Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutfak Sohbetleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutfak-sohbetleri/)
-   -   :D EN ÇOK SEVDİĞİNİZ YEMEK NEEE? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutfak-sohbetleri/372006-d-en-cok-sevdiginiz-yemek-neee.html)

master8566 11-04-2010 06:43 PM

Cevap: :D EN ÇOK SEVDİĞİNİZ YEMEK NEEE?

Ben balığı ızgarada severim,hele deniz kenarında,akşam zamanı,yanında buz gibi rakıyla,tabii salata,tabii yeşillik,illaki mezeler,illaki kavunlu armutlu vs güzel bir meyve tabağı ile...ımmmm yanında karides tava,azar azar envai çeşit tadımlıklar...harika dostlarla neşeli muhabbet sürsün gece yarısına dek,gelsin kahkahalar,haydi bakalım mutlu günlerin şerefine...çınnnn!!!!!

the desert 11-04-2010 06:56 PM

ne guzle valla benımde şu an yazın sahılde arklarla bırlıkte olasım geldi..herşeyden ve herkesden uzak..harıka...

the desert 16-04-2010 09:52 PM

ıspanak..yanında sarımsaklı yoğurt.....

kumsal1980 16-04-2010 10:47 PM

Ben yeşil taze fasulye :)) bir de pilav olsun.Et hepsinii :)))

the desert 16-04-2010 11:00 PM

şu sıralar aslında en sevdığım mı bıomıorum ama en cok yedığım şey suskunluk...adeta yıyıp yutuorum..sanırım benımsedım...

Işıldayan Safir 18-10-2010 06:46 PM

Ya varyaa şu dünyada makarnadan daha lezzetli ikinci bir yemek olamaaaazzzz... Mükemmel bir şey yaaaaa... Makarnasız bir hayat düşünmem söz konusu bile değiiiilll... Hele makarnanın yoğurt ve üzerine dökülen muhteşem sosla buluşması yok mu? İşte o an beni bitiriyor. Zaten benim gibi neredeyse hiç et ve sebze yemeyen birinden de başka bir cevap alınamazdı. tender45

kediseverim 18-10-2010 07:29 PM

BAMYAAAA çok seviyorum ...girlhaha

the desert 18-10-2010 11:02 PM

ayy evet şolee ekşısı bol bır bamya...harıka:))

kediseverim 18-10-2010 11:29 PM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 774093)
ayy evet şolee ekşısı bol bır bamya...harıka:))

hemde nasıl güzellll...şöyle bamyanın kafasını çok az kesip bol limonlu ve tuzlu suda yarım saat bekleteceksin bu arada tencereye orta boy soğanı ince uzun dilimleyeceksin zeytin yağında hafif öldüreceksin beklemiş bamyacıkları süzüp tencereye atacaksın üzerine iri bir dometesi rendeleyerek güzelce dökeceksin biraz da suyunu koyacaksın tuz kırmızı pul biber mutlaka da karabiber ekleyip kısık ateşte ağzını kapatıp tencerenin demlene demlene pişireceksin ocağı södürmeye yakın birazda limon sıkacaksın aayyyy misssss sonrada tencerenin hepsini tek sen yiyeceksinnnhappy6not:yarım kilo bamyayı 1 limon suyunda bekletip 1 limon suyunuda pişmeye yakın katıyorum...

matri 18-10-2010 11:31 PM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 774067)
Ya varyaa şu dünyada makarnadan daha lezzetli ikinci bir yemek olamaaaazzzz... Mükemmel bir şey yaaaaa... Makarnasız bir hayat düşünmem söz konusu bile değiiiilll... Hele makarnanın yoğurt ve üzerine dökülen muhteşem sosla buluşması yok mu? İşte o an beni bitiriyor. Zaten benim gibi neredeyse hiç et ve sebze yemeyen birinden de başka bir cevap alınamazdı. tender45

makarnanin uzerindeki yogurt sarimsakli olmak zorunda hocam :))) iste benim tadim :))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:31 PM.