Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-dinlemeyi-birakmaliyim/)
-   -   Ne zaman birakmali? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-dinlemeyi-birakmaliyim/413-ne-zaman-birakmali.html)

shamanic 13-05-2008 03:16 PM

Ynt: Ne zaman birakmali?

merhabalar mahooni..

müziğin sesini duyuyorsanız telkinleri bilinçaltınız alıyordur mutlaka..

bazı üyelerimiz değişim sürecinin farkına varmayabiliyorlar..

değişimlerimiz düz bir çizgi üzerinde olmaz.. sipiral şekilde yukarıya doğru genişleyen bir enerjidir..

bunu bazen bizler farkedemyiz tıpkı bir annenin bebeğinin büyüdüğünü çok farkedememesi gibi..
halbuki dışardan onu hafta bir görenler bile şaşırtıcı derecede büyüdüğünü geliştiğini anında farkederler..

sizde uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarla bulunacağınız bir sohpet ortamında
farklılıklarınız olup olmadığının yansımalrını takip edebilirsiniz..

telkinlerin amacı doğru davranış modellerini edinebilmemizdir..

örneğin; kilo vermeye çalışan birisi kendine güven ego ve suçluluk telkinlerini dinlerken zayıflamaya başlar.. sağlıklı beslenmeye başlar..
abur cubur yemez.. bir diyet yapar ona sadık kalır .. yürüyüş yapar..

özetinde yaptıklarından dolayı zayıflamıştır ama içsel olarak gücünü telkinler harekete geçirmiştir..
kendine güveni geldikçe sağlığına dikkat etmeye başlamış.. suçluluktan özgürleştikçe kendini sevmiş sevdikçe mutlu olacağı tercihlere yönelerek
kalıcı davranış değişiklikleri oluşturmaya başlamıştır..

dilerim kısa sürede sizdende amaçlarınıza ulaştığınız ile ilgili mutlu haberler alırız..

sevgiler..

fe 16-05-2008 12:16 PM

dinleme

merhaba ben sadece arabada olduğumda dinliyorum mp3 ler çok güzel çok güzel 10 12 saat uzun bir süre bir etkisi varmı da bilemiyorum sanırım neye inanırsan o olur.

Su_Duru 07-07-2008 12:03 AM

Ben 2 hafta sucluluk..ego.. surekli olarak dinledim... bu bir haftadir kendine guveni ekledim ve bunlari gunde en az 8 saat surekli dinliyorum.. geceleri yatarken hep doga telkinlerini dinliyorum.. fakat gunduz newage, ney ve doga karisik dinliyorum
simdi benim bir sorum olacak.. ben cok unutkanim ve benim kosantreyle ilgili sorunum var...cok cabuk dikkatim dagiliyor ve bu beni rahatsiz ediyor... buna gore ekliyebilecegim telkinler varmi?

shamanic 07-07-2008 12:43 AM

merhabalar Su_Duru..

suçluluk.. ego .. kendine güven gibi telkinlerin ortaya çıkardığı etkilerden bazılarıda konsantrasyonda artış.. hafızanın daha güçlü olması v.b super

ancak bu etkilerin ortaya çıkması zaman alabileceği için benim tavsiyem kişiye özel alarak hazırlanan hafıza ve konsantrasyon telkinlerinden
müsait olduğunda sipariş vermeniz .. thumbsanim

böylelikle konuyla direkt olarak ilgileneceğiniz için yaşamınızda olumlu etkilerin yansımalarını daha kısa vadede görebilirsiniz.. thumbsanim

sevgiler.. actionsmile

Theli 04-08-2008 06:32 PM

Telkinler konusunda yeniyim ve burası yeri mi emin değilim ama benim de şöyle bir sorum olacak:
Kişisel gelişim için telkinleri dinleyeceğim ve bir gün bırakacağım, bıraktığımda kaydettiğim gelişmeleri kaybetme gibi bir durum olabilir mi? Sanki hiç dinlememiş gibi dusun

CeM 05-08-2008 02:05 AM

Alıntı:

Theli Nickli Üyeden Alıntı
Telkinler konusunda yeniyim ve burası yeri mi emin değilim ama benim de şöyle bir sorum olacak:
Kişisel gelişim için telkinleri dinleyeceğim ve bir gün bırakacağım, bıraktığımda kaydettiğim gelişmeleri kaybetme gibi bir durum olabilir mi? Sanki hiç dinlememiş gibi dusun

Merak etme kardeşim bu telkinlerin en büyük özelliklerinden birisi zaten kalıcı olmalarıdır,sen yeterki önerildiği gibi dinle ve maksimum etkiyi gör arasıra dalgalanmalar olur bunlar normaldir,ama azar azar da olsa etkileri gördükten sonra devam et dinlemeye zaten bırakman gerektiği zaman sen kedini hazır hissedeceksin super

hayatnegarip 14-10-2008 05:38 PM

Sitedeki deneyimli kişiler gerçekten içten, sabırlı ve bir okadarda samimi cevaplar veriyorlar ki, sırf bu muamele yüzünden sanıyorum ki siteyi bırakmayan umudunu kaybetmeyen bir sürü insan vardır... 6-7 ay önce bi süre dinlemiştim mp3leri, şimdi azimle tekrar başladım....

saygılar....  25889

ark5

stubborn 07-11-2008 10:59 PM

Telkınlerı dınleyelı baya yol kat ettım..artık hayatımda olumsuz dusunceye yer yok herşeyı olumlu yonlerınden bakıp utlu olabılcek bır yan bulabılıyorum..hatta işyerınde adım pozıtf pozıtıf e cıktı:)) mıllet ısmımı soylemeyı bıraktı benı pozıtıf dıye cagırmaya basladı wave ve gelıp benle konustuklarında rahatladıklarını soyluyorlar..bu super bır olay benım için ..hersey cok guzel olmaya basladı ve dahada ıyı olacagna emınm..bu sıte benım kendımı bulmama neden oldu..tesekur ederım

sefa46 30-12-2008 08:33 PM

mrb telkin müziklerini toplam kaç saat dinlemeliyim açık bir şekilde bilgilendirirmisiniz

shamanic 31-12-2008 11:54 AM

merhabalar sefa..
yanımıza hoşgeldin.. actionsmile

bu bölümde açıklamalarımız var.. keyifli incelemeler ..
Nasıl Dinleyebilirim - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

sevgiler..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:26 AM.