Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutfak Sohbetleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutfak-sohbetleri/)
-   -   :D EN ÇOK SEVDİĞİNİZ YEMEK NEEE? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutfak-sohbetleri/372006-d-en-cok-sevdiginiz-yemek-neee.html)

Işıldayan Safir 18-10-2010 11:34 PM

Cevap: :D EN ÇOK SEVDİĞİNİZ YEMEK NEEE?

Alıntı:

matri Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 774100)
makarnanin uzerindeki yogurt sarimsakli olmak zorunda hocam :))) iste benim tadim :))

Klasik bayan tepkisi ıyyyyyyyyyy khkh56

mai-krizantem 18-10-2010 11:34 PM

offfff yaaaa.....art56art56 çok güzel anlatmışsın vallahi, bende bamyaya bayılırım...o tencereyi tek başıma bitirebilme kapasitesine sahibim her any789

matri 18-10-2010 11:40 PM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 774103)
Klasik bayan tepkisi ıyyyyyyyyyy khkh56

???? benim tepkimeyse tepkiiinnnn ben erkegim :P yok ortayaysaaa, ben anlamadim .P

Işıldayan Safir 18-10-2010 11:55 PM

Alıntı:

matri Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 774109)
???? benim tepkimeyse tepkiiinnnn ben erkegim :P yok ortayaysaaa, ben anlamadim .P

Sevgili matri biz bayanlar sarımsağı duyunca yüzümüzü eşkitiriz ya hep. Ya da ben böyleyim bilmiyorum. Oldum olası bir düzgün beslenemedim. girlhaha

matri 19-10-2010 12:09 AM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 774115)
Sevgili matri biz bayanlar sarımsağı duyunca yüzümüzü eşkitiriz ya hep. Ya da ben böyleyim bilmiyorum. Oldum olası bir düzgün beslenemedim. girlhaha

himmm bunu bende bilmiyodum )))) ama rahmetli annemin bir sozu vardi, "sarimsak antibitiktir (antibiyotik) yeee" derdi :))) allah rahmet etsin o zamandan beri hep antibitik niyetine yedim, valla kolay kolayda hastalanmam :)

Işıldayan Safir 19-10-2010 02:00 AM

Annenize Allah'tan rahmet dilerim sevgili matri. Ben de hemen hastalanırım. Yoksa bendeki bu hassasiyet sarımsak yememekten mi? girlhaha Yok yok ben böyle hassas, narin, kırılgan bir bayan olarak çok mutluyum. :)))

mendeseva19 19-10-2010 08:28 AM

fırında tavuklu patates , ciğer sote & patates kızartması , mantar sote , biber dolması , sarma , mantı , bamya , mücver (kabaksız- pirinç,yumurta,yeşil soğan,maydonoz,baharat) balıklardan palamut (hamside severim ama eti pek olmadığı için çerez gbi geliyor)cilgin897

the desert 19-10-2010 08:08 PM

Alıntı:

mendeseva19 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 774128)
fırında tavuklu patates , ciğer sote & patates kızartması , mantar sote , biber dolması , sarma , mantı , bamya , mücver (kabaksız- pirinç,yumurta,yeşil soğan,maydonoz,baharat) balıklardan palamut (hamside severim ama eti pek olmadığı için çerez gbi geliyor)cilgin897

gerıye cok az yemek kaldı zaten:))y789

Neptün 19-10-2010 08:13 PM

Ya şu anda karnım çok aç. Kahvaltıdan beri bişey yemedim, çay içtim sadece. Şu anda bütün yemekler en sevdiğim yemek :P

Normal zamanlarda, en çok zeytinyağlı yaprak sarmasına bayılırım. Ben yemek sevmem aslında zeytinyağlıları severim sadece. Bir de pilav ve birkaç çorba. Et sevemem, arada bir.

mendeseva19 19-10-2010 11:24 PM

hangisini seçeceğime karar veremedim :) bende aklıma gelenleri yazdmgirlhaha

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:28 AM.