Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

İçinde Olduğum Garip Durum

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? İçinde Olduğum Garip Durum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bir husus var ne olduğuna bir türlü bi anlam veremiyorum ve hayatımı olumsuz anlamda etkiliyor malesef.. Çok çabuk ve sürekli karar değiştiriyorum. Bir an tamam şunu yapacağım dediğim bir konuyu, bir şeyi 3 4 gün sonra arka plana atıp başka ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

İçinde Olduğum Garip Durum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-06-2015, 03:13 PM   #1 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart İçinde Olduğum Garip Durum

Bir husus var ne olduğuna bir türlü bi anlam veremiyorum ve hayatımı olumsuz anlamda etkiliyor malesef.. Çok çabuk ve sürekli karar değiştiriyorum. Bir an tamam şunu yapacağım dediğim bir konuyu, bir şeyi 3 4 gün sonra arka plana atıp başka bir şeye dair tamam, bunu yapayım diyorum ve bu devri daim sürekli devam ediyor. İşin kötü yanı, bu yüzden hiçbir şey yapamıyorum. Hiçbir işim tam gitmiyor, sıkıntı oluyor.

Örnek vereyim. Bir yerde avukatlık stajı yapıyorum. Bir süredir kpss ye çalışıp bakanlıklara girmeyi filan düşündüm. Ama aynı zamanda kafamı meşgul eden diğer bir şey de hakimlik savcılık. Bu 3 ü dönem dönem kafama giriyor, adeta sırayla geliyorlar. Bir hakim olmak istiyorum, sınava hazırlanayım diyorum; sonra vaz geçip avukat olayım serbest meslek candır diyorum; ondan sonra vazgeçip kpss ile bir kurumda uzman olayım diyorum. Çok yoğun ve bunaltıcı bir kafa karışıklığı, belirsizlik; hepsinden de mühimi kararsızlık yaşıyorum.. Bunun sebebi ne olabilir acaba, bu konuda yardımcı olabilirseniz memnun olurum arkadaşlar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2015, 04:47 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Dusunsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 77
224 Mesajinıza toplam 332 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Dusunsel is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İçinde Olduğum Garip Durum

aynı sorun bende mevcut insanın bir amacı hedefi olduğu zaman bunu başarıcak güçte beraberinde doğuyor ama gidicek hiç bir yönü olmadığında insanın rüzgar nereye biz oraya sana önerim kağıda tablo gibi istediklerini yaz ve altlarına olumlu olumsu yanlarını yaz karşılaştırma yap sonra ben ne istiyorum de bol bol yaz sürekli yazdıgın zaman cevaba ulaşıyorsun
Dusunsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2015, 05:05 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Alıntı:
Dusunsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aynı sorun bende mevcut insanın bir amacı hedefi olduğu zaman bunu başarıcak güçte beraberinde doğuyor ama gidicek hiç bir yönü olmadığında insanın rüzgar nereye biz oraya sana önerim kağıda tablo gibi istediklerini yaz ve altlarına olumlu olumsu yanlarını yaz karşılaştırma yap sonra ben ne istiyorum de bol bol yaz sürekli yazdıgın zaman cevaba ulaşıyorsun
Deneyeceğim üstad, teşekkür ederim.. Siz kaç yıldır sitedesiniz, göz attım hesabınıza 2 yıldır telkinleri dinlediğinizi yazmışsınız.. Nasıl gidiyor durumunuz :)
Alt 29-06-2015, 07:02 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

224 Mesajinıza toplam 332 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

2 yıldır bu forumdayım ücretsiz telkinlerle başlayıp ücretli telkinlere geçmiştim ilk olarak ders çalışma cd sini aldım etki etti gibiydi ders çalışmaktan nefret eden ben öğrenmeyi sever bi hale bürünmüştüm ekstradan telkinin etki etmediğini hissettiğimde atakan beyle görüştüm bana ekstradan telkinler yolladı onları dinliyorum fakat etki ettiğini sanmıyorum çünkü ders çalışayım diye pc yi kaldırdım masaüstünü ertesi gün laptopu koydum masanın üstüne pc yokken başka birşey yaparım düşüncesiyle boş boş etrafa baktıgımı gözlemliyorum bi amacım yok saatlerce ekrana bakmak daha cazip sanırım neyse konumuzdan sapmayalım sosyal olarakta dinlediğim telkinler var dışa dönüklük insanlarla rahat ol panik atak falan ama beni daha geveze ve boş konuşan biri haline getirdiler sanırım burda net birşey anlatmam mümkün değil etki ettiklerine pek inanmıyorum artık bana ekstradan sorucağınız soruları yanıtlarım ama umarım yine boş konuşmadım :)
Alt 29-06-2015, 08:24 PM   #5 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
2 yıldır bu forumdayım ücretsiz telkinlerle başlayıp ücretli telkinlere geçmiştim ilk olarak ders çalışma cd sini aldım etki etti gibiydi ders çalışmaktan nefret eden ben öğrenmeyi sever bi hale bürünmüştüm ekstradan telkinin etki etmediğini hissettiğimde atakan beyle görüştüm bana ekstradan telkinler yolladı onları dinliyorum fakat etki ettiğini sanmıyorum çünkü ders çalışayım diye pc yi kaldırdım masaüstünü ertesi gün laptopu koydum masanın üstüne pc yokken başka birşey yaparım düşüncesiyle boş boş etrafa baktıgımı gözlemliyorum bi amacım yok saatlerce ekrana bakmak daha cazip sanırım neyse konumuzdan sapmayalım sosyal olarakta dinlediğim telkinler var dışa dönüklük insanlarla rahat ol panik atak falan ama beni daha geveze ve boş konuşan biri haline getirdiler sanırım burda net birşey anlatmam mümkün değil etki ettiklerine pek inanmıyorum artık bana ekstradan sorucağınız soruları yanıtlarım ama umarım yine boş konuşmadım :)
Estağfurullah hocam olur mu öyle şey rica ediyorum boş konuşmak olarak nitelemeyin kendi ifadelerinizi çünkü emin olun herkesin tecrübesinde diğerlerinin alacağı birçok şey bulunuyor.. Tespitlerinizi sunarsınız, tespitlerimizi sunarız; insanlar mukabele ederler, karşılıklar verirler. Eğer ki bir insan size kırıcı olmayan, sert nitelikte olmayan ifadelerinizden ötürü boş konuşuyorsun diyorsa o insan boş insandır.. Mesela ben de teknik olarak boş konuşuyorum şu an ama benim boş konuşmam kimseyi öldürmüyor, yaralamıyor, kimseye hakaret vs etmiyor bu gibi düşünceler bizlerin, bizim gibi duygusal insanların hareket ve düşünce kabiliyetini, kapasitesini kısıtlıyor. Sen müzik yapmış adamsın, albümünü gördüm henüz dinleme fırsatım olmadı ama dinleyeceğim İnşAllah.. Şimdi ben durumumu şöyle açıklayabilirim; bende üretkenlik sıfır. 6 7 aydır 40 50 sayfalık kıytırık bir rapor yazacağım elimde bir sürü örnek de var ama bunu geldim 5 10 güne sıkıştırdım. Çalışacağım dediğim sınavlara bir türlü çalışmadım vs vs vs... Sorumluluklarımı manyakça bir şekilde ihmal ediyorum.. Ama bunun yanında birtakım kendimi tırpanlayıcı düşüncelerden kurtuldum, kendime yoğun eleştiriler yöneltmiyorum ve sosyal hayatta daha fazla tutunabiliyorum. Ama dediğim gibi; okuma ve çalışma yetilerim zedelendi bu kez de :) Bunlardan biri eksik olunca insan çok yarım kalıyor.. ikisi birlikte dengeli olduğu vakit sağlıklı bir netice elde edilebilir hale geliyor hayat ancak..

Hasılı kelam, benim bu durumumun ardında yatan sebep olarak bir dönem 1 yıl kadar boyunca küçük ve baskıcı bir yerde ezber yapmam gerektiğinin olduğunu düşünüyorum, beni çok bunaltmıştı orası.. bundan sonra en küçük işlerde bile bir sabırsızlık dikkat dağınıklığı peydah oldu, tembellik de getirdi bu durum yanında malesef.. bundan kurtulmak istiyorum niyetim tam olarak budur :) bir şekilde işe filan girebilsem terapiye gideceğim en doğru neticeyi öyle alabileceğimi düşünüyorum.. ama bu şekilde hiç çalışamıyorum malesef..
Alt 30-06-2015, 01:10 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Ne güzel anlattınız durumu :) öncelikle teşekkür ediyorum şöyle söyliyim insan hafızası duygularla bağlantılıdır mesela bundan 1.5 ay önce ne yaptın dersem hatırlayamayabilirsin ama 1.5 ay önce ayağını kırdıysan bunu hatırlarsın şimdi durum böyleyken ezberlemeye karşı olan duygularını ele alalım çekingenlik erteleme artık bilinçaltın için ezber ve çalışmak demek ertelemek demek önerim şudur nasıl bir sistemde çalıştıgını bilmiyorum ama ilk günden ilk hafta sadece farklı farklı 1 sayfa 2. hafta farklı farklı 1.5 sayfa ezberleyebilr bunu byle arttırarak devam ettirebilirsin
Alt 30-06-2015, 02:17 AM   #7 (permalink)

Tesekkür: 5
5 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Elka is an unknown quantity at this point

İşte..nedense ücretsiz telkinler net cevap vermiyor.....depresyona girdim bi haftada..bu telkinler bi bana yaramiyo sanırım:((
Elka isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2015, 12:22 AM   #8 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
Ne güzel anlattınız durumu :) öncelikle teşekkür ediyorum şöyle söyliyim insan hafızası duygularla bağlantılıdır mesela bundan 1.5 ay önce ne yaptın dersem hatırlayamayabilirsin ama 1.5 ay önce ayağını kırdıysan bunu hatırlarsın şimdi durum böyleyken ezberlemeye karşı olan duygularını ele alalım çekingenlik erteleme artık bilinçaltın için ezber ve çalışmak demek ertelemek demek önerim şudur nasıl bir sistemde çalıştıgını bilmiyorum ama ilk günden ilk hafta sadece farklı farklı 1 sayfa 2. hafta farklı farklı 1.5 sayfa ezberleyebilr bunu byle arttırarak devam ettirebilirsin
Teşekkür ediyorum hocam :) Ben uzun zamandır çalışamıyorum, kitap okumaya çalışıyorum; yarım kalıyor malesef.. Bir türlü tamamına erdiremiyorum. Hâl böyle olunca da içten içe tükendiğimi hissediyorum.. Eskiden yazılar yazabilirdim, artık yazamıyorum çünkü insan okuyamadıkça tükeniyor hakikaten.. Şu anki durumda hiçbir şekilde ezber yapamıyorum çok aşırı ve çok çabuk sıkılıyroum, artık bir an önce işimi elime almam lazım.. Okuma faaliyetlerim dibe vurdu ve toparlayamıyorum ;)
Alt 01-07-2015, 12:24 AM   #9 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
Elka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşte..nedense ücretsiz telkinler net cevap vermiyor.....depresyona girdim bi haftada..bu telkinler bi bana yaramiyo sanırım:((
Aslında gayet net cevap veriyorlar, belki senin bilinçaltın çok yoğun tepki veriyor olabilir. Burada ciddi bir bilgi birikimi ve emek sarfediliyor, yanılmıyorsam 2007 senesinden beridir faaliyette bu site.. Bir şeyin işe yaramadığını düşünüyorsan başka bir şeye geçmen gerekir, alternatiflerle süslemelisin çabalarını.. Hiçbir şey çözümsüz değildir, yeter ki çabalamayı bırakmayalım...

Bookmarks

Seçenekler
Stil