Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2015, 07:02 PM   #4 (permalink)
Dusunsel
Üsteğmen

Dusunsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 77
224 Mesajinıza toplam 332 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Dusunsel is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İçinde Olduğum Garip Durum

2 yıldır bu forumdayım ücretsiz telkinlerle başlayıp ücretli telkinlere geçmiştim ilk olarak ders çalışma cd sini aldım etki etti gibiydi ders çalışmaktan nefret eden ben öğrenmeyi sever bi hale bürünmüştüm ekstradan telkinin etki etmediğini hissettiğimde atakan beyle görüştüm bana ekstradan telkinler yolladı onları dinliyorum fakat etki ettiğini sanmıyorum çünkü ders çalışayım diye pc yi kaldırdım masaüstünü ertesi gün laptopu koydum masanın üstüne pc yokken başka birşey yaparım düşüncesiyle boş boş etrafa baktıgımı gözlemliyorum bi amacım yok saatlerce ekrana bakmak daha cazip sanırım neyse konumuzdan sapmayalım sosyal olarakta dinlediğim telkinler var dışa dönüklük insanlarla rahat ol panik atak falan ama beni daha geveze ve boş konuşan biri haline getirdiler sanırım burda net birşey anlatmam mümkün değil etki ettiklerine pek inanmıyorum artık bana ekstradan sorucağınız soruları yanıtlarım ama umarım yine boş konuşmadım :)
Dusunsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla