Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Olumlamalar Yapma Sanatının İncelikleri (telkin sanatı)

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Olumlamalar Yapma Sanatının İncelikleri (telkin sanatı) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Onaylamalar ya da diğer adıyla olumlamalar bildiğiniz gibi olumlu düşünmeye yarayan ve şimdiki zaman ifadesiyle kurulan cümlelerdir Örneğin: ideal kilomdayım... isteklerime sahip olmayı seçiyorum mutlu ve huzurluyum gibi cümle yapıları olumlamadır olumlama yapan arkadaşlar yaptığımız olumlamalardan nasıl daha verimli sonuç ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Olumlamalar Yapma Sanatının İncelikleri (telkin sanatı)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-08-2008, 09:16 AM   #1 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light
Standart Olumlamalar Yapma Sanatının İncelikleri (telkin sanatı)

Onaylamalar ya da diğer adıyla olumlamalar bildiğiniz gibi olumlu düşünmeye yarayan ve şimdiki zaman ifadesiyle kurulan cümlelerdir
Örneğin:
ideal kilomdayım...
isteklerime sahip olmayı seçiyorum
mutlu ve huzurluyum
gibi cümle yapıları olumlamadır
olumlama yapan arkadaşlar yaptığımız olumlamalardan nasıl daha verimli sonuç alabiliriz diye merak etmeleri beni bu yazıyı
yazmaya itti
olumlamalarınızın etkili olmasının koşullarına aklımıza geldikleri kadarıyla değinelim
1 olumlamalarınız şimdiki zamanda olmalı
2 olumlamalarınız direnç yaratıyorsa hergeçen gün-gittikçe sözünü ekleyin.
sadece sağlıklıyım demek direnç yaratıyorsa
hergeçen gün daha sağlıklı oluyorum
gittikçe sağlığıma kavuşuyorum gibi
3 olumlamalarınızı yaparken çaba göstermeden yapın
sonuç beklentisini askıya alın
şarkı söyler gibi fazla önemsemeden tekrarlayın
4 olumlamaya güç katan tekrardır
tekrarlarla kendinizi bir yalana bile inandırabilirsiniz
ve şimdi kendinize defalarca tekrarlayın
hergeçen gün daha mutlu daha başarılı ve daha sağlıklıyım(dünyadaki en kapsamlı olumlamalardan biridir)
ilişkilerim sevgi dolu....şans yıldızım parlaktır ve buna benzer olumlamalarınızı sürekli tekrarlayın
5 olumlamalarınızı alfa dalgasında gevşemişken hipnozdayken ya da meditasyondayken yapın
işte bu zamanlar beyin sünger gibi olumlamaları emer...beyin aliıcı konumdadır
6 olumlamalarınızı uyumada önce yapın ki bilinçaltına attığınız olumlama tohumları sizin sağlık,mutluluk ve başarı ağacınız olsun
7 olumlamalarınızı gün içindeki rutin işlerinizi yaparken kullanın
diş fırçalarken
yemek yaparken
yolda yürürken
otobüs beklerken v.b
bekleme zamanlarınızı bilinçaltınızla dostane ilişkilerinizi arttırmak için bir fırsat olarak kullanın
8 olumlamaların anlamını düşünerek ve düşünmeyerek tekrarlayın ikiside etkilidir
hem anlamını düşünerek hemde mekanik olarak düşünülmeden tekrarlanan olumlamaların birbirini tamamlama özelliği vardır
9 olumlama yaparken negatif duygular oluşursa sedona-eft gibi tekniklerle duyguyu boşaltın ve sonra olumlamaya devam edin mevcut duygusal çöplüğünüzü boşalttığınızda yeniye ve olumluya yer açılır
10 subliminal telkinleri dinlemeyi ihmal etmeyin ki olumlamalarınızın ve iç konuşmalarınızın pozitife dönmesinde hızlandırıcı bir etki yapsın....
11 olumlamalarınızı imgelerle-resimlerle-hayal panosuyla,kurduğunuz hayallerle boyayın
kelimeleri resimlerle canlandırın
bilinçaltı resimlerden anlar
bir çin atasözü der ki bir resim bin sözcüğe bedeldir
kelimelerinizin resimlerini hem zihninizde canalandırın hemde hayal panonuzda
şimdilik bu 11 kurala dikkat edin sonra diğer dikkat edilmesi gereken püf noktalarıda buradan yazmaya devam edeceğim
sevgi ve ışıkla kalın
yazan:keops

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-08-2008, 09:22 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaafinur is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Olumlamalar Yapma Sanatının İncelikleri (telkin sanatı)

Alıntı:
keops Nickli Üyeden Alıntı
Onaylamalar ya da diğer adıyla olumlamalar bildiğiniz gibi olumlu düşünmeye yarayan ve şimdiki zaman ifadesiyle kurulan cümlelerdir
Örneğin:
ideal kilomdayım...
isteklerime sahip olmayı seçiyorum
mutlu ve huzurluyum
gibi cümle yapıları olumlamadır
olumlama yapan arkadaşlar yaptığımız olumlamalardan nasıl daha verimli sonuç alabiliriz diye merak etmeleri beni bu yazıyı
yazmaya itti
olumlamalarınızın etkili olmasının koşullarına aklımıza geldikleri kadarıyla değinelim
1 olumlamalarınız şimdiki zamanda olmalı
2 olumlamalarınız direnç yaratıyorsa hergeçen gün-gittikçe sözünü ekleyin.
sadece sağlıklıyım demek direnç yaratıyorsa
hergeçen gün daha sağlıklı oluyorum
gittikçe sağlığıma kavuşuyorum gibi
3 olumlamalarınızı yaparken çaba göstermeden yapın
sonuç beklentisini askıya alın
şarkı söyler gibi fazla önemsemeden tekrarlayın
4 olumlamaya güç katan tekrardır
tekrarlarla kendinizi bir yalana bile inandırabilirsiniz
ve şimdi kendinize defalarca tekrarlayın
hergeçen gün daha mutlu daha başarılı ve daha sağlıklıyım(dünyadaki en kapsamlı olumlamalardan biridir)
ilişkilerim sevgi dolu....şans yıldızım parlaktır ve buna benzer olumlamalarınızı sürekli tekrarlayın
5 olumlamalarınızı alfa dalgasında gevşemişken hipnozdayken ya da meditasyondayken yapın
işte bu zamanlar beyin sünger gibi olumlamaları emer...beyin aliıcı konumdadır
6 olumlamalarınızı uyumada önce yapın ki bilinçaltına attığınız olumlama tohumları sizin sağlık,mutluluk ve başarı ağacınız olsun
7 olumlamalarınızı gün içindeki rutin işlerinizi yaparken kullanın
diş fırçalarken
yemek yaparken
yolda yürürken
otobüs beklerken v.b
bekleme zamanlarınızı bilinçaltınızla dostane ilişkilerinizi arttırmak için bir fırsat olarak kullanın
8 olumlamaların anlamını düşünerek ve düşünmeyerek tekrarlayın ikiside etkilidir
hem anlamını düşünerek hemde mekanik olarak düşünülmeden tekrarlanan olumlamaların birbirini tamamlama özelliği vardır
9 olumlama yaparken negatif duygular oluşursa sedona-eft gibi tekniklerle duyguyu boşaltın ve sonra olumlamaya devam edin mevcut duygusal çöplüğünüzü boşalttığınızda yeniye ve olumluya yer açılır
10 subliminal telkinleri dinlemeyi ihmal etmeyin ki olumlamalarınızın ve iç konuşmalarınızın pozitife dönmesinde hızlandırıcı bir etki yapsın....
11 olumlamalarınızı imgelerle-resimlerle-hayal panosuyla,kurduğunuz hayallerle boyayın
kelimeleri resimlerle canlandırın
bilinçaltı resimlerden anlar
bir çin atasözü der ki bir resim bin sözcüğe bedeldir
kelimelerinizin resimlerini hem zihninizde canalandırın hemde hayal panonuzda
şimdilik bu 11 kurala dikkat edin sonra diğer dikkat edilmesi gereken püf noktalarıda buradan yazmaya devam edeceğim
sevgi ve ışıkla kalın
yazan:keops

teşekkürler keops ben olumlamaları geniş zamanda yapıyordum çok yararlı bir yazı bizler için teşekkürler
kaafinur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-08-2008, 03:07 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

105 Mesajinıza toplam 445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
monange is an unknown quantity at this point

Keops harikasin... Cok güzel ve öz bilgiler ellerine saglik...
Bende bir yumurta var. Sende bir yumurta var. Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem, yine sende bir yumurta Bende bir yumurta olur. Şayet, sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen, sende iki bilgi, Bende iki bilgi olur. KONFİCYUS
monange isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-08-2008, 05:10 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 9
115 Mesajinıza toplam 436 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pozitif is an unknown quantity at this point

Gönlüm aranip dünleri feryat etme<br /><br />Kan almak için yarinlar icat etme<br /><br />Dünler düş olup gitti, yarinlarsa hayal<br /><br />Cahilce şu gerçek günü berbat etme<br /><br />Ömer Hayyam<br /><br />Kardesim sen düsünceden ibaretsin<br /><br />Geriye kalan et ve kemiksin<br /><br />Gül düsünürsün gülüstan olursun<br /><br />Diken düsünürsün dikenlik olursun<br /><br />MEVLANA
pozitif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2008, 05:04 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
54 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matlatari is an unknown quantity at this point

Ya arkadaşlar internette çok araştırdım arkadaşım var bu konulardan iyi anlıyo ama ondan da tatmin edici bir cevap alamadım aranızda kıskançlıkla ilgili kendimi düzeltebileceğim bir olumlama bilen veya bana uygun bir şey tavsiye edebilen birisi var mı genelde kısknaçlığın kendine güven eksikliğidnen olduğunu söylerler benimkisi benimle olan kişinin biryere gitmesinden veya beni terk etmesinden korktuğum için veya bir başkasını rakip gördüğüm için değil ben mesela birisinin kız arkadaşıma bakmasından dolayı deli olurum :D yoksa birisini tehdit olarak görmek veya rakip olarak görmek değil benim sorunum umarım anlatabilmişimdir...

