Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım?

Uyarılar

Ne zaman birakmali?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? Ne zaman birakmali? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Telkinler davranış değişikliği amaçldır.Telkinleri dinleyen kişiler genellikle iki amaç için dinlerler.Kişisel gelişim amaçlı olanlar. Fobi,depresyon gibi sorunlara karşı destek amaçlı olarak. Telkinlerin etkisini göstermesi diğer yöntemlere göre daha kısadır.Ancak fobsi olan depresif olan kişiler hemen telkinleri bırakmamalıdır.En azından bir yıl ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? telkin cd indir izle İstanbul Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? nerededir kimdir Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? hipnoz Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? kuantum düşünce kitap haberi

Ne zaman birakmali?

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-11-2006, 11:37 AM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ne zaman birakmali?

Telkinler davranış değişikliği amaçldır.Telkinleri dinleyen kişiler genellikle iki amaç için dinlerler.Kişisel gelişim amaçlı olanlar.
Fobi,depresyon gibi sorunlara karşı destek amaçlı olarak.

Telkinlerin etkisini göstermesi diğer yöntemlere göre daha kısadır.Ancak fobsi olan depresif olan kişiler hemen telkinleri bırakmamalıdır.En azından bir yıl boyunca 3-4 gün ara ilede olsa tekrar etmeliler.
Kişisel gelişim için dinleyenler ise diledikleri zaman bırakabilirler.
Ancak olumlu düşünme alışkanlığı tam olarak kişide yerleşmişse yani artık bireyin içsel konuşmaları olumluya dönmüşse telkin dinlemek yerine kendi içsel konuşmaları onun için yeterlidir.

Aslında bir döngü vardır.Eğer olumsuz düşünürsen olumsuz şeyler seni bulur.Kendini kötü hissetikçe hata yaparsın.Hata yaptıkça kendini daha çok eleştirirsin.Ve bu döngü kişiyi gittikçe olumsuzluğa sürükler.
Bunu bir ile yola devam ederken bir yokuşta takılıp kalmaya benzetebiliriz.
İşte telkinler o çıkmakta zorlandığınız yokuşta sizi düz yola doğru iter.Ondan sonrada o hizla yolunuza devam edersiniz.

Dileyenler bu yolda devam ederken haftada bir iki kere telkin dinleyip daha fazla hiz alabilirler.
Dileyenler ise olumlu düşünme alışkanlığını hayatlarına uyarlayıp sürekli içsel konuşmalar yaparak pedal çevirirler.

Diyelim ki olumlu düşünmednizi yani pedal çevirmedini telkinde dinlemediniz ve bsikletten düştünüz.O zaman tekrar kalkıp yolunuza devam edebilirsiniz.Artık karşınızda engeller yoktur.Yokuş yukarı çıkmak zorunda değilsiniz.
Ne olursa olsun o aldığınız yol alınmıştır.

Özetle davranış değişkliği kalıcı değşime neden olur.Bu değşimi dahada ileri götürmek sizin elinizdedir.Dileyenler degisim gerceklestikten sonrada arada bir telkin dinlerler.Dileyenler ise içsel konuşmalar yaparlar.

Telkinleri dinlemeye geçen mart ayında başlayan bir üyemiz.Şu an telkin dinlemeye ihtiyaci olmadigini soyluyorVe aylardır dinlemiyor.Çünkü zaten bu aldığı destek sayesinde hayatında bir çok güzel gelişme meydana geldi.Artık düz yolda ilerliyor.Olumsuz döngü artık olumluya döndü...
Davranış değişikliği ile düşünce biçimini değiştirenler olumsuz düşnceden her geçen gün daha fazla uzaklaşırlar.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

pinky9 and marea476 like this.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-11-2006, 08:58 AM   #2 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bademmm is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Ne zaman birakmali?

merhaba ,
benim bir sorum olacak.şimdi ben birkac mp3 birden dinliyorum kendine güven ,ego, mutluluk ve tiiyatro scripti dinliyorum her zaman dinliyorum bunları mesela okuldadersten cıkınca kendimi kötü hisseddiyordum ve hemen müzikleri dinliyordum ama artık sanki dinlemezsem kötü hissederim gibi bi baskı geldi üstüme
bugün hiç dinleyemedim mutsuzum gibi bii psikolojiye girdim .yani bu delilik boyutunda değil tabiikii ama bazen mutsuz olduğumda bi bakıyorum o gün dinlememişim gibi bi durum oluyor . sizce dinlemeyi bıraksam daha mı iyi olur.
Alt 16-11-2006, 09:02 PM   #3 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Ben soyle cevap vereyim..

Eger telkinler bagimlilik yapar mi diye soruyorsaniz.Dünyada telkinli kisisel gelisim cd si dinleyen milyonlarca insan vardir.Ve bagimlilik yaptigina dair bir bilgi yoktur.
Tam tersine kisi tv bagimliligi alkol bagimliligi sigara bagimliligi gibi bir cok bagimliliklardan kurtulur.

Telkin konusu bizim ülkemizde cok bilinmiyor.Belkide degisime karsi olan bilincalti hemen bahaneler one suruyor.
-Ya bagimlilik yaprsa diye..
Boyle bir sey yoktUR.

Ancak ilk etapta kisi eger telkinleri duzenli. dinlemiyorsa bu tur gereksiz endiselere kapilabilir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2007, 02:02 PM   #4 (permalink)
Teğmen

susogeliy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
23 Mesajinıza toplam 140 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
susogeliy is an unknown quantity at this point

Ana tema ne? "NE DÜŞÜNÜRSEN BAŞINA O GELİR" Senin başına da; Telkin dinlemeyi bırakırsam acaba mutsuz olur muyum? korkusu geliyor. Önce bu korkuyu aşmalısın...
Saygılar...
Teşekkür ederim...
susogeliy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2007, 07:29 PM   #5 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point

Düşündüğün şey büyük oranda başına geliyor evet..ama bende şöyle oldu..bir iki gün neredeyse hiç dinleyemedim bazı sebeplerden dolayı..ve hemen gerilemeyi anında hisettim..oysaki bunu hiçç ama hiçç beklemiyordum..aklımda asla böyle bişey yoktu...bazı şeylerin bende eskiye meylettiğini ve segirttiğini görünce yeniden son sürat dinlemeye koyuldum...
.. super bun a ragmen eskiye göre çok daha neşeli ve rahatım..nasıl teşekkür edecegimi bilmiyorum...sanırım ben de uzun bi süre dinlemeliyim,yo hoşuma gidiyo baya alıştım...hatta kendimi çok daha güçlü hissediyorum,sanırım dünyaya açılan kameranın ayarları bende oynadı,bu da hoşuma gidiyor..eski görüntü iyi degildi zaten..karlı ve siyah beyazdı...
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2007, 03:01 PM   #6 (permalink)

1 Mesajina 12 kez İyi ki varsın denildi
esinti is an unknown quantity at this point
Standart telkin dinleme süresi

belki hemen hemen aynı şeylere cevap vermekten yorulmuşsunuzdur çünkü kişilere verdiğiniz cevapları incelediğimde cevaplarınız genelde benzer. fakat ben şunu tam anlayamadım.bir günde 10-12 saat dinlemek mümkün olabilir mi? yada etkiyi görebilmek için günde en az kaç saat yada dakika dinlemek gerekir?eğer günde 10-12 saat dinlemek gerekiyorsa insanlar bunu nasıl başarabilir?sorularıma açıklayıcı olarak cevap vereceğinizi umuyor, teşekkür ediyorum.
esinti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2007, 06:20 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: telkin dinleme süresi

Alıntı:
esinti Nickli Üyeden Alıntı
belki hemen hemen aynı şeylere cevap vermekten yorulmuşsunuzdur çünkü kişilere verdiğiniz cevapları incelediğimde cevaplarınız genelde benzer. fakat ben şunu tam anlayamadım.bir günde 10-12 saat dinlemek mümkün olabilir mi? yada etkiyi görebilmek için günde en az kaç saat yada dakika dinlemek gerekir?eğer günde 10-12 saat dinlemek gerekiyorsa insanlar bunu nasıl başarabilir?sorularıma açıklayıcı olarak cevap vereceğinizi umuyor, teşekkür ediyorum.
Öncelikle hoşgeldiniz telkinlerin etkileri derken öncelelikle ego ve suçluluğu günde 10 12 saat dinledikten sonra diğerlerine geçmen gerektiğini biliyorsundur herhalde büyük ihtimal etkiler bir haftada çıkacaktır uzun dinlemenin tek yolu uykuda dinlemektir mp3 çalar işini görür ucuzladı bu günlerde bunun büyük avantajı olacaktır en az 7 8 saat uykuda geçiriyoz kulaklığın çıkma sorunu olabilir ben bantla yapıştırmakta çözüm buldum
Alt 14-06-2007, 05:44 PM   #8 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 63 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alalev61 is an unknown quantity at this point

peki bu cd leri illa kulaklıklı bir cihazda mı dinlemeli bu kısmını anlamadım :(
alalev61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2007, 03:21 PM   #9 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 63 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alalev61 is an unknown quantity at this point

kimse bişey yazmamış sorduğum soruya
alalev61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2007, 03:29 PM   #10 (permalink)
Çevirmen

29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point

alev senin bu sorunu forumda başka bir yerde daha gördüm ve orda taa ne zaman cevaplamıştım. madem görmedin bir daha cevaplayayım.
hayır ila kulaklıktan dinlemen gerekmiyor şekerim.
hoperlerden de açıp dinleyebilirsin.

Bookmarks