Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rehber Rüyalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-ruyalar/)
-   -   Rüyalar gerçek olursa.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-ruyalar/372238-ruyalar-gercek-olursa.html)

sudem8 25-06-2009 12:31 AM

Cevap: Rüyalar gerçek olursa....

geçenlerde ilk defa lucid rüya gördüm sanırım tam bilmiyorum..ama onu paylaştığım için ikinci baskı olmasın diye yazmadım arkadaşlar..ilk defa başardım..birdahaki denemelerimde başarısız oldum...blook

sudem8 25-06-2009 12:33 AM

y789bugece tekrar deneyeceğim melekleri rüyama çağırıp,sorunumla ilgili rehberlik isteyeceğim...O0

sudem8 25-06-2009 12:41 AM

melekleri rüyama çağırıp rehberlik istediğim ilk deneyimide başarılı oldum...hayatımda mutluluğumu engelleyen blokajların temizlenmesi için yardım istedim...iki tane kara böcük üzerme gelyordu.son anda kendilerini aşağıya attılar beni görünce...kendim uyanığım ama gözümün birinde görüntü sonuna kadar izledim..ne kadar başarılı oldum bilmiyorum.ama bu blokaj çalışmalarında görmeseniz bile mutlaka temizlik oluyormuş..rüyayı hatırlamamız gerekmiyormuş...y789

ESOS 25-06-2009 01:03 AM

akınyıldız arkadaşım hepsimi rüya yoksa herkes üzgündüye kadarımı rüya eğer üzgündüye kadarı rüyaysa cnm ölmüş görmemişsin .......... .............................................allah ım seni çok seviyorum arkadaşım akınyıldız'ı olumsuz rüyalarıyla ilgili kötü hatıralarını kabul ediyorum lütfen beni affet özür diliyorum seni çok seviyorum akınyıldız'ın kötü diye düşündüğü riyalarıyla ilgili hatıralarının tamamının sıfırlanmasını bunları olumluya çevirmesi için sana yalvarıyorum özür diliyorum lütfen beni affet teşekkür ediyorum seni seviyorum..

sudem8 25-06-2009 01:06 AM

y789yıllar önce sıkıntılı ve üzgün yattığım gecelerde, rüyama hep takım elbiseli, çok kibar konuşan, genç bir erkek giriyor beni teselli ediyor..nasıl moralim sıfır olduğu zamanlar..bir gün bu üzüntülerin geçeğini,herşeyin çok daha güzel olacağını üzülmemem gerektiğini söylüyor..hemen hemen hergece diyebilirim...Benimde sınırda olduğum dönemler...epey kafa yordum kim bu genç adam...bildiğim biri değil..çok yumuşak bir ses tonu,çok nazik ve teselli ediyor alışık değilim...çevremde öyle biri yok...yıllar geçti.eşim vefat etti..ben bu rüyayı unutmuştum..sonra ben işe başladım..Eskişehirden sponsorumuz geliyor,sürekli işimizle ilgiliçok kibar çok nazik..düzgün konuşan...yine işle ilgili bir olay oldu.onu yanımda teselli ederken buldum ve dank diye birşey kafamda..aynı ses konuşma,sürekli takım elbise fazlasıyla kibar genç bir bey..çok tuhaf oldum..o ana kadar farkına varmamıştım..teselli ederken aynı sözler konuşmalar şaşırdım...kendisine de anlatmak zorunda kaldım ve ağlamaya başladım..o da ağladı..meğer onlarda annesiyle bizim gibi aynı dertten muzdariplermiş..hatta oğlumla beni annesiyle kendi ilşkisine benzetiyormuş..ikimizde ağladıktan sonra gözlerimizi sildik,toplantıya girdik...yıllar sonra bu kişi karşıma çıktı...rüyalarımda rehberlik etmiş beni teselli etmiş.aynı sıkıntıları o da yaşamış çocukluğunda...O0

sudem8 25-06-2009 01:28 AM

Alıntı:

akınyıldız Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468387)
sudem canım benim gerçekten rüyaların çok gizemli ...senden öğrenceğim çok şey var ...canım canım benim....blissy

şimdi o kadar gizem kalmadı...ama güzel rüyalar görüyorum ve mutlu uyanıyorum..teşekkürler güzelimhepimiz birbirimizden neler öğreniyoruz..birbirimizle bağıntılıyız...Bir ayda neler öğrendim daha da devam ediyorum öğrenmeye...O0

gülpor 25-06-2009 02:34 AM

Alıntı:

sudem8 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468390)
şimdi o kadar gizem kalmadı...ama güzel rüyalar görüyorum ve mutlu uyanıyorum..teşekkürler güzelimhepimiz birbirimizden neler öğreniyoruz..birbirimizle bağıntılıyız...Bir ayda neler öğrendim daha da devam ediyorum öğrenmeye...O0

Sudemcim slm ,rüyalarını ve yazdıklarını yeni okudum...cok güzel paylaşımlar olmuş burda...bende hazırlık içindeydim bugün,cuma gününden itibaren uzunca bir süre evde olmayacağım... nete bu kadar rahat girebilirmiyim bilmiyorum ama son paylaşımları yazayım dedim...

rüya konusunda Ben hep şunu derdim; Ben hiç rüya görmüyorum ...yada görüyorsamda hatırlamıyorum vs...fakat son bir aydır ,gece yatmadan önce,kalktığımda rüyalarımı hatırlamayı seçiyorum diyorum ...ve sonuç ;hakikaten hatırlıyorummgirlhahaanlamlı yada anlamsızz...

fakat eşimin gördüğü rüyaların mecazi anlamları yoktur,bire bir film gibi tekrarını yaşıyor...Sudem birebir yaşanan rüyaların rehber rüyalar olması konusunda ne düşünüyorsun?yada her gördüğümüz rüyada mantıklı anlamlar mı çıkarmalıyız falan iştee...smil56

sudem8 25-06-2009 02:51 AM

Alıntı:

gülpor Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468399)
Sudemcim slm ,rüyalarını ve yazdıklarını yeni okudum...cok güzel paylaşımlar olmuş burda...bende hazırlık içindeydim bugün,cuma gününden itibaren uzunca bir süre evde olmayacağım... nete bu kadar rahat girebilirmiyim bilmiyorum ama son paylaşımları yazayım dedim...

rüya konusunda Ben hep şunu derdim; Ben hiç rüya görmüyorum ...yada görüyorsamda hatırlamıyorum vs...fakat son bir aydır ,gece yatmadan önce,kalktığımda rüyalarımı hatırlamayı seçiyorum diyorum ...ve sonuç ;hakikaten hatırlıyorummgirlhahaanlamlı yada anlamsızz...

fakat eşimin gördüğü rüyaların mecazi anlamları yoktur,bire bir film gibi tekrarını yaşıyor...Sudem birebir yaşanan rüyaların rehber rüyalar olması konusunda ne düşünüyorsun?yada her gördüğümüz rüyada mantıklı anlamlar mı çıkarmalıyız falan iştee...smil56

gülporcum ben de tam bilmiyorum.verdiğim linki incelersen Işık hanımın kitabındaki açıklamalar faydalı olur...http://www.hayatimdegisti.com/forum/...niyoruz.htmlO0

gülpor 25-06-2009 03:02 AM

Alıntı:

sudem8 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468402)
gülporcum ben de tam bilmiyorum.verdiğim linki incelersen Işık hanımın kitabındaki açıklamalar faydalı olur...http://www.hayatimdegisti.com/forum/...niyoruz.htmlO0

Teşekkürlerrsuper

sudem8 25-06-2009 03:12 AM

Alıntı:

gülpor Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468403)
Teşekkürlerrsuper

canım yanlış bilgilendirmek istemedim..y789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:41 PM.