Teşekkürler şimdiden...
Alt 10-08-2008, 07:00 PM   #6 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Alıntı:
matlatari Nickli Üyeden Alıntı
Ya arkadaşlar internette çok araştırdım arkadaşım var bu konulardan iyi anlıyo ama ondan da tatmin edici bir cevap alamadım aranızda kıskançlıkla ilgili kendimi düzeltebileceğim bir olumlama bilen veya bana uygun bir şey tavsiye edebilen birisi var mı genelde kısknaçlığın kendine güven eksikliğidnen olduğunu söylerler benimkisi benimle olan kişinin biryere gitmesinden veya beni terk etmesinden korktuğum için veya bir başkasını rakip gördüğüm için değil ben mesela birisinin kız arkadaşıma bakmasından dolayı deli olurum :D yoksa birisini tehdit olarak görmek veya rakip olarak görmek değil benim sorunum umarım anlatabilmişimdir...

Teşekkürler şimdiden...
kıskançlık olumlamayla pek düzelmez
yani uzun bi yol
kıskançlık bir sonuçtur
o sonuca neden olan şey ise geçmişteki öğrenmelerdir
geçmişteki şartlanmanın ne zaman ve nasıl oluştuğu tespit edilip çözüme gidilebilir
yanlış bakış açıları varsa onlar tekrar çerçevelendirilir....ve algı değiştirilir
nlpdeki metamodelle sorunun doğru tespiti önemli bu konuda

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2008, 07:06 PM   #7 (permalink)
Teğmen

54 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Teşekkürler...
Alt 10-08-2008, 07:26 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

105 Mesajinıza toplam 445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
monange is an unknown quantity at this point

matlatari sanirim bu biraz kendine güvensizlikle ilgili bir sorunun... O nedenle sana Kendine güven telkinlerini dinlemeni tavsiye ederim öncelikle... Sonuc itibariyle kendine güvenen ve emin kisilerin kiskanclik gibi duygulara kapilmasi mümkün degildir...
Bende bir yumurta var. Sende bir yumurta var. Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem, yine sende bir yumurta Bende bir yumurta olur. Şayet, sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen, sende iki bilgi, Bende iki bilgi olur. KONFİCYUS
monange isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2008, 07:34 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Kendine güven telkinini yanlızca ego ve suçluluktan hemen sonra yaklaşık bir ay dinledim ve güven konusunda hiç bir problemim yok kendimi tanıyorum eski halimde olsam evet haklısın derdim ama benimkisi güvenden farklı bir konu ben bu güven eksikliği konusunu çok okudum her yerde yazar bu ama benimkisi biraz daha farklı geçmşile alakalı diyelim...Yoksa zaten en çok dinlediğim telkinlerdendir kendine güven ki bu telkinin karşılığını kat kat aldım ben hala da almaya devam ediyorum artık dinlemiyorum ama yine de güvenimin her geçen gün daha da arttığını da hissebiliyorum...
Cevabın için teşekkür ederim...:)
Alt 10-08-2008, 10:00 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 9
115 Mesajinıza toplam 436 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pozitif is an unknown quantity at this point

Bu sadece senin kendine güvenin ile ilgili bir durumda olabilir olmayadabilir, tabi ''olmayabilir'' noktasında ya bu karşındaki insanla ilgili bir durumdan yada toplumda deneyimlediğin erkeklerin bayanlara karşı davranışlarının senin ilişkinede ulaşabilmesinden korkmandan kaynaklanan bir tavır içine girmenden olabilir son olarak senden daha iyisi korkusu yaşıo olabilirsin ama bir sorun varsa aslında çözümü sende yada senin çözüm adına sergilediğin tespitlerde diye düşünüyorum tabi bu benim düşüncem... Arada sırada noktalama işareti kullanmam lasım ne kadar uzatıyorum yaa
Gönlüm aranip dünleri feryat etme<br /><br />Kan almak için yarinlar icat etme<br /><br />Dünler düş olup gitti, yarinlarsa hayal<br /><br />Cahilce şu gerçek günü berbat etme<br /><br />Ömer Hayyam<br /><br />Kardesim sen düsünceden ibaretsin<br /><br />Geriye kalan et ve kemiksin<br /><br />Gül düsünürsün gülüstan olursun<br /><br />Diken düsünürsün dikenlik olursun<br /><br />MEVLANA
pozitif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks