Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rehber Rüyalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-ruyalar/)
-   -   Rüyalar gerçek olursa.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-ruyalar/372238-ruyalar-gercek-olursa.html)

mag_26 24-06-2009 09:29 PM

Cevap: Rüyalar gerçek olursa....

blissyarkadaşlar hepinize merhaba benim anlatmak istediğim rüyam sürekli olanlar bu rüyamı uzun yıllar oldu görmem ama 24yıllık ömrümün 10yılı görmüşümdür rüyam:daiama hayatın bir formülü olduğunu bende o formülü çözdüğümü görürdüm çözülünce formül hep çok mutlu uyanırdımmm yorumlarınızı bekliyorummmmO0

sudem8 24-06-2009 09:46 PM

Alıntı:

mag_26 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468336)
blissyarkadaşlar hepinize merhaba benim anlatmak istediğim rüyam sürekli olanlar bu rüyamı uzun yıllar oldu görmem ama 24yıllık ömrümün 10yılı görmüşümdür rüyam:daiama hayatın bir formülü olduğunu bende o formülü çözdüğümü görürdüm çözülünce formül hep çok mutlu uyanırdımmm yorumlarınızı bekliyorummmmO0

arkadaşım bence formulü çözmeye başladın...doğru yerdesin şte bu siteyi bulman bile formulü çözme yolunda olduğunun işaretidir.düşüncelerimizle hayatını değiştireceğimizi öğrenmek bile sana ip ucu vermiyor mu?eski olumsuz düşünceleri değiştirip olumluya çevirmek dahi hayatımızın akışını değiştirmemize yardımcı oluyor alk78yani güç bizim içimizde...formul bu bana göre...

sudem8 24-06-2009 09:49 PM

Alıntı:

ayses Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468335)
sudem abla butun olumlamalarda yaptıgımız gıbı duzenlımı yapıcam yoksa sadece uyumadan öncemi yapmalıyım?

sabah akşam sesli olarak yaparsan daha etkili oluyor daha rüya meditasyonu var onu da yazarım...y789

sudem8 24-06-2009 10:00 PM

Alıntı:

arkadaşım şimdi aklıma geldi hangi rüyama uyanmak için burdayım diye kendine sor ve gün boyu bunu düşün cevabı sana gelecektir... ya da sabah uyanınca bugün hangi rüyama uyandım olumlaması yaparsanız size cevabı gelecektir diyor ışık elçi...Işık Elçinin rehber rüyalar kitabını alır, okursanız daha fazla bilgi edinirsiniz...sevgiler

Belgin ∞ 24-06-2009 10:05 PM

Tavsiye

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...yaniyoruz.html

sudem8 24-06-2009 10:20 PM

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468352)

çok teşekkürler...y789

ESOS 24-06-2009 11:40 PM

arkadaşlar nasıl olursa olsun gördüğünüz rüyaların hepsi çok güzel kötü rüya yoktur görülen kötü diye adlandırdığınız rüyalar bile harika çünki rabbim bize rüyalarımızda işaretler gönderiyor çok derin anlamları var ne mutluki rüya görebilenlerdensiniz buna şükretmemiz lazım ismiracım içine kasvet basmasın her görülen rüya düşünsene sana özel rabbimin mesajları ne yapman gerektiğiyle ilgili mesajlar çok iyi bir rüya yorumcusu olduğumu söylerler ........ama doğru olan rüyaların sadece güvendiğiniz ve iyi yorumlayacak kişilere anlatılmalı .... rüyalar üzerine çok çalışma yaptım rüya olumlamaları daha önce burada paylaşmıştım mesela rüyamda birhaftalık çalışma sonucu özbenliğimle kucaklaştım bana çok güzel mesajlar verdi sevinçten ağladım harika bir duygu hatta bazı yüklerimi rüyamda bırakıyorum bazı rüyalarda gelecekten haberlerde oluyo mesela dün geceki rüyamda burada rüyalardan bahsettiğimi gördüm ....birde rüyamda olduğumu anladıktan sonra işte rüyanın keyfi orada hemen öz benliğimi çağırıyorum inanılmaz keyifli bişey ............her gördüğümüz rüya için şükredelim allaha ........

ESOS 24-06-2009 11:44 PM

Alıntı:

tanrının bizim için bir planı var ve sen buradaysan bu planı biliyorsun demektir yani gerçek hayat formülünü çözmüşsün gözün aydın olsun

sudem8 25-06-2009 12:25 AM

arkadaşlar katılımlarınız için teşekkür ederim paylaştığınız bilgiler içinde..ismiracım üzgünüm gördüğüm unutamadığım rüyalarıma devam ediyorum ama kötü değil okuyabilirsin...y789birgün ablamlarda kalıyorum.lisede okuyorum..üzüldüğüm bir olay oldu.çok dua ederek,uyudum..sabaha karşı ...rüyamda gökyüzüne bakıyorum..bulutları izliyorum...bir bakıyorum ki, sakallı bir dede yüz şekli belirdi.daha sonra bu dede namaz kılıyor.oturduğu yerde yani tahiyyatayken ettehiyyati suresini sesli okumaya başladı selam verdi..sonra bana sakın namazını kılmayı bırakma diye bir ses geldi..artık o ses dedenin sesi mi bilmiyorum..çok etkilenerek uyandım...eniştem o gece bizi çok üzmüştü..çok dua ettim Allahım birini gönder sözünü geçirecekte şu adamı biraz hizaya soksun diye...sabah kalktık bir baktık ki taaa sivastan amcası çıkmış gelmiş...hey Allahım sen ne büyüksün...oturduğumuz ille sivas bir hayli uzak...gördüğüm rüyanın etkisi hem amcanın gelmesi çok ilginçti...ablama anlattım hayretler içinde kaldı..Allah benim duamı kabul etmiş, ayrıca bana uyarı da göndermişti.. rehber rüyamı hiç unutamıyorum..sanki bugün görmüş gibi tüylerim ürperiyor...O0sevgiler...

ESOS 25-06-2009 12:28 AM

sevgili akınyıldız eğer rüyada görülen ölümlerden bahsediyorsanız bu konuyla ilgili peygamber efendimizin bir yorumunu söylemek isterim eğer sevdiklerinizden birinin ölümünü gördüyseniz sevininki bunu rüyanızda yaşayıp gerçek hayattan çektiniz yani kişinin ömrünü uzattınız diye yorumlamıştır ...çok eskiden böyle rüyalardan korkardım ama artık seviniyorum güzel ve aydınlık içinde rüya görmen dileğiyle...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:05 PM.