırlı olabilir.

Bu bireylerin kendi geliim (tekamül) süreçlerini araştırıp keşfetmeye ve bu sürece itimat etmeye ihtiyaçları vardır.Çocukluklarında yaşadıkları ailevi sorunların neden olduğu itimatsızlık ya da ihanete uğrama kork veya beklentilerini ve başkalarıyla ilişki kurmalarını engelleyecek derin güvensizliklerini yenmeleri gerekir.

47/11’lerin en önemli temek modeli (arşetipi) estetik,uyum,ritim,bütünlük ve rafineleşme ile ilgilidir.İtimat, 47/11’ler için çok önemli bir sorundur ve hissettikleri saf hayat enerjisi estetik doğaları tarafından yumuşatılırken, 4 enerjisi tarafından da güçlendirilir ve desteklenir.Hepimiz güzelliği takdir edebiliriz,ama güzelliği yaratma ve başkalarıyla paylaşama bir uygulama ve hazırlık evresi gerektirir.Adım adım ilerleyen bir süreci izlemek 47/11’ler için asli bir önem taşır.

Bu bireyler bir kez süreç,itimat ve güvensizlik sorunlarının hakkından geldiklerinde,güvenlerine,güzelliklerine ve gerçek ruhlarına kavuşurlar.47/11’ler kendilerini ilhama açmaları suretiyle, Öz’ü (Tanrı’yı) her yerde ve herkeste hissederler.Bir kez bu Öz’ü kendi içlerinde de hissedip bu duyguya itimat ettiklerinde, dünyaya ışık,enerji ve sihir getirirler.

31/4 veya 13/4

31/4 ya da 13/4 hayat yolunda olanlar, istikrar,yaratıcılık ve duygusal ifade sorunlarını halletmek, enerjilerini yapıcı yollara kanalize etmeyi ve hedeflerine doğru adım adım ilerlemeyi öğrenmek için burada bulunmaktadırlar.Bu bireyler hedeflerine giden uzun,bazen çetin bir süreci izlemek açısından gerekli güveni geliştirmek için kendinden kuşku ve güvensizliği yenmek zorunda olacaklardır.O zmana dek umutlar,dilekler ya da coşkulu illüzyonlarla oyalanacaklardır.Hem 31/4’ler hem de 13/4’ler, enerjilerini, hiçbir şeyin sarsamayacağı şekilde köklü hale getirmek ve güvenli temeller geliştimek için burada bulunduklarından, sık sık –hayat amaçlarına zıt düşen- istikrarsızlık ve kararlılıktan yoksunluk eğilimleriyle karşı karşıya kalırlar.

Bu bireyler güvensizliği fazlasıyla telafi etmek için, son derece ihtiraslı, hatta kendini beğenmiş,kendini aşırı önemser tavırlar – yüzeyin altındaki aşağılık duygusundan kaynaklanan korkular nedeniyle,üstün bir konumda kalabilmek için uğraşarak değerini kanıtlamaya çalışan- büyük egolar geliştirirler.

Güçlü temel enerjisi,yaratıcı enerji ve etkileyici ifade enerjisinin bileşimi 31/4’lere ve 13/4’lere kuvvet,duyarlılık ve yaratıcılığın dengeli bir karışımını verir.Güvenlik için duyulan bir itilim ve güçlü ihtiraslarla birleşen bu enerji karışımı,başarı için çok yönlü bie potansiyel yaratır.Bu nitelikler ve itilimler uyum içinde çalıştıkları zaman, bu bireyler en yüksek amaçlarına ulaşabilirler.

Bu bireyler bir kez istikarralı bir süreç yaratıp geçmiş güvensizlik ve kendinden kuşkuyu görüp hedeflerine doğru adım adım ilerleyen süreci izleyip sabrı bulduklarında, onlara erişmeleri sadece bir zaman meselesi olur.

33/6

33/6 hayat yolunda olanlar, bir yandan yaşadıkları anın doğal kusursuzluğunu takdir ederken, öte yandan perfeksiyonizm, duygusal ifade ve kendinden kuşku sorunların hallederek, hayatın olanaklarıyla ilgili ilham verici vizyonlarını ileri sürmek için burada bulunmaktadırlar.33/6 enerjisiyle çalışanlar, yüksek idealleri ve keskin duyarlılıklarıyla, dünyanın sorunları ve kusurları karşısında cesaret ve umutlarını yitirme eğilimine girerler, ama üzüntülerini ve öfkelerini bastırarak, yüksek standartları nedeniyle, doğru şeyi yapmaya girişirler.İronik bir biçimde, o duygu derinlikleriyle bile 33/6’lar soğukkanlı ve duygusuz görünebilirler.

Bu bireyler onaylanma arzuları,beğenilme ve saygı görmeyle ilgili güçlü sosyal ihtiyaçları yüzünden, başkalarının onları ustalıklaidare etmelerine izin vermemeye dikket etmelidirler.
Vizyonlarının,umutlarının ve yüksek ideallerinin onlara ilham vermek için mevcut olduklarını, ama dünyayı onları kıstas olarak kullanarak ölçmemeleri gerektiğini idrek ettikleri zaman, 33/6’ların hayatı daha parlak ve aydınlık bir hale gelir.

En gerçek duygularıyla temasa geçmeleri ve onları kabullenmeleri, onların bilinçaltı bilgelik ve sezgilerine kanallar açarve başkalarıyla daha şefkatli,empatik bağlar oluşturmalarını ve bundan zevk almalarını sağlar.

33/6’ların kaderi, hayatın büyük tablosuyla ilgili doğal,yüce gönüllü vizyonlarını –hayatın iniş çıkışlarındaki doğal güzelliği,fırsatı ve öğretileri görebilme yeteneğini- geliştirmelerine bağlıdır.Bu vizyonu geliştirnce, ifade enerjilerini ve yeteneklerini en yapıcı,yüceltici,şevk verici biçimlerde kullanmayı öğrenmeleri gerekir.

ALINTI
pitircik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla