Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım?

Uyarılar

İçsel Konuşmalar

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? İçsel Konuşmalar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sevgili atakan öncelikle emeğinden dolayı sana teşekkürlerimi sunarım internette bu tür sitelerin sayısı pek fazla değil oysa insanlar iyi bildikleri konular hakkında bizleri aydınlatsalar belki de vardır bu tür siteler ama o kadar çok yerler varki merak ettiğiniz bir konuyu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? telkin cd indir izle İstanbul Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? nerededir kimdir Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? hipnoz Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? kuantum düşünce kitap haberi

İçsel Konuşmalar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-02-2008, 01:05 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
10 Mesajinıza toplam 59 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin14 is an unknown quantity at this point
Standart İçsel Konuşmalar

sevgili atakan
öncelikle emeğinden dolayı sana teşekkürlerimi sunarım
internette bu tür sitelerin sayısı pek fazla değil
oysa insanlar iyi bildikleri konular hakkında bizleri aydınlatsalar
belki de vardır bu tür siteler ama o kadar çok yerler varki
merak ettiğiniz bir konuyu araştırırken faydalı siteler diğerlerinin
arasında kaybolup gidiyor içinden cımbızla seçip ayırmak gerekiyor
bu sefer cımbızımı iyi kullandım anlaşılan

nesye konuya dönelim şimdi cımbız falan derken konu dağılacak

yazıları okurken farkettim ki bu içsel konuşmalara ayrı bir önem
veriyorsunuz hepimiz zaman zaman kendimizle konuşuruz bu bazen
olumlu olur çoğunlukla da kendimize söylenir dururuz mp3 leri dinlemeyi
ne zaman bırakalım derken sanırım durumun tersine dönmesini
kastediyorsunuz yani kendi kendimize konuşurken daha çok olumlu
konuşmaların ağırlık kazanmasından. yanılıyormuyum daha bu içsel
konuşmalar hakkında yazılacak çok şey var ama konu uzadıkca ilgi de
azalır (mı ki)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

keskin14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2008, 04:45 AM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: İçsel Konuşmalar

Hoşgeldiniz Semih bey
Doğru yorumlamışsınız uzun vadede hedefimiz içsel konuşmalarımızın olumlu hale gelmesidir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-03-2008, 10:15 PM   #3 (permalink)
Teğmen

10 Mesajinıza toplam 59 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin14 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: İçsel Konuşmalar

hepinize sevgiler
bugün mp3 leri dinlemeye başlayışımın 12. günü Atakan beyin yazılarında sıkca değindiği gibi bende ego ve suçlulukla başladım bu ziyafete
Mevlananın söylediği içteki ben ime yeniden kavuştum. Tanrım ne kadar özlemişim onu. Son bir haftadır hasret gideriyoruz birbirimizle. Kah eski sevgilerimizden bahsediyoruz kah hatalarımızdan bazen ortak anılarımızı yeniden yaşıyoruz bazen de geleceğe dair konuşuyoruz. Uykuya dalıncaya kadar devam edip gidiyor sohbetimiz. Meğer maddi dünyanın girdabına nasılda kapılmışım özür dilerim senden, seni bunca zamandır ihmal ettiğim için. Beni senin kadar seven biri daha varmıki (lütfen analarımız alınmasın onların yeri ayrı) bunca zamandır yanımda olduğun halde seni yok farzetmiştim. Bana en küçük bir alınganlık bile göstermedin.
Bir başka yazımda daha değinmiştim. Bu aralar kendimle öylesine meşgulumki çevremdekileri ihmal ediyorum ister istemez. Neyse bir süre sonra aradaki dengeyi bulurum yeniden. Artık yeni mp3 leri dinlemenin zamanı geldi diye düşünüyorum. forumdaki arkadaşlara bakıyorumda birçoğu birden fazla 6-7 telkini bir arada dinliyorlar. telkinlerin etki etme süresi uzar diye düşünüyorum bunun yerine önem sırasıyla bir, enfazla iki farklı telkini birarada dinleyip etkisini gördükten sonra diğerlerine geçilirse daha doyurucu olur. bu arada birbirini destekleyen telkinlerde birlikte dinlenirse ektileride daha kuvvetli olur. uzun süre bekleyerek birçok etkiyi birden görmeyi beklemektense kısa zamanda bir telkinin etkisini görmek bir sonraki telkine geçmek için bizi kamçılayacaktır.
gene uzattım galiba şimdilik
hoşca kalın
keskin14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2009, 06:22 PM   #4 (permalink)
Teğmen

6 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ervaensar will become famous soon enoughervaensar will become famous soon enough

bende bugün tevafuk oldu bu siteye girmem,ama böyle 1 şey uzun zamandır arıyordum
insan okuyo okuyo uygulayamayınca-istedigi nitelikte- haliyle morali bozuluyor
inşallah yazanlar gibi bende faydasını görürüm
kişiye özek telkinlerin fiyatı yaklaşık ne oluyor bununla ilgili birşey bulamadım
ervaensar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2009, 06:28 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Lightbulb

merhabalar yanımıza hoşgeldiniz..

özel telkin fiyatları ortalama 50ytl den başlıyor ama en sağlıklı bilgiyi atakan bey e özel mesaj atarak alabilirsiniz..

Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri - Profil bilgileri: hayatimdegisti

hedeflerinizin kısa sürede kolaylıkla gerçekleşmesi dileklerimle..

sevgiler..
Alt 02-05-2009, 11:21 AM   #6 (permalink)
Teğmen

rimdeng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
17 Mesajinıza toplam 53 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rimdeng is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İçsel Konuşmalar

İ.N.Ş HERKESE FAYDSI DOKUNACAK ALLAHIN İZNİYLEN
rimdeng isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2009, 12:38 AM   #7 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 104 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
exceed is an unknown quantity at this point

temel telkin olarak adlandıraln muhteşem üçlü ile başlamak bunları dönüşümlü olarak zamanı geldiğinde listede değiştirmek gayet başarılı bir çalışma oluyor..ben şuanda listemde 7 telkin dinliyorum uyku zamanında.ama ego suçluluk kendine gven sabit oluyor.depresyon yanlarında..diğerlerini haftalık bi program halinde dönüşümlü dinliyorum..ufak tefek yan etkileri olsada alışıyor insan..
...;)
exceed isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2011, 01:41 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 11
40 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nergisz is an unknown quantity at this point

yan etkisi ne oluyor mesela sizde?
nergisz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2011, 07:50 AM   #9 (permalink)

concon1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
7 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
concon1976 is an unknown quantity at this point

peki içsel konuşmaları yaparken kelimeleri de doğru seçmemiz gerekmıyormu bildiğim kadarıyla atakan bey bu kelimeleri

uzun araştırmalar ve çalışmalar sonucu özenle seçioruz demişti ?????
concon1976 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2011, 04:28 PM   #10 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Atakan Bey demiş ya

Alıntı:
Doğru yorumlamışsınız uzun vadede hedefimiz içsel konuşmalarımızın olumlu hale gelmesidir.

Zaten telkinler içsel konuşmalarımızı olumlu hale getirmeye yarıyor. Tabi kendimiz de bu konuşmaları farkındalıkla yaparsak veya dinlersek yani içimizde sürekli dır dır yapan sesi olumlu hale getirebiliriz.

Bizi olumsuz etkileyen içsel konuşmalar boş yere bizi suçlayan ya da herşeyi eleştiren ya da herşeye kızmamıza veya kırılmamıza neden olan yargılayıcı konuşmalar değil mi?

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil