Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/)
-   -   The secret i izledikten sonra (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/6835-secret-i-izledikten-sonra.html)

ekinoksal 09-05-2008 11:30 AM

The secret i izledikten sonra

merhaba sevgili dostlar.
ben bu siteye yaklaşık 1 aydır üyeyim. Ve ilk girdiğim sıralarda ritmotransların güvenliğinden tereddütlü idim.. Hatta kabuslar falan görmeye başlayınca Atakan beye bunun güvenli olup olmadığını nerden bilebiliriz diye onu zora sokacak bir sorum bile olmuştu. Şimdi huzurlarınızda ondan özür diliyorum. Bana verdiği cevaplarda the scret filminden söz etmişti. Araştırıp izledim. Ve içimde sanki 60 kilo uranyumdan elde edilmiş bir atom gücü hissettim ki (bu arada 60 kilo idim) 1 kilosu hiroşimaya neler yaptı bilirsiniz , sanki bütün hücrelerimdeki moleküllerin atom çekirdeklerinden devasal bir güç sızıntı yapmaya başlamıştı . Artık kendimi çok farklı hissediyordum. Gözlerimi kapayıp vücudumda yolculuğa çıkabiliyorum. hücrelerimin efendisi olduğumu ve onları istediğim gibi yönlendirebileceğimi hissediyordum. İşe ilk fazla kilolarımdan kurtulmakla başlamaya karar verdim ve artık sağlıklı bir bedenimin olmasını fiziğimin düzgün olmasını ve bunun yada daha iyisinin kabulüm olduğunu diledim. Ve bana bu olağan üstü gücü veren Allah' a teşekkür ettim (bu taktiği shamanic arkadaşımızın yazılarından okumuştum) artık hedefime ulaşmak için sadece zaman gerekiyordu bekleyip görmek yani. Ama bu arada boş durmadım . Bu olağan üstü güç bende olduğu için başka dileklerde de bulunabilirim diye düşündüm. Ve hayatımda bana ağır bedeller ödeterek tecrübelenmemi sağlayan tüm olumsuzlukların iyi yönlerini düşündüm ve teşekkür ettim ama artık bazı problemlerin çözülmesi gerektiğini ve bende bu gücün saklı olduğunu düşündüm ve sadece diledim önce 30 milyar sonra 100 :) bütün ekonomik sıkıntılarımın yok olduğunu hayal ettim inanın sevincimden anlatamıyorum bile ellerim titriyor 3 gün sonra hiç hesapta olmayan bir mirasçı olduk 50 milyar geleceğini öğrendik ve kardeşime 500 milyar piyangodan çıktı 50 milyarda bize verme sözü verdi. yani şu anda 100 milyar gelecek ve arkama yaslanıp hayal kurmaya başladım. tıpkı gerçekleşmiş gibi.

ikizruh 09-05-2008 03:21 PM

Ynt: The secret i izledikten sonra

bu yazdıkların doğru mu canım yoksa ben mi yanlış okudum blissy

shamanic 09-05-2008 03:36 PM

ağla bunlar senin için yüreğimden akan mutluluk gözyaşları.. http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...2LI924_250.jpg

brawo diyorum tatlım 25889 hep güzel ve mutlu günleri sevdiklerinle huzrla yaşaman dileklerimle.. blissy thumbsanim

sevgiler.. kiss3

ekinoksal 09-05-2008 03:45 PM

Alıntı:

özlem Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı:

özlem Nickli Üyeden Alıntı

bir konuda eksik bilgi vermişim :) 60 kiloyum demiştim ya artık 57 kiloyum ve hiç diyet yapmadım. yaklaşık 1 ayda 3 kilo hedefime 2 kilo kaldı ve yeme alışkanlığım nasılsa kendi kendine değişmeye başladı.

MuminOKAN 09-05-2008 04:00 PM

bu yazdıkların çok güzel super
devamı gelsin 8977

sonbahar 09-05-2008 04:09 PM

selam yazdiklarini okudum ve senin adina cok sevindim mutlulugunun devamini dilerim her sey cok daha güzel ve diledigince olmasi temennimle kiss3

ekinoksal 09-05-2008 04:10 PM

Alıntı:

Mumin.Okan Nickli Üyeden Alıntı
bu yazdıkların çok güzel super
devamı gelsin 8977

teşekkür ederim umarım bu gücü herkez keşfeder şimdiki hedefim benden nefret eden çok sevdiğim bir insanın beni sevmesini hissetmek ve onu bana yapmış olduğu her türlü kötülüklerdenten dolayı affediyorum. bu dileğimin en kısa zamanda gerçekleşmesi için ve herkezin iyiliği için bunu ve daha iyisini kabul ediyorum. huzurlarınızda öncelikle bu gücü bana veren Allah'a teşekkür ediyorum 96 ... Ve bunu keşfetmemiz için bize yardımcı olan tüm Site yöneticilerine , üyelerine sağolun varolun dilekleriniz gerçek olsun diyorum.
clapping

MuminOKAN 09-05-2008 05:09 PM

belgesel tadında hazırlanmış secret i mi izledin yoksa başka da var mı? bende belgesel tadında olan var da.

ekinoksal 10-05-2008 05:28 PM

Alıntı:

Mumin.Okan Nickli Üyeden Alıntı
belgesel tadında hazırlanmış secret i mi izledin yoksa başka da var mı? bende belgesel tadında olan var da.

evet belgesel olanı izledim. ama tekrar izlemek istediğimde bulamadım neden acaba

sanemce 10-05-2008 09:55 PM

bende epey aradıktan sonra nihayet bulabildim ve birkaç gün önce indirdim.

http://rapidshare.com/files/31809856/Secret.rar.html

buradan indirebilirsin. rar şifresi www.hayatimdegisti.com

iyi seyirler hismiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:56 AM.