Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-07-2015, 12:22 AM   #8 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: İçinde Olduğum Garip Durum

Alıntı:
Dusunsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne güzel anlattınız durumu :) öncelikle teşekkür ediyorum şöyle söyliyim insan hafızası duygularla bağlantılıdır mesela bundan 1.5 ay önce ne yaptın dersem hatırlayamayabilirsin ama 1.5 ay önce ayağını kırdıysan bunu hatırlarsın şimdi durum böyleyken ezberlemeye karşı olan duygularını ele alalım çekingenlik erteleme artık bilinçaltın için ezber ve çalışmak demek ertelemek demek önerim şudur nasıl bir sistemde çalıştıgını bilmiyorum ama ilk günden ilk hafta sadece farklı farklı 1 sayfa 2. hafta farklı farklı 1.5 sayfa ezberleyebilr bunu byle arttırarak devam ettirebilirsin
Teşekkür ediyorum hocam :) Ben uzun zamandır çalışamıyorum, kitap okumaya çalışıyorum; yarım kalıyor malesef.. Bir türlü tamamına erdiremiyorum. Hâl böyle olunca da içten içe tükendiğimi hissediyorum.. Eskiden yazılar yazabilirdim, artık yazamıyorum çünkü insan okuyamadıkça tükeniyor hakikaten.. Şu anki durumda hiçbir şekilde ezber yapamıyorum çok aşırı ve çok çabuk sıkılıyroum, artık bir an önce işimi elime almam lazım.. Okuma faaliyetlerim dibe vurdu ve toparlayamıyorum ;)
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla