Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-dinlemeyi-birakmaliyim/)
-   -   Ne zaman birakmali? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-dinlemeyi-birakmaliyim/413-ne-zaman-birakmali.html)

uzunoğlu 13-08-2007 05:47 PM

Ynt: Ne zaman birakmali?

merhaba arkadaşlar,
ben telkinleri dinlemeye 10 gün önce başladım ve hemen hemen 2 günde değişimleri hisseder hale geldim.açıkçası o 2 gün içinde beni üzen bişi yoktu ama sonra ailevi bazı problemler yaşadım.şu anda da hala devam etmekte ve çok üzüldüğüm konular.telkinleri dinliyorum ama sürekli bir üzüntü halinde olduğum için açıkçası etki ediyor mu etmiyor mu pek anlayamıyorum sad456 ego ve suçluluğu artık dinlemeyi bırakıp başka telkinlere mi geçmeliyim çok kararsız kaldım sadanim siz ne dersiniz? 12389

YAZGÜLÜ_81 13-08-2007 07:15 PM

Merhaba,
ego ve suçluluğu dinlemeyi bırakmadan üzerine diğerlerini ekleyebilirsin, ben de sorunlu zamanlarımda dinledim, etki eder mi diye düşündüğüm oldu fakat şu an sonuç mükemmel 1,5 ay oldu ve gerçekten hayatım değişti, dinlemeye devam etmelisin sevgiler music45

uzunoğlu 13-08-2007 07:27 PM

Teşekkürler Elif sapkal89 umarım ben de 1 ay sonra bu cümleleri kurabilirim smiliyface
sevgiler....

needtradee 21-12-2007 01:13 AM

::::::
Gerçekten Teşekkürler Daha Yeni Dinledime Rağmen Hemen Etkisini Gösterdi gERÇekten Müzik Dinlemek Kolay Oluyor Yaklaşık 1 saattir bunu dinliyorum
Çok Rahatlatıcı bir müzik Teşekkür Ederim tüm emeği geçenlere Editörlere Teşşekkürler... idea3 hpm1 blissy

hakan85 16-01-2008 10:55 PM

TEŞEKKÜRLER

jilek 25-01-2008 03:51 PM

Bu telkinler üzün bir süre dinledikten sonra bırakmak acaba kazanmış oldugumuz olumlu düşünceleri ve olumlu davranışlarında son bulmasına sebep olurmu? yani telkinlerin etkisi kalıcımıdır?

sarıgüller 31-03-2008 11:32 AM

Bende dınlıyorum aynı zamanda ılaç tedavısıde var ve cok ıyı gelıyor ama sureklı olması onemlı bırakmadan ... blissy b456 gssmile

McMelewen 08-04-2008 01:31 PM

ben daha 3 günlük bile sayılmam ama bu müzikleri kişesel gelişim için dinlere söyleyeyim çevrenizden eğer olumsuz tepkiler alıyorsanız sevinin çünkü o tepkiler size pozitif olarak yansıma yönelik davranışlardır. siz olumlu ve neşeli olursanız çevrenizede bu enerjiyi yayıp sizdeki etkinin olumlu olduğunu daha iyi görebilme şansını yakalarsınız. bağımlılık dediğin tamamen bilinç altına yerleştirdiğin korkunun sonucu.insan bağımlılıktan kurtulabilir sadece öz güvenin olsun bunu yitirmemek lazım.ben kendim adıma sigara dahil tüm şeylerden kurtulurum. tabiki benimde bazı endişelerim var kendi hakkımda ama bu huylarımdan hem nefret eder hemde çok severim bu da kendimi suçluluk pisikolojisinden atarsam kurtulabileceğimi biliyorum.zor olacak belki ama olacak. sende böyle düşün ama sadece düşünme onu yaşa ki olsun. ek bilgi olsun diye söylüyorum olgunluk deneyimini yeni tanıyan insanlar adına kendi görüşüm ; kendininzi rüzgara bırakın çünkü hayatta hiç bir şey size üzüntü vermemeli.çok takmamalı. düşün düşün b. işin derler.salla gitsin hayatın dertlerini. :P saygılar site güzel ama umarım her zaman daha iyisine sahip olursunuz.

kürşad 17-04-2008 01:45 PM

herkese merhabalar
ne zaman bırakılması konusunda Atakan Bey'in üzerine laf söylenmez ama ben de bi yorum yapmak istedim bence ne böyle bi site ne de hayatımızın bu kadar değişmesine vesile olan telkinler bırakılmaz değişimi tamamen yaşasak bile yani telkinleden tam sonuç aldıktan sonra site ile alakayı kesmek büyük bir vefasızlık olur onun için telkinleri dinlemeyi tam sonuçaldktan sonra bıraksak bile arada bir de olsa siteye girip birşeyler yazmak gerekir ki yeni üyeler için bu harika olur ben nasıl olsa alacağımı aldım deyip site ile irtibatı koparmak çok büyük bencillik olur tabiki bu sözlerim herhangi birini eleştirmek için değil yanlış anlaşılmasın sadece tavsiye hepinize hayırlı değişimler inşallah istediğiniz değişimi yaşarsınız allaha emanet olun saygı ve sevgilr

mahooni 13-05-2008 01:25 PM

ben uykudayken günde 6 saat dinliyorum. ancak telkinleri cep telefonuna yüklemişim ve kısık sesle kulaklık takmadan bir aydır dinliyorum.şu ana kadar kendimde bir değişiklik görmedim.yinede ben ümidimi kesmedim.dinleme yöntemim doğrumu acaba?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:25 AM